Saltar al contenido

Jak upravovat, převádět, přehrávat a exportovat video formát JVC Everio

27 de julio de 2022

Digitální videokamery umožňují uchovat momenty a místa s našimi blízkými, která si můžeme kdykoli připomenout. Ale pokud máte video formát JVC Everio, je pravděpodobné, že když jste chtěli přehrát jeho obsah, všimli jste si, že není kompatibilní s přehrávači počítačů.

Tato neschopnost často vytváří spoustu úzkosti nebo frustrace, když si chcete přehrát své nahrávky. Možná chcete sdílet videa na WhatsApp se svou rodinou a přáteli, ale není to možné.

A jsou to zařízení jako iPod iPhone, Apple TV, Samsung Galaxy a další, prostě nelze tyto soubory přehrát. Proto níže uvidíte, jak upravit, převést, přehrát a exportovat video formát JVC Everio, aby byl kompatibilní s vašimi oblíbenými zařízeními.

Jak upravovat, převádět, přehrávat a exportovat video formát JVC Everio

Některé modely JVC Everio ukládají nahraná videa do souborů s příponami MOD a TOD pro vysoké rozlišení. Tyto formáty vytvořené a používané společností JVC, mimo jiné, nejsou kompatibilní se zařízeními které se používají k přehrávání videí a je častou příčinou toho, že nemůžete přehrát video na vašem PC. Chcete-li vyřešit tyto problémy s kompatibilitou, musíte si stáhnout příslušné video konvertory.

Většina videopřehrávačů přehrává oblíbené formáty jako MP4, MOV, AVI, WMA nebo MPG a další. Ale abyste mohli přehrávat obsah nahraný ve formátech MOD, TOD a MPEG-2, které jsou ve vysokém rozlišení, musíte nejprve převést je do běžně používaných formátů jako jsou MP4, MOV a další již zmíněné. Můžete také velmi snadno převést soubory Flash EXE do MP4.

Programy pro provedení tohoto úkolu

Existují různé programy pro upravovat, převádět, přehrávat a exportovat video formát JVC Everio. Některé jsou zdarma, ale umožní vám upravovat pouze videa o maximální velikosti 50 MB. Když videa překročí tento objem, cena konverzní aplikace nebo služby musí být zrušena.

Přestože bezplatné aplikace mají velkou přitažlivost pro to, že nemají cenu, jejich funkce jsou omezené. Také proto, že se jedná o osobní soubory, může být jejich použití nebezpečné.

Nicméně digitální rekordéry Funkce JVC Everio je vestavěný software který vám umožní upravovat, převádět, přehrávat a exportovat vaše nahrávky.

Program se nazývá Cyberlink PowerDirector a umožňuje vám upravovat videa, jakmile je exportujete do počítače. Postup pro export souborů a možnost je upravovat pomocí Cyberlink je následující:

  • Připojte videorekordér k počítači přes USB zařízení; poté zapněte fotoaparát pomocí tlačítka «Play».
  • Vytvořte složku na ploše počítače, do které chcete soubory jednou uložit vyvezeno z fotoaparátu, abyste je mohli převádět a upravovat.
  • Extrahujte soubory z rekordéru pomocí následujících příkazů v počítači: MŮJ POČÍTAČ > Everio HDD > SD_Video.
  • Jakmile je adresář Sd-Video otevřen, najdete tolik souborů s názvem PRG, kolik je v paměti, počínaje PRG001, pak PRG002 a tak dále. Musíte zkopírovat všechny soubory, které chcete exportovat, a vložit je do složky vytvořené pro tento účel na ploše počítače.
  • Otevřete software Cyberlink, který vám umožní importovat videa pro úpravy.

Pokud chcete převést soubory do jiných formátů, budete si muset stáhnout nějaký program z internetu jako je Wondershare UniConverter, který vám mimo jiné umožňuje provádět následující funkce:

  • Přehrávejte a převádějte svá videa na svém počítač.
  • Převádějte a přehrávejte svá videa ve více než 1000 různých formátech.
  • Komprimujte videa z jejich původní velikosti, aniž byste utrpěli jejich kvalitu.
  • opravit metadata, vytvořit GIF, vysílat přímo do TV, kopírovat DVD a nahrávat obrazovky.
  • Upravujte videa pomocí oříznutí, oříznutí, otočení, vodoznaku, přidání efektů a dalších.

záznamová kamera

Existují online programy, které poskytují službu zcela zdarma konverze souborů a postup je velmi jednoduchý. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit na webovou stránku, vybrat možnost převodu souborů a nahrát soubor, který chcete převést.

Uveďte požadovaný formát a za pár minut vám jej systém umožní znovu stáhnout ve zvoleném formátu. Jednou z těchto stránek je Mediaconverter.org.

Zde jsou některé z nejjednodušších způsobů, jak upravit, převést, přehrát a exportovat a Video formát JVC Everio. Některé placené, jiné zdarma, ale velmi efektivní k jeho dosažení. A jakmile budete mít soubor ve správném formátu, stačí se poohlédnout po těch nejlepších programech, které jej upraví, aby vypadal velmi profesionálně.