Saltar al contenido

Jak upravit zvuk WhatsApp po jeho odeslání?

24 de julio de 2022

Aplikace WhatsApp pokaždé přidává na svou platformu nové funkce a nástroje, aby nabídla kvalitu služeb a zůstala na svém piedestalu, WhatsApp se používá k mnoha věcem každodenního života, ale rozšiřuje své hranice.

Ve svých expanzích přijímá osvětová opatření, aby se stala nejpoužívanější a nejžádanější aplikací, pokud jde o komunikaci a rychlé zasílání zpráv, jako je vytvoření WhatsApp Business, pro takové účely musíme mít na paměti, že používanou verzi WhatsAppmusí být aktuální.

Ve víru udržování svého stavu kvality, WhatsApp přidává další a další funkce a velmi užitečné nástroje, které lze používat nejen z mobilní verze, existují některé, které se dostanou na web WhatsApp. V tomto smyslu je povinností, abychom u zvukových nebo hlasových zpráv uváděli příslušné akce a jejich případné úpravy nebo úpravy.

Zvuková nebo hlasová zpráva odeslaná WhatsApp, pohled na její použití

Být nejen WhatsApp aplikace pro rychlé zasílání zprávale již nevyhnutelný nástroj pro moderní komunikace, neustále jej používáme, ať už tak či onak.

Tím, že je neustále používán, a být komunikačním nástrojemlze použít od tradičního, tedy psaní, nebo od moderního a praktického, tedy hlasovými zprávami.

Tyto hlasové nebo zvukové zprávy budou mimořádně cennou součástí komunikačního procesu, protože jejich použití bude umožňují rozšířit nápady a rozšířit detaily velmi jednoduchým způsobem, říkat je. Psaní může být velmi příjemné, protože bohatost jazyka a gramatiky vytváří celý svět možností, ale tyto možnosti lze rozšířit.

Monotónnost připoutanosti ke klávesnici často naplňuje uživatele nudou, ale ta je nahrazena možností říci vše, co chceme pomocí zvukové nebo hlasové poznámky. A měla by se zvážit otázka, zda lze tyto zvukové nebo hlasové poznámky upravovat nebo upravovat. Promluvme si o tom a jeho možnosti.

Požadavky na možnost upravovat zvukové nebo hlasové poznámky v WhatsApp

Není toho potřeba tolik, jen tak provádění úprav v poznámkách Whatsapp vyžaduje svůj proces a k tomu musíte mít na paměti, že budete potřebovat:

 • Wifi připojení ke stažení potřebných aplikací.
 • Pokud se chcete stát odborníkem na tuto techniku, můžete se rozhodnout zaplatit a mít větší svobodu dělat, co chcete.
 • Vězte, že způsob změny zvuku musí být proveden mimo aplikaci WhatsApp.

Kroky k poslechu hlasové nebo zvukové poznámky před jejím odesláním na WhatsApp

Existuje snadný a jednoduchý způsob, jak si poslechnout zvuk WhatsApp před jeho odesláním. Stačí stisknout mikrofon a vysunout jej nahoru, aby se hlasová poznámka nahrála automaticky

Po dokončení nahrávání stisknutím tlačítka Domů na obrazovce ukončete všechny aplikace, a když znovu vstoupíte do Whatsapp, zvuku budou ponechány tři možnosti, smazat, poslouchat a pokračovat v nahrávání. Vyberte si přehrávání a tímto způsobem si jej můžete před odesláním poslechnout.

Jak upravit hlasovou poznámku WhatsApp před jejím odesláním

Abychom tohoto úkolu dosáhli, musíme zvukovou poznámku předat přes externí aplikaci, která nám umožní provést úpravy, které chceme v poznámce provést, před jejím odesláním, protože WhatsApp nám to nativně neumožňuje. Ve skutečnosti na webu najdete mnoho modelů, celkem snadno použitelné, některé zdarma, jiné placené a další, které kombinují obojí.

S tímto typem aplikací budete moci stříhat své audio, měnit tonalitu hlasu, spojovat jeden zvuk s druhým, mimo jiné možnosti, které vás pobaví a mohly by být docela praktické, v závislosti na tom, jak je používáte.

poslat hlasovou poznámku na whatsapp

Jak upravit již odeslaný zvuk WhatsApp

The Vnitřní nastavení WhatsApp, jsou strukturovány tak, aby jejich uživatelé měli co největší soukromí, ale především s největšími zárukami bezpečnosti. Ve prospěch těchto bezpečnostních záruk jsou firemní struktury a opatření vnitřní použitelnosti, které přímo ovlivní funkce aplikace.

Tato opatření, jako je end-to-end šifrování, záložní kopie, dvoufázové ověření a mnoho dalších, jsou prvky, které nás chrání v digitálním světě a zejména v rámci WhatsApp, ale nemůže za žádných okolností bránit proveditelnosti komunikace.

V rámci tolik diskutovaného tématu o hlasových poznámkách nebo audiích najdeme určitá omezení.že nás omezí v jejich používání. Společnost pro rychlé zasílání zpráv však ve svých různých procesech restrukturalizace a aktualizace zahrnuje funkce, které činí vnitřní dynamiku používání a využívání aplikace pohodlnější a všestrannější.

V určitém okamžiku chce každý upravit to, co bylo řečeno, a lze to provést audio nebo hlasové poznámky WhatsAppdíky výše zmíněným aktualizacím, proto se doporučuje aktualizace aplikace, kdykoli je k dispozici nová.

Proces úpravy zvukové nebo hlasové zprávy odeslané aplikací WhatsApp

Proces pro editaci toho, co bylo řečeno prostřednictvím zvuku, je také jednoduchý a nezanechává žádné stopy toho, co bylo řečeno dříve, slouží jako podpora a úkryt pro pohodlí všech uživatelů. Pro tyto účely byste měli dodržovat pouze tento základní postup:

Po odeslání zvukové nebo hlasové poznámky můžeme přistoupit k úpravě toho, co bylo řečeno, pomocí ručních akcí, které se skládají z vyberte zvukový kliptoho dosáhneme tak, že na něj budeme držet tlak, pak nahoře na ikoně koše jej vybereme, kde si vybereme mezi možnostmi, smazat pro všechny.

uvedenou akci umožňuje upravovat zvukové nebo hlasové poznámkyznovu je vytváří a nezanechává záznam o tom, co bylo řečeno druhému uživateli, což je úplným úspěchem při plnění neodmítavých povinností aplikace vůči svým uživatelům, bezpečnosti.

upravit zvuk Whatsapp

Aplikace pro změnu hlasu v poznámkách WhatsApp

Pokud chcete tónu hlasu, který vyjadřujete na WhatsApp, dát jiný dotek, můžete to udělat pomocí aplikací, které vám ukážeme níže. Pamatujte, že WhatsApp je velmi vážná aplikace a tento typ uspořádání lze provést pouze s externí aplikací.

Možností, ze kterých si můžete vybrat, je více, my vám však dnes přinášíme jednu z nejpoužívanějších a přitom vcelku snadno použitelnou.

Hlasový modifikátor pro Android

Tuto aplikaci můžete získat v Obchodě Play, její použití je poměrně jednoduché a postupujte takto:

 • Otevřete aplikaci a vyberte možnost záznamu.
 • Po nahrání notu pozastavte a ze všech modelů vyberte typ hlasu, který chcete použít. Můžete zkoušet jeden po druhém, dokud se nepřizpůsobíte tomu, který se vám zdá nejlepší.
 • Po jeho výběru musíte stisknout znak diskety, který se nachází v postranním panelu, a nabídne vám možnost Sdílení zvuku, kde musíte vybrat aplikaci WhatsApp a je to.

Voice Changer Plus na iOS

Pokud jste iOS klient a chcete mít také tento typ aplikace pro změnu tonality vašeho hlasu, můžete použít aplikaci Voice Changer Plus . Praktický a vcelku snadno ovladatelný jej bez problémů najdete v App Store.

 • Otevřete aplikaci a vyberte možnost záznamu.
 • Zaznamenejte si poznámku, kterou chcete odeslat.
 • Vyberte si z 50 typů hlasových filtrů ten, který se vám nejvíce líbí, a uložte jej.
 • Odešlete zvuk přes Whatsapp, když vám aplikace po uložení upraveného zobrazí možnosti.

Aplikace pro oříznutí zvuku na WhatsApp před odesláním

Na webu můžete najít libovolné množství aplikací, které vám pomohou dělat mnoho věcí. Pokud dnes chcete oříznout zvuk na Whatsapp před jeho odesláním, nabízíme vám nejlepší a nejjednodušší možnosti použití.

Naučte se oříznout zvuk Whatsapp

Aplikace pro použití v systému Android

Android má několik možností při hledání aplikace, která vám umožní oříznout zvuk, který chcete odeslat přes WhatsApp. Můžete si vybrat z jakéhokoli zvuku odeslaného prostřednictvím slavné aplikace pro zasílání zpráv a dobrá věc je, že jsou Docela praktické a snadné použití.

Audio Cutter a Ringtone Maker

Bezplatná aplikace, kterou můžete získat v Obchodě Play. Chcete-li jej použít, musíte:

 • Stáhněte si ji, přejděte na ni a otevřete ji.
 • Vyberte možnost Otevřete zvuk.
 • V zobrazeném okně vyberte Vyberte si z jiných aplikací.
 • Nyní vyberte možnost Soubory – Interní paměť.
 • Nyní se podívejte do této složky WhatsApp – Média – Hlasové poznámky WhatsApp.
 • Vyberte zvuk WhatsApp, který chcete upravit a odeslat později.
 • Zvuk se otevře v aplikaci, kde jej můžete oříznout, připojit k jinému zvuku, změnit vše na jeho hlas atd.
 • Po dokončení vyberte uložit.
 • V aplikaci WhatsApp vyhledejte zvuk, který chcete sdílet.

Klíč pro odemknutí ekvalizéru

Tato aplikace, kterou lze stáhnout z Obchodu Play, mezi jejími možnostmi vám umožní oříznout požadovaný zvuk, zlepšit jeho kvalitu, změnit mimo jiné tonalitu hlasu. Chcete-li jej správně používat, musíte:

 • Otevřete aplikaci a vyberte možnost výběru externího zvuku.
 • Když jej vyberete, otevře se nová nabídka, kde můžete: Vyrovnat a upravit zvuk, vytvořit vlastní nastavení a oříznout zvuk z místa a do místa, kde to chcete provést.
 • Po oříznutí zvuku vyberte možnost uložit a sdílet.

Bezplatný editor WavePad

Jedná se o poměrně výkonnou aplikaci, ve které můžete nejen stříhat požadovaný zvuk, ale také mít širokou škálu dalších možností. Vyrovnejte svůj hlas, přidejte mu tóny, máte nástroje jako spektrální analýzu atd.

Můžeš najít to zdarma docela omezenéale placená možnost nabízí mnoho věcí, se kterými se můžete bavit a nejen posílat upravené poznámky Whatsapp.

Upravit zvuk Whatsapp

Aplikace pro iOS

Pokud jste také uživatelem iOS máte několik možností se kterou si vybrat při řezání zvuku WhatsApp. S nimi budete také moci upravovat stejná audia různými způsoby, takže pokud rádi experimentujete s technologiemi, užijete si mnoho věcí.

Audio editor Hokusai

Tento editor je jedním z nejpopulárnějších ve světě Applu. Docela snadné použití a nekomplikované, protože přímo plní úlohu ořezávání zvuku.

 • Otevřete aplikaci ze svého iPhone.
 • Najděte soubor, který chcete otevřít v aplikaci.
 • Vyberte, co chcete ve zvuku slyšet, na začátku a na konci máte možnost oříznout.
 • Na konci vyberte možnost uložit a poté Sdílet s. Aplikace vám nabídne možnosti, které máte sdílet, a v tomto případě vyberete možnost WhatsApp.

Zvukový editor Lexis

Poměrně kompletní aplikace, pomocí které můžete stříhat nahraný zvuk WhatsApp, nahrávat nový zvuk z aplikace, vkládat na ně nějaké efekty, měnit jejich čas a hlasitost.

Jednoduché použití, pokud mu věnujete náležitou pozornost.

 • Otevřete aplikaci.
 • Vyberte složku, ze které chcete extrahovat zvuk.
 • Jakmile vyberete zvuk, otevře se v aplikaci a bude připraven k úpravám. Proveďte všechny změny, které chcete provést.
 • Uložte a sdílejte okamžitě, aniž byste museli nejprve stahovat zvuk.

Editor MP3 Ringtone Maker

Tato aplikace je opravdu výkonná a budete v ní moci nahrávat a vytvářet jakýkoli typ audia. Řezání zvuku Whatsapp je jen maličkost, kterou můžete skutečně využít tím, že aplikaci využijete naplno.

s touto aplikací budete mít možnosti vytvářet vyzváněcí tóny a zprávy, udělejte to z nějakého zvuku, skladby nebo něčeho, co chcete v tu chvíli nahrát. Má také speciální funkci, která umožní, aby nahrávky, které nahrajete, vydržely méně a přesto zůstaly kompletní.