Saltar al contenido

Jak upravit rychlost vašeho videa pomocí CapCut? – Úplná úprava videa

4 de agosto de 2022

CapCut se stal nástroj pro úpravu videa nejvíc používaný. S ním můžete upravovat a přidávat efekty do svých klipů, jak chcete, ale také vám dává možnost upravit rychlost, jakou se vaše video přehrává, jakým způsobem? Přidejte se k nám a přečtěte si článek a dozvíte se, jak úžasným způsobem upravit rychlost vašeho videa pomocí CapCut.

Co je potřeba k tomu, abyste mohli zrychlit úpravy videa pomocí CapCut?

Abyste mohli používat aplikaci pro úpravu videa CapCut a využívat všechny funkce, které tento nástroj má pro zlepšení kvality klipů, které později nahrajete na své sociální sítě, musíte vědět, co je potřeba. Dále zmíníme, co potřebujete.

Aktualizovaná aplikace

První věcí je ujistit se, že máte nejnovější verzi aplikace CapCutza tímto účelem vstoupíte do obchodu Google Play a zkontrolujete, zda je k dispozici nová aktualizace, abyste si mohli užívat všechny funkce aplikace.

Místo na vašem zařízení

Je nutné ověřit úložný prostor vašeho zařízení, aby při otevření aplikace CapCut fungovala správně, protože střih videa vyžaduje hodně místa. Pokud nemáte dostatek místa v paměti, pořiďte si SD kartu a smažte všechny aplikace, které nepoužíváte, a vše, co jen zabírá místo.

dobré připojení k internetu

Pro použití aplikace je nutné mít dobrý a stabilní internetový signál, takže musíte vyřešit problémy s Wi-Fi připojením a určit, že síť je bezpečná a spolehlivá.

Jakou rychlostí musí CapCut upravovat vaše videa?

V rámci aplikace můžete získat různé typy rychlosti pro úpravu vašich videí. Pokud se s těmi kluky chcete setkat, čtěte dál.

pravidelný režim

Zde můžete změnit rychlost videa podle svých preferencí a upravit ji v různé části klipu nebo jej upravte na zpomalený pohyb. Na obrazovce můžete vidět, kdy jsou úpravy provedeny, posunutím lišty. Také změňte tón kliknutím na Pitch a na konci se dotkněte Checkmark a uvidíte výsledky.

Křivka

Pomocí této možnosti budete moci efektivně měnit rychlost videa s využitím alternativ úprav, které aplikace má. Můžete si vybrat mezi 7 dostupnými možnostmi konfigurace, vybrat možnost přizpůsobení nebo vytvořit vlastní křivku, ve které bude rychlost oscilovat v celém videu.

Kde se nachází modifikátor rychlosti CapCut a jak se používá?

Naštěstí je modifikátor rychlosti aplikace CapCut jak na Androidu, tak na iOS. Dále vám poskytneme podrobnosti o tom, jak jej použít v každém z nich.

editace rychlosti videa s capcut

S aplikací pro Android

Nejprve musíte zadat aplikaci, kliknutím na Nový projekt jej vytvořte nebo použijte ten, který máte ve své galerii. Klikněte na Upravit a poté na možnost Rychlost. Zde můžete provést úpravy rychlosti, které jsme vám vysvětlili.

Z vaší aplikace pro iOS

V zásadě musíte pro úpravu videa pomocí CapCut z Androidu postupovat úplně stejně. Můžete vytvořit projekt nebo použít předem nahraný projekt a aplikovat potřebné změny, jak jsme vysvětlili v předchozí části.

Jaké další úpravy můžete udělat, aby vaše video vypadalo rychleji?

V rámci tohoto nástroje pro úpravu videa můžete také aplikovat další změny a efekty, o kterých si také povíme. Aplikace má galerii přechodů a efektů, které můžete vyzkoušet a použít. Řekneme vám o některých z nich:

Vizuální efekty

Když upravujete svá videa pomocí CapCut, uvidíte lištu Upravit a tam z možností si můžete vybrat Efekty. V rámci těchto efektů jsou obličejové, kde můžete použít filtry; a video efekty, kde si můžete vybrat různé povrchové úpravy videa.

změny hlasu

Pomocí této možnosti můžete použít změny v tónu hlasu vašeho videa, aby byl tenký, ostrý nebo tlustší. Můžete vyzkoušet různé alternativy v tónu a tónu hlasu, které vám aplikace nabízí.