Saltar al contenido

Jak upravit rozlišení obrazovky Windows 10 ve VirtualBoxu

21 de julio de 2022

microsoft dal světu možnost mít domácí počítač, protože díky svému operačnímu systému Windows, protože v jednom okamžiku historie počítače neměly operační systémy přátelské k uživatelům, kteří nebyli počítačovými odborníky.

Není pochyb o tom, že systém Windows je zde, aby to změnil. S Windows 10 Existuje mnoho výhod, je třeba poznamenat, že mnoho uživatelů neví, jak upravit rozlišení obrazovky Windows 10 ve VirtualBoxu.

VirtualBox je skvělý nástroj, který můžeme použít k instalaci operačního systému do jiného operačního systému. Je to tak nějak virtuální strojMnohokrát se VirtualBox používá k použití operačního systému, který může pomoci v činnostech, které hlavní operační systém nemůže dělat. Pokud jej stále nemáte, můžete si zdarma stáhnout VirtualBox pro Windows.

Dobrým příkladem instalace nebo použití VirtualBoxu je nainstalovaný operační systém Linux a v něm virtuální stroj s Windows 10.

VirtualBox je a skvělý nástroj který lze velmi snadno stáhnout a je také velmi jednoduchý na používání, pro ty čtenáře, kteří tento nástroj nemají, by si jej měli stáhnout pouze na následujícím odkazu ke stažení oficiálního VirtualBoxu.

Přizpůsobit obrazovku ve VirtualBoxu

Pro mnoho uživatelů, kteří začínají používat VirtualBox, může být trochu obtížné nakonfigurovat obrazovku jakéhokoli operačního systému tak, jak je. Windows 10 na samotném nástroji.

Je velmi snadné provést zvětšení obrazovky S nástrojem VirtualBox je třeba také poznamenat, že je velmi snadné nakonfigurovat celou obrazovku VirtualBoxu na našem počítači, aby se vám pracovalo pohodlněji.

V následující části bude našim milým čtenářům vysvětleno, jak mohou nakonfigurovat celou obrazovku Windows 10 ve VirtualBoxu.

Konfigurace rozlišení celé obrazovky Windows 10 ve VirtualBoxu

Je třeba poznamenat, že provedení této akce je velmi jednoduché, první věc, kterou by uživatelé měli vědět, je klíč «HOSTITEL» je na naší klávesnici správně „CTRL“, není pochyb o tom, že tuto klávesu lze velmi snadno najít.

Pro aktivaci této možnosti musíme udělat lis „HOST (pravý CTRL)“ a klávesa „F“ současně, aby se konfigurace rozšířila na celou obrazovku.

Po provedení toho, co bylo vysvětleno výše. Zobrazí se zpráva oznamující, že je třeba bezpečně opustit obrazovka kompletní je stisknout stejné klávesy, které používáme k jeho zadávání.

Jiný způsob, jak to udělat Windows 10 se konfiguruje na celou obrazovku ve VirtualBoxu, je to přes menu tohoto skvělého nástroje. Co musíte udělat, je přejít do nabídky panelu nástrojů a vybrat možnost Hodinky.

Po výběru možnosti Zobrazit máme možnost vybrat možnost vstoupit do režimu Celá obrazovka.

Rozlišení Windows 10 ve VirtualBoxu

nastavení zobrazení windows 10

Výchozí rozlišení, které je nastaveno při instalaci Windows 10 v nástroji VirtualBox může být nejlepší nastavení.

Pokud však nemůžete založit k lepšímu rozlišení je to proto, že počítačový grafický ovladač nebyl nainstalován v operačním systému Windows 10. Právě zde naráží mnoho uživatelů na problémy s rozlišením.

Pokud můžete umístit maximální rozlišení a počítač netrpěl žádnými problémy. Poté můžete toto nastavení ponechat pro práci s Windows 10 ve VirtualBoxu.

Windows 10 je skvělý operační systém, a pokud se o něm chcete dozvědět více, zde je odkaz na skvělý článek Jak pracovat s více monitory současně ve Windows 10.

O tom není pochyb Windows 10 je to skvělý operační systém, který nemůže chybět v žádném osobním počítači.