Saltar al contenido

Jak upravit popis svého videa TikTok, pokud jsem ho již zveřejnil?

24 de julio de 2022

Technologie nám nejen trochu usnadňují život, ale také nám poskytují dobrý obsah, když se chceme na chvíli zabavit. Jedním ze způsobů, jak to můžeme udělat, je prostřednictvím video sítí šortky jako TikTok. V této síti budete moci vidět jakýkoli typ videí, pokud se nejedná o explicitní obsah.

Zde také budete moci přidat svůj vlastní obsah, který uvidí ostatní lidé, ale musíte vědět, jak upravit příspěvek. Li udělat chybu v odeslání a zde vám ukážeme, jak to můžete udělat.

Jaký je způsob, jak zjistit, zda lze popis videa po zveřejnění na TikTok upravit?

Jedna z věcí, kterou je vždy potřeba udělat určitou publikaci síť sociální znamená provést úpravu po vytvoření příspěvku. Je to tak, protože můžeme udělat chybu. Tímto způsobem to můžeme napravit a vy nebudete muset příspěvek stahovat, abyste jej mohli znovu nahrát.

na TikTok není tam přesně možnost Řekněte upravit příspěvek. Takže budete muset udělat řadu věcí, abyste mohli opravit chybu, kterou jste udělali při nahrávání. Chcete-li to opravit, musíte provést následující kroky.

  1. Musíte otevřít aplikaci TikTok a vstoupíte do sekce nazvané „I“, která je ve spodní části obrazovky
  2. Zde uvidíte videa, která jste nahráli, v pořadí od nejnovějšího po nejstarší, takže klepnete na video, které chcete opravit
  3. Na obrazovce budou tři body, které budete mačkat. Zde se dotknete možnosti ‘Uložit video’, budete muset počkat, až se video uloží do telefonu
  4. Poté budete muset video publikovat znovu, ale provedete úpravy, které jste vynechali v předchozí publikaci

Jak opravit překlep ve vašem příspěvku TikTok?

Nyní víte, že pokud uděláte a chyba při odesílání videa na TikTok nebudete jej moci upravovat, ale budete jej muset znovu nahrát a odstranit ten, který zůstal s chybami. Z tohoto důvodu je nutné, abyste si byli vědomi toho, co děláte, než nahrajete video. V případě, že jste již video nahráli a musíte jej znovu publikovat, budete moci provést následující úpravy.

Opravit chybu videa

Jedna z věcí, kterou jste mohli vidět na videu, které se chystáte upravit, je, že ve videu byla chyba, například se zrychlilo nebo zpomalilo v části, kterou jste nechtěli, aby se to stalo. nebo se objevilo něco, co nechcete, aby někdo viděl a chcete to oříznout nebo odstranit. Zde budete moci zlepšit a odstranit chyby to bylo v předchozím videu.

chybová zpráva na mobilu

Opravte chybu v názvu videa

Možnost přidávat názvy k videím TikTok není tak stará, byla začleněna v roce 2020. Chcete-li přidat název, musíte stisknout možnost „Vybrat obálku“. Po stisknutí budete moci napište krátký popis videa aby ti, co se na to půjdou podívat, věděli, o čem video bude.

Přidejte do videa další efekt TikTok

Další z věcí, které proměnily TikTok jedna z nejlepších platforem videa spočívá v tom, že k videím můžete přidávat efekty. Tyto efekty jsou jedinečné pro TikTok, takže je budete moci používat pouze v této aplikaci. Před nahráním videa budete moci vyberte jeden z těchto efektů pro další vylepšení videa, které jste museli upravit.

Změňte skladbu videa

Nakonec můžete do videa přidat skladbu, kterou jste museli kvůli chybě odstranit. Je možné, že to byla chyba, takže ji budete moci změnit nejjednodušším možným způsobem. jen musíš ujistěte se, že skladbu, kterou si vyberete pokud je to ten, který chcete ve videu. Nakonec se ujistěte, že všechny úpravy, které jste na něm provedli, jsou ty, které chcete ve videu, a poté je můžete zveřejnit znovu.

Jak smazat video z TikTok, pokud jste měli chybu při úpravách?

logo odpadkového koše

Jak už víte, videa, která zveřejňujete na TikTok nebudete je moci upravovat v případě, že jste udělali chybu a uvědomíte si to po nahrání, takže budete muset toto video smazat, abyste ho mohli později znovu nahrát. Chcete-li smazat video, neuděláte nic jiného, ​​než že budete postupovat podle těchto tří kroků:

  1. K tomu musíte jít do aplikace TikTok a zadáte ‘Yo’, tam vyhledáte video, které chcete smazat, a otevřete ho.
  2. Nyní stisknete tři body, které jsou na obrazovce.
  3. Nakonec stiskněte klávesu Smazat a poté souhlasíte s tím, co se snažíte udělat. Tímto způsobem bude video smazáno.