Saltar al contenido

Jak umístit videa Tik Tok jako tapetu na telefon Android

19 de julio de 2022

Tik Tok je sociální síť, která vznikla jako produkt fúze samotné Tik Tok a Musical.ly, která byla získána za téměř miliardu dolarů. Je to platforma, která umožňuje svým uživatelům se rozvíjet videa se zvukem dříve získaná ze stejné platformy nebo vyrobené sami.

Aplikace byla uvedena na trh v roce 2016, ale svého vrcholu dosáhla právě před rokem a shromáždila více než 500 milionů stažení po celém světě. Je k dispozici na obou platformách iOS a Android.

Přestože vývoj aplikace netrval tak dlouho, vyznačovala se velkou oblibou mezi uživateli různých věkových kategorií a kulturních skupin, Tik Tok v zásadě umožňuje lidem vytvářet a sdílet malé hudební klipy mezi 0 a 15 sekundami nebo mezi 30 a 60 sekund, ale můžete smazat videa nahraná na váš účet.

Jak umístit videa Tik Tok jako tapetu na telefon Android

tik tak umožňuje svým uživatelům vyvíjet videa s různými tématy, a nejen to, k dispozici je také široká škála efektů, které dělají jejich selfie videa mnohem zajímavějšími a umožňují jim získat skutečné následovníky.

Kromě toho, jakmile byly vytvořeny, lidé mají možnost sdílet klipy v různých sociální sítě a dokonce ji použít jako tapetu na svém mobilním zařízení. K tomu je nutné provést pouze následující kroky:

 • Pokud je vaše mobilní zařízení Android, musíte zadat aplikaci dostupnou ke stažení aplikace, v tomto případě je to Obchod Play.
 • Vložte do vyhledávacího panelu obrázek Tik Tok Wall.

Obrázek Tik Tok Wall je aplikace poskytovaná platformou Tik Tok, ve které uživatelé může ukládat klipy muzikály, které vytvořili nebo stáhli od ostatních uživatelůna tomto místě je nutné upřesnit, že pro stahování videí od jiných uživatelů je nutné, aby tuto možnost nedeaktivovali a účet nebyl soukromý.

 • Jakmile si aplikaci stáhnete, toto bude místo, kde budou uložena všechna videa z Tik Tok.
 • Vstupte do nabídky a vyberte možnost «Podíl».
 • Klikněte na ikonu Živá fotka.
 • Jakmile vyberete tuto možnost, video se objeví v nabídce vašeho zařízení a můžete jej vybrat jako tapetu.

Triky dostupné na Tik Tok

tiktok app jbalvin auto bota volant

Aplikace se vyznačuje tím, že svým uživatelům nabízí tisíce efektů a zvuků při úpravách jejich videí, ale také implementovala některé triky, které jejich provádění ještě usnadňují, mezi nimi najdeme:

 • Pokud se vám nějaký obsah nelíbí, můžete tuto možnost vybrat «Nemít rád»tímto způsobem se tento typ informací znovu nezobrazí.
 • Pokud potřebujete čas se usadit nebo udělat «pózování» stačí stisknout volbu času a vybrat počet sekund, které potřebujete.
 • Pokud se vám líbí nějaký typ zvuku nebo video, které byste chtěli vidět později, musíte na tuto možnost kliknout «Přidat k oblíbeným» a zvuk bude uložen.
 • Tik Tok se může pro některé uživatele stát trochu návykovým, takže má možnost tzv «Digitální detox». Které si můžete vybrat, abyste si dali nějaký čas na Tik Tok.
 • můžete přidat nějaké hashtagy Chcete-li, aby se vaše video stalo virálním, použitím klíčových slov bude mít vaše video přístup k více divákům.
  Pokud se vám líbilo jakékoli video Tik Tok, můžete reagovat pomocí a «Srdce». BUĎ «Líbí se mi to».
 • Tuto možnost můžete vybrat v nabídce konfigurace Tik Tok «Spořič dat» videa se zobrazí s nižší kvalitou obrazu, aby se ušetřila vaše mobilní data.
 • Umožňuje vám nastavit a zakázat komentáře k videu na TikTok.

Na základě svého úspěchu můžeme říci, že Tik Tok se stal a užitečný a zábavný nástroj interagovat se světem kolem nás, umožňuje nám vyjádřit své myšlenky a emoce jiným způsobem a sdílet je s ostatními. Doufáme, že se vám tento článek líbil, Zanechte svůj názor v komentářích.