Saltar al contenido

Jak umístit rozdělenou obrazovku na Samsung Galaxy A – průvodce krok za krokem

17 de agosto de 2022

Smartphony prošly obrovským vývojem Postupem času se rok co rok představují nové a zajímavé specifikace a funkce, které jsou stále výkonnější než u předchozích smartphonů, přidávají se všechny druhy nástrojů, aplikací, služeb a nástrojů, což se ukazuje jako životně důležité a důležité příslušenství v našem každodenním životě. život.

V současné době můžeme s naprostou jistotou objasnit, že operační systémy Android a iOS mají tak či onak špičku mezi nejlepšími mobilními zařízeními, navíc mají schopnost dodávat téměř drtivou většinu terminálů, které dnes na trhu vidíme. Na druhou stranu je důležité poznamenat, že pouze jeden z těchto 2 je číslo 1 v prodejích po celé planetě. Takhle to je, tento příspěvek je z Androidu.

Systém Android je známý díky skvělému přizpůsobení, zahrnuje řadu nástrojů, služeb a nástrojů a samozřejmě také elegantní a jednoduché rozhraní. Můžeme také říci, že několik značek spojených s tímto operačním systémem nabízí uživatelům mobilní zařízení s poměrně vysokými specifikacemi a funkcemi. velmi rozumné ceny.

Tento typ pouzdra je velmi běžný u extrémně významných a široce renomovaných společností jako je Xiaomi, Huawei nebo dokonce u zařízení řady Motorola Moto. Není však pochyb o tom, že pokud máme mluvit o značce, která nabízí rozmanitost, dobrou kvalitu svých terminálů a rozumné ceny, musíme jmenovat Samsung.

Dále dáme a Stručné vysvětlení o mobilních zařízeních Samsung, jeho rozmanitost telefonů a jedna nebo jiná speciální funkce viděná v uvedených terminálech. Takže bez dalších řečí pokračujte s námi a zjistěte si všechna data, informace a podrobnosti týkající se této působivé značky přítomné ve světě telefonie.

Mobilní zařízení Samsung a jejich řady.

Samsung je jedním z společnosti, které byly průkopníky ve vývoji telefonů inteligentní, tento v průběhu let zaznamenal obrovský růst a široké uznání po celé planetě díky mnoha různým terminálům všech druhů specifikací a funkcí, kromě alternativ v cenách a chutích. Samsung má širokou škálu telefonů nižší, střední a vyšší třídy.

Mezi tímto velkým množstvím mobilních zařízení najdeme různé ságy označené Samsungem, které se liší svými náklady a vlastnostmi. V rámci uvedené řady telefonů najdeme ságy Note, ságu S, ságu Tab, ságu M, ságu A a mnoho dalších. Některé z nich jsou stále v oběhu na trhu, ale jiné byly ukončeny.

V každé z těchto speciálních sérií terminálů Samsung najdeme a rozsáhlý seznam mobilních zařízeníkteré byly v průběhu let uváděny na trh, vytvářejí nové alternativy, které jsou mnohem aktuálnější než moderní doba, implementují nové specifikace a velmi oblíbené funkce v současných mobilních telefonech.

Jednou z nejuznávanějších řad společnosti Samsung jsou Samsung Galaxy Series A nebo Alpha. Tato sága mobilních zařízení je v platnosti od roku 2014 a její oběh terminálů bez problému pokračuje. Tato řada se vyznačuje nabídkou mobilní telefony střední a vyšší třídy svým uživatelům, což je jeden z hlavních důvodů, proč je uvedená skupina mobilních telefonů Samsung stále na trhu.

Na jakých zařízeních Samsung je možné používat rozdělenou obrazovku nebo více obrazovek?

Funkce dvojité obrazovky je trendem v různých mobilních zařízeních, iOS i Android, kde má značka Samsung širokou škálu mobilních telefonů, ve kterých umožňuje aktivovat tuto možnost aby z něj jeho uživatelé při používání telefonů této značky vytěžili více. Mezi modely, kde to lze provést, jsou následující kategorie.

  • Samsung Galaxy S = S10; S20; S21
  • Samsung Galaxy A = A01; A02; A10; TO 20; A30; A50; A70
  • Samsung Galaxy Z = Flip; složit

mobilní dělená obrazovka

Jak funguje více obrazovek na zařízeních Samsung

Před časem nebylo možné na mobilu používat dvě aplikace současně; Ale v poslední době cca. od roku 2017 na této funkci pracujeme který byl velmi užitečný pro uživatele mobilních telefonů, bez ohledu na značku a operační systém, který si zakoupili.

Co tato funkce konkrétně dělá, je rozdělit obrazovku telefonu na dva přesně stejné segmenty; tímto způsobem můžete otevřít aplikaci v jedné polovině a další ve zbytku. To bylo provedeno s cílem ušetřit čas a umožnit uživatelům mít více pohodlí se svými zařízeními a také ušetřit čas při používání mobilních zařízení.

Pokud jde o mobilní telefony Samsung, funguje více obrazovek přesně jako na jiných zařízeních; značka však umožňuje zmenšit nebo zvětšit velikost každé z uvedených obrazovek; v tom, rozbalit nebo zavřít jedno okno více než druhépodle nástroje, který aplikaci dáváte, nebo její priority.

Jak zapnout a vypnout rozdělenou obrazovku na mém telefonu Android

Nyní, když víte něco o této funkci; musíte se naučit, jak jej aktivovat nebo deaktivovat na svém mobilu. V tomto případě vám dáme několik jednoduchých pokynů, jak to udělat pomocí telefonů Android; protože ve všech těchto případech je to přesně stejný postup. Chcete-li to udělat správně, existují dvě jednoduché a účinné metody.

Nejprve můžete přejít na místo, kde jsou otevřené aplikace ‘nedávné’, odtud stisknete a podržíte aplikaci a můžete ji posunout do horní části obrazovky; tím se obrazovka rozdělí a můžete přidat další ve spodní části. Stejným způsobem při provádění této funkce uvidíte na obrazovce na pravé straně, kde označuje „rozdělená obrazovka“.

Druhá možnost se liší od předchozí, zde je první věcí, že musíte otevřít aplikaci, kterou chcete umístit na horní obrazovku; poté kliknete na jeho ikonu a dostanete možnost, která říká ‘sdílet obrazovku’stisknutím se automaticky rozdělí obrazovka, takže stačí vybrat aplikaci, která půjde dolů a je to.

Nakonec, ukončení této funkce je velmi jednoduché; na jedné ruce můžete stisknout domovské tlačítko na telefonu, samozřejmě pokud to má tento; pokud ne, stačí posunout čáru, která úplně rozděluje obrazovku, jedním směrem (buď nahoru nebo dolů); ale musí to být provedeno až do konce a zůstane vám aplikace, kterou jste se rozhodli rozšířit.

buněčná osoba

Jak vložit dvojitou obrazovku nebo rozdělenou obrazovku na mobil Samsung Galaxy A?

Jak jsme již řekli, sága Samsung Galaxy A je uznávána jako jedna z nejúplnějších ze všech a ukazuje všechny druhy nástrojů a nástrojů. Mezi nimi najdeme režim duální obrazovky, který vysvětlíme, jak používat další.

  • Naším prvním krokem k aktivaci tohoto režimu bude kliknutí na navigační tlačítko, ve kterém se objeví všechny aktuálně používané aplikace.
  • Odtud jednu z nich vybereme. Později se objeví malá nabídka a z tohoto seznamu možností vybereme „Otevřít v zobrazení rozdělené obrazovky“.
  • Nyní si můžeme vybrat, se kterou aplikací chceme sdílet obrazovku a je to. Budeme mít aktivovanou dvojitou obrazovku. Můžeme také posouvat dělicí čáru a zvolit velikost pohledu.