Saltar al contenido

Jak umístit neviditelný zámek vzoru na mobil | Skrýt gesto odemknutí

24 de agosto de 2022

Vždy se říkalo, že jedním z nejdůležitějších aspektů, které uživatelé oceňují nejvíce, je bezpečnost jejich mobilů. A to nejen při surfování na netu, ale i to, co nám mohou nabídnout naše vlastní mobilní zařízení. Protože se vždy obáváme, zda nám naše heslo nabízí zabezpečení, které chceme.

V současné době existují další způsoby, jak zabránit tomu, aby někdo bez povolení vstoupil do našeho týmu. Proto vám přinášíme následující článek, který vás naučí jak umístit neviditelný zámek vzoru na mobil | skrýt gesto odemknutí

Vzory odemykání jsou ty, které nabízejí velmi účinnou úroveň zabezpečení, protože díky své matici tři na tři body vám umožňují vytvořit postavu. Tento obrazec se nazývá vzor a je prakticky nerozluštitelný. Ale co myslíte, když teď tohle vzor zámku může být neviditelný.

Ano, jak slyšíte, tento bezpečnostní vzor může být neviditelný, ale nezapomeňte, že může fungovat pouze na chytrých telefonech. A v následujícím tutoriálu si velmi jednoduchým způsobem vysvětlíme, jak tuto možnost aplikovat. Připojte se k nám a zjistěte, jaké kroky musíte podniknout, abyste tento trik uvedli do praxe.

Jak umístit neviditelný zámek vzoru na mobil

Aktivací této možnosti přidáte další faktor zabezpečení přístupu k vašemu mobilu a umožní vám být klidnější, když jej necháte na očích ostatních. Jde o to, že je nesmírně důležité být chráněni před zvědavci, kteří se snaží vstoupit do našich telefonů a sledovat, jaké soukromé soubory můžeme mít.

Tutoriál, který vám představíme, abyste mohli umístit neviditelný zámek vzoru na mobil, děláme to s vybavením, které pracuje s operačními systémy Android. Je tedy velmi pravděpodobné, že při použití na jiných počítačích s různými operačními systémy nebude sled kroků stejný.

Rádi bychom vám také připomněli, že tato metoda je velmi užitečná k tomu, aby se zabránilo každému, kdo vás uvidí zadávat bezpečnostní vzor, ​​aby si jej zapamatoval a následně použil k zadání vašeho mobilního telefonu. Takže toto je skvělá volba pro zabránit tomu, aby byl vzor vidět. Ale nezapomeňte, že heslo nezapomenete a nemusíte to mít těžké.

První věc, kterou uděláme, je zadat možnosti konfigurace na našem mobilním telefonu. To najdete v pravé horní části v ikoně oříšku, tím se objeví obrazovka s mnoha možnostmi. Musíte jít na jeho konec, abyste našli možnost Zabezpečení.

Skrývám vzor pro odemknutí mobilu

Tuto možnost vyberete stisknutím a poté se objeví další možnosti, ale musíte věnovat pozornost první možnosti Zámek obrazovky. Vedle této možnosti je ikona ve tvaru ořechu. A musíte na ni vyvíjet tlak, aby vám ukázala nové možnosti.

Zde uvidíte další možnosti a první je Zviditelnit vzor vedle této možnosti najdete posuvné tlačítko, které musí být zelené. Tato možnost totiž musí být aktivována. Co musíme udělat, je deaktivovat tuto možnost. Aby náš vzor nebyl vidět.

Abychom to deaktivovali, musíme stiskněte tlačítko a posuňte doleva, tlačítko změní barvu ze zelené na šedou. Nyní můžete opustit nastavení a zkontrolovat, že váš vzor již není vidět. Pokud se chcete vrátit k předchozí konfiguraci, stačí aktivovat tuto možnost a vzor bude znovu viditelný.

neviditelný vzor mobil

A tímto velmi jednoduchým způsobem budete moci dát svým bezpečnostním mechanismům ještě jeden parametr, který neumožňuje přístup k vašemu mobilu lidem, kteří chtějí vidět pouze vaše osobní soubory. A tak snadno se můžete naučit jak vložit neviditelný zámek vzoru na mobilní skrytý vzor odemknutí.