Saltar al contenido

Jak uložit PowerPointový snímek nebo prezentaci na USB flash disk

13 de agosto de 2022

PowerPoint je program, který je i přes léta stále jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších při vytváření snímků. Totéž umožňuje navrhujte dynamické a personalizované prezentaceprotože je možné změnit vzhled snímku a přidat různé styly, animace, obrázky, obrysové texty a mnoho dalšího.

Stejně tak není pochyb o tom, že jedna z hlavních věcí, kterou děláme, když máme připravené snímky, je uložte je na USB flash disk. Protože tímto způsobem můžeme hrát na jistotu a vzít si snímky vytvořené v PowerPointu, kamkoli budete chtít.

Proto vám dnes tento důležitý postup vysvětlíme, aby pro vás ukládání powerpointových snímků nebo prezentací nebyl problém.

S přihlédnutím k tomu, že je to velmi užitečné, zejména ve vzdělávací oblasti, i když v dnešní době se využívá prezentace aplikace PowerPoint se rozšířily takovým způsobem, že jejich užitečnost je široce potřebná v podnikání a mnohem více.

Uložte snímek nebo prezentaci v PowerPointu na USB flash disk

Jednou z možností a výhod, které nám PowerPoint nabízí, je, že můžeme uložit snímky v USB paměti, Prezentace si tak můžeme vzít kamkoli nebo je upravit z jiného počítače. Pokud chcete své PP prezentace uložit do a pero drivemusíte provést následující:

  • Zapojte USB klíč do jednoho z portů na vašem počítači.
  • Dále musíte otevřít program PowerPoint
  • Poté klikněte na možnost Obloukvy (nachází se vlevo nahoře)
  • Poté stiskněte Uložit jako a následoval dovnitř Posouzení
  • Pak v okně Uložit jakovyberte příslušný USB flash disk
  • Pokud chcete, můžete také změnit název prezentace.
  • Nakonec klikněte na Uložit
  • Tímto způsobem bude prezentace PowerPoint správně uložena na USB klíčenku.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom však znali váš názor. Podařilo se vám snadno uložit prezentaci v PowerPointu? Víte o jiném způsobu uložení prezentace v PowerPointu? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.