Saltar al contenido

Jak uložit a zobrazit vše, co napíšete na Androidu, pomocí aplikace Type Machine Pro

21 de julio de 2022

Typ shromažďuje a ukládá písmeno po písmenu všechny texty, které na svém zařízení napíšete. Pokud to chcete vědět jak uložit a zobrazit vše, co napíšete na Androidu s typem machine pro pokračujte ve čtení tohoto návodu, řekneme vám vše, co potřebujete vědět.

Bez ohledu na to, jakou aplikaci používáte, Type Machine Pro ukládá vše, co napíšete na virtuální klávesnici zařízení, na pozadí. Ke své historii můžete přistupovat kdykoli.

Je to dobrá volba pro obnovení toho, co jste psali, az nějakého důvodu, jako je porucha aplikace, která způsobila, že jste ztratili to, co jste psali, protože byla například uzavřena.

Všechny textové položky, které provedete pomocí svého zařízení jsou uloženy uspořádaně podle aplikací, ke kterým patří. Díky tomu je vyhledávání konkrétního textu mnohem praktičtější a efektivnější.

Jak používat Type Machine Pro v několika krocích

Je to velmi jednoduchá aplikace. Chcete-li začít, ujistěte se, že máte na svém mobilu nainstalovanou aktualizovanou verzi. Můžete si ji stáhnout z oficiálního obchodu Play. Měli byste vědět, že se jedná o placenou aplikaci, i když její cena není vysoká.

Jakmile aplikaci nainstalujete do zařízení Android, stačí ji nakonfigurovat tak, aby začala ukládat vše, co napíšete.

K tomu vstoupíme do nastavení zařízení v sekci Přístupnost. Odtud musíme kliknout na Type Machine Pro, abychom jej aktivovali a udělili oprávnění.

V rámci aplikace vidíme seznam s aplikacemi, které máte nainstalované na svém mobilním zařízení. Při používání těchto aplikací budou seřazeny tak, aby se jako první zobrazily ty nejnovější.

Pokud zadáte jeden z nich, uvidíte, že máte objednaný text podle data a času byl zadán konkrétní záznam. Chcete-li zobrazit záznamy z jiných dat, musíte použít časovou osu, kterou máte v horní části obrazovky.

Pokud posunete lištu doleva, můžete se vrátit v čase, dokud nenajdete záznam, který jste hledali. znát datum a čas u každého z nich byste měli vidět pouze legendu, která je v horní části obrazovky pod časovou osou.

Máte možnost zkopírovat text Androidu, který jste hledali, do schránky, abyste jej mohli znovu použít. Nemůžete nám říct, že tato aplikace přišla zachránit naše životy.

položky gmail na stroji typr

Jaké textové vstupy může Type Machine Pro uložit?

Tato aplikace funguje pro téměř všechny aplikace pro Android mobilních zařízeních a také tabletů. Pokud jste rodič, je dobré vytvořit nastavení rodičovské kontroly. Tímto způsobem můžete vidět, s kým komunikují a zda to znamená nějaké riziko pro jejich integritu.

Tato aplikace obvykle nefunguje velmi dobře s aplikacemi, jako je Twitter, kvůli chybě známé vývojářům.

Pokud máte obavy o zachování svého soukromí, neměli byste si dělat starosti. I když tato aplikace zaznamenává všechny textové položky provedené pomocí virtuální klávesnice zařízení, neuloží text zadaný do polí pro heslo.

Můžete také zakázat aplikace, ze kterých nechcete ukládat textové položky, nebo dokonce přidat bezpečnostní PIN se silným a snadným heslem, abyste se mohli přihlásit do Type Machine Pro a tyto položky zobrazit.

Tímto způsobem zabráníme neoprávněným třetím stranám vstoupit do aplikace a zobrazit historii psaní.

Jak vidíte, použití této aplikace je velmi jednoduché. Pokud máte pochybnosti o jak uložit a zobrazit vše, co napíšete na Androidu pomocí aplikace Type Machine Pro Zanechte nám svůj komentář, který vám pomůže jej vyřešit.