Saltar al contenido

Jak trvale smazat účet Instagram – průvodce krok za krokem

27 de julio de 2022

mohu smazat a obchodní nebo komerční účet na Instagramu? Jak mohu smazat svůj firemní účet na Instagramu? Bude můj firemní nebo firemní účet navždy smazán?

Instagram je stejně jako Facebook jednou z nejlepších platforem či sociálních sítí posledního desetiletí. Přes Instagram lze monetizovat nebo propagovat prostřednictvím různých možností, mezi nimiž je vytvoření obchodního nebo komerčního účtu.

Vytvoření instagramového profilu pro firmy je extrémně jednoduché a má řadu výhod pro všechny lidi, kteří chtějí jejich společnost, podnik nebo podnik má digitální přítomnost.

V některých případech však může být potřeba smazat obchodní nebo komerční účet z této platformy z různých důvodů. Proto vás dnes na miracomosehace krok za krokem naučíme, jak odstranit resp smažte svůj firemní účet na Instagramu.

Jaké jsou nejčastější důvody, proč by někdo chtěl smazat svůj účet na Instagramu?

Instagram má několik výhod a nevýhod Pro podnikyi když má často řadu výhod pro všechny lidi, kteří chtějí, aby jejich podnikání rostlo, v některých případech je nutné smazat nebo smazat obchodní nebo komerční účet na platformě Instagram navždy.

Mezi důvody nebo důvody, které existují pro smazání nebo smazání vašeho účtu Instagram navždy, jsou následující:

Uzavření společnosti

To může být jeden z nejčastěji se opakujících důvodů, jelikož v případě, že se vaše společnost nebo značka rozhodne ukončit poskytování svých služeb, nemá příliš smysl udržovat si profil na Instagramu.

opuštění účtu

Pokud vaše společnost nebo značka nepublikovala na Instagramu několik měsíců, ale chcete ji znovu aktivovat, vytvoření nové publikace nebude vypadat moc dobře, takže smazání nebo smazání účtu z 0, abyste se vrátili s větší silou, je docela užitečné a doporučené ..

Motivy digitálního marketingu

V případě, že se vaše společnost plánuje znovuobjevit, použít nové strategie digitálního marketingu a vytvořit nový přístup od nuly, je nutné smazat váš firemní instagramový účet. Pro společnost nebo značku je to vynikající možnost, jak se zcela odpoutat od svého předchozího přístupu.

Kroky k trvalému odstranění firemního účtu

Pokud chcete svůj firemní nebo firemní účet z Instagramu navždy smazat, bez možnosti jeho opětovné aktivace někdy v budoucnu vám Instagram tuto možnost stále umožňuje.

Z webu

K tomu se musíte přihlásit ke svému firemnímu nebo firemnímu účtu na Instagramu z PC.

další musíte stisknout «Upravit profil»v nabídce možností, které se objeví na obrazovce, musíte kliknout na možnost „Smazat účet trvale“, Instagram si vyžádá vysvětlení nebo důvod opustit svou platformu, musíte vybrat jednu z automatických možností nebo vyplnit formulář.

Konečně stačí zadat heslo vašeho firemního účtu nebo komerční a tímto způsobem navždy smažete svůj instagramový účet.

z Androidu

Z aplikace Instagram, kterou jste si nainstalovali do svého mobilního zařízení, nebude možné provést operaci smazání účtu. Budete tedy muset zadat prohlížeč, který často používáte, a napsat následující adresu https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/.

Je však důležité, abyste před provedením tohoto kroku uložte vše, co chcete zachovat, jako jsou vaše příběhy, fotografie a videa. Jakmile svůj účet smažete, všechna tato data budou ztracena. Jakmile vstoupíte na příslušnou stránku, musíte napsat své uživatelské jméno a heslo. Toto, abyste mohli zahájit relaci.

Dalším krokem je vybrat možnost důvodu, proč chcete svůj účet smazat a nakonec stačí kliknout na možnost ‘Trvale smazat účet‘. Tímto způsobem jste potvrdili své rozhodnutí a nyní budete mít 30 až 90 dní na to, aby vaše informace úplně zmizely.

mobilní notebook odebrat instagram

Z iPhone

V případě, že máte zařízení iPhone, budete mít stejná omezení jako zařízení Android. Protože aplikace Instagram neumožňuje smazat váš účet odtud, musíte zadat z prohlížeče, který často používáte, na následující adresu https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/.

Jakmile jste na této stránce, začněte relaci zadáním svého uživatelského jména a osobního hesla, nyní budete mít na obrazovce nabídku s různými možnostmi. Popisují důvody, proč chcete účet smazat. Vyberte si ten, který vyhovuje vaší situaci a nakonec klikněte na ‘Trvale smazat účet‘.

A tímto způsobem vy smazal váš účet Instagram z iPhone, ale je důležité, že stejně jako na zařízeních Android. Uložte si informace, které si chcete ponechat, jinak o vše přijdete.

Jak mohu dočasně deaktivovat svůj účet?

Mít obchodní nebo firemní účet na Instagramu To vám umožní snadno vydělávat peníze, aniž byste byli ovlivňovatelé, protože můžete snadno obchodovat nebo prodávat, ale pokud chcete smazat nebo smazat svůj firemní účet na Instagramu, můžete to udělat dočasně pro případ, že jej budete chtít v určitém okamžiku znovu aktivovat.

navždy smazat účet obchodní společnosti na instagramu

Pro smažte svůj firemní nebo firemní účet na Instagramu musíte se do něj přihlásit jako obvykle zadáním svého uživatelského jména a hesla.

Dále musíte Vstupte do sekce „Upravit profil“.zde najdete několik možností, mezi kterými musíte vybrat a stisknout „Dočasně deaktivovat můj firemní účet“.

Na obrazovce Instagramu se objeví zpráva z platformy požadující důvod nebo důvod zrušení vašeho účtu, můžete vyberte jeden z automatických důvodů nebo vyplňte formulář.

Pro dokončení prostě musíte zadejte heslo svého obchodního nebo firemního účtu a tímto způsobem jej dočasně smažete pro případ, že jej budete chtít v určitém okamžiku znovu aktivovat.

odstranit obchodní účet na instagramu

Jak mohu smazat účet Instagram, který není můj?

můžete chtít smazat instagramový účet které z různých důvodů nejsou vaše a nejčastější je, že vaše informace nebo fotografie používají ve svých publikacích. Nejlepší způsob, jak zavřít tento falešný instagramový účet, je proto prostřednictvím stížnosti.

Ale abyste dosáhli rychlejšího výsledku, musíte mít pomoc svých přátel. Tímto způsobem, zatímco více lidí hlásí tento falešný účettím je pravděpodobnější, že budete mít tento účet co nejdříve uzavřen.