Saltar al contenido

Jak trvale smazat historii chatu Skype

30 de julio de 2022

Ukládání historie chatu může být užitečné, zvláště pokud používáte Skype profesionálně; no vždy existuje konverzace, ke kterým je třeba se vrátit. Ale pokud existují věci, které z důvodu ochrany osobních údajů nechcete zaznamenávat, co můžete udělat pro to, abyste trvale vymazali historii chatu Skype?Jak trvale smazat historii chatu

Vymazat historii chatu Skype příliš snadné. Abyste nemuseli procházet nepříjemnými situacemi, nezapomeňte, že existují určité platformy, které jsou pro profesionální použití, a existují určité konverzace, které byste neměli zaznamenávat.

Pokud nechcete zanechat žádné stopy, jak můžete odstranit všechny konverzace z historie ze Skype? Pokud máte jednu z méně aktuálních verzí této aplikace, můžete to udělat takto:

  1. Přihlaste se ke svému účtu Skype; V případě, že si heslo nepamatujete, zde vysvětlíme, jak jej obnovit.
  2. V horním panelu přejděte na kartu Nástroje;
  3. Nyní přejděte na Možnosti;
  4. V levém podokně okna otevřete Soukromí;
  5. v záznam můžete dát tlačítko Vymazat historii, jako je toto Smažete všechny konverzace.

Důležitá poznámka: někdy skype zobrazí chybu a nedovolí vám provést tyto kroky, protože se restartuje, když se přihlásíte, řešení je velmi jednoduché, proto jsme provedli recenzi, abychom to vyřešili v několika krocích.

Pokud jste někdy měli problém s automatickým spuštěním skype, můžete jej zakázat a zabránit jeho zobrazování, stačí se podívat na tento článek, který jsme pro vyřešení problému udělali.

Nejnovější verze Skype

Pro nejnovější verze Skype, mazání konverzací tímto způsobem není možné, protože se změnilo nastavení soukromí. Pokud je to váš případ, můžete historii vymazat takto:

  1. Přihlaste se ke svému účtu, pokud aplikaci nemáte nainstalovanou, použijte webovou verzi Skype.
  2. Najděte chat, ze kterého chcete odstranit konverzace;
  3. Klikněte na opačné tlačítko myši a vyberte Smazat konverzaci;
  4. Poté operaci potvrďte kliknutím na Odstranit.

Pokud potřebujete trvale smazat všechny konverzace, musíte tak učinit vyhledáním složku, kde jsou uloženy na pevném disku vašeho PC a musíte to udělat pomocí následující cesty: C: Users (v tomto poli musí jít uživatelské jméno, které používáte k otevření Skype relace), Roaming Skype, tato cesta musí být zkopírována do pole pro text, který je vlevo nahoře.

Jakmile je složka konverzací umístěna, stačí poslat do koše a tímto způsobem trvale smažete historii konverzace; můžete si však tyto nepříjemnosti ušetřit konfigurací možností ochrany osobních údajů a zabránit ukládání vašich konverzací, jak? Vysvětlíme vám to níže.

Jak zabránit uchování historie konverzace

U verzí před rokem 2018 poskytovala nastavení ochrany osobních údajů Skype možnost neukládat historii konverzací. Jak to můžete udělat, pokud je to váš případ? Vstupte do nabídky Nástrojejít do Možnostipozději Soukromív historie obchodu můžete se rozhodnout mezi neukládáním, ukládáním na dobu neurčitou nebo dokonce definováním časového rozsahu, po který má historie zůstat, od týdnů po měsíce.

Bohužel, protože nové funkce to neumožňují, konverzace ano automaticky uloženy na váš pevný disk a také je nemůžete všechny odstranit z panelu nastavení; Chcete-li tak učinit, musíte při vstupu do Průzkumníka souborů postupovat podle kroků, které jsme uvedli o několik odstavců dříve.

online chatovací obrazovka skype

Analyzujte, zda je nutné ukládat vaše konverzace do Skype; pokud ne, můžete to tak nejprve nakonfigurovat, také využít nové funkce aplikace a smazat pouze historii konverzací těchto chatů jehož soukromí je pro vás velmi důležité; vaše možnosti jsou trvale odstranit z nastavení ochrany osobních údajů nebo odstranit složku, která je vytvořena na pevném disku.

Stručně řečeno, buďte opatrní, snažte se vést konverzace vždy na profesionální úrovni, abyste se nemuseli bát po nich zanechat stopy, ale povaha vašich odborných nebo akademických rozhovorů je vždy důvěrná. víš, jak můžeš trvale smazat historii chatu na skypeDoufáme, že návrhy v tomto článku byly pro vás užitečné.