Saltar al contenido

Jak trvale opravit chybu ‘0x80070102’ na Xbox Series X

25 de julio de 2022

Pandemie tu bude trvat ještě dlouho a navzdory tomu společnosti videoher nezastavily své produktivní faktory. Spíše zesílili svou přítomnost na trhu. To je způsobeno jednoduchou myšlenkou, kterou jsme si všichni uvědomili, že je pravdivá, a ovlivňuje každý den, který uplynul. od začátku pandemie.

To znamená, že všichni lidé, kteří jsou v uzavřeném prostředí, budou potřebovat nové způsoby, jak se zabavit. Naštěstí my lidé vyvinuli jsme nekonečné způsoby, jak se zabavit, buď prostřednictvím komunikačních médií nebo audiovizuálního přenosu. Velmi dobrým způsobem jsou videohry.

Nové Xbox Series X a Series S jsou velmi nová zařízení, která je velmi obtížné získat. Důvodem je, že poptávka byla mnohem vyšší, než Microsoft, společnost vyrábějící Xbox, očekával. V každém případě je důležité, abyste to věděli jsou určitá místa kde si můžete koupit Xbox Series X a S.

Díky tomu se na konzoli objevuje několik hloupých chyb. Pokud vám váš zobrazuje kód chyby 0x80070102, ukážeme vám několik způsobů, jak můžete to opravit.

Co to znamená, když dostanu tuto zprávu?

To je na těchto konzolích poměrně častá chyba. Je to proto, že od vydání Xbox One Microsoft uvedl, že jeho konzole jsou specializované na práci připojení k internetu.

Toto je velmi důležitá informace, kterou by měli mít všichni hráči, protože je dobře známo, že čím lepší připojení k serverům Xbox, tím lepší zážitek z hraní online videoher. Tyto jsou hlavní atrakcí, kterou nabízejí tyto konzole dnes.

Pokud se snažíte dostat do svého profilu Xbox a podaří se vám jej otevřít, ale chvíli zůstane při pokusu o připojení k vašemu účtu a poté vám zobrazí kód chyby 0x80070102, znamená to, že zažíváte řadu komplikací že může být jak místní, tak ze serverů ke kterému se připojujete.

Co dělat, když se zobrazí chyba „0x80070102“?

Pokud konzoli používáte v klidu a normálně, ale najednou se vám zobrazí chyba ‘0x80070102’, znamená to, že výstup Xboxu zjistil nějakou poruchu týkající se připojení. Co musíte udělat, je vypněte konzolu a znovu jej zapněte, aby se systém mohl restartovat.

xbox tvůrce společnosti

Jak opravit chybu ‘0x80070102’ v několika krocích

Je to velmi snadné, protože společnost Microsoft vytvořila řadu příruček pro veřejný přístup, pomocí kterých se toho můžete hodně naučit důležité triky když vlastníte některou z jejich konzolí, ať už z předchozích generací, nebo ze současné generace.

Chcete-li opravit tento typ chyby jednoduchým způsobem v několika krocích, měli byste udělat je podržte napájení déle než 15 sekund. Znovu konzoli zapněte a před dalším použitím ji dokonce úplně odpojte, aby chyba zmizela.

Provoz Xboxu vyžaduje, aby neustále ověřovali všechny informace, které se serverem zpracovávají. Pokud je váš soubor profilu poškozen a nelze jej správně ověřit, Xbox připojení ukončí. Pokud to chcete opravit tímto způsobem, doporučujeme smazat svůj profil a poté znovu zadejte svá data, abyste je mohli znovu stáhnout.

Tato nově stažená verze jistě vyřeší vaše problémy s konzolí. Pokud to však nestačí, můžete své internetové přijímací terminály restartovat. Jedná se o Modem a Router a téměř vždy mají černé tlačítko můžete je restartovat stisknutím.

Dalším způsobem, jak zjistit, co je příčinou problému, je přejít na oficiální stránku společnosti Microsoft, která kontroluje stav služby Xbox Live, což je název přidělený serverům. Pokud jsou tyto servery mimo provoz, nebudete mít přístup ke svému profilu a budete se muset spokojit s hraním offline, dokud nebude služba obnovena. Nicméně, seznam her série Xbox má spoustu zábavných titulů pro hráče.

bílá konzole xbox

Alternativní způsoby, jak opravit chybu 0x80070102 na Xbox Series X

Pokud je problém v tom, že vaše internetové připojení je velmi nestabilní nebo pomalé, doporučujeme nakonfigurovat router tak, aby jej obsluhoval více internetu nebo šířky pásma do vaší konzole. To se provádí podle postupu, který je vytištěn v pokynech k routeru. V zásadě se k jeho nastavení musíte dostat přes speciální webovou stránku.

Pokud máte kabelové připojení, můžete také nakonfigurovat modem vyhnout se ztrátě paketů a minimalizovat latenci připojení.

Můžeme vám však také nabídnout dva alternativní způsoby, jak opravit chybu ‘0x80070102’ na Xboxu řady X. První je tovární formát konzole tak, aby se tímto způsobem vyloučila všechna data v nich uložená včetně chyby. Pokud to nefunguje, druhou drastičtější alternativou je změnit server, aby bylo možné chybu vyřešit.

Na druhou stranu mnohokrát zjistíme, že řešením je prostě dát Xboxu chvilku, vypnout ho a zkuste to znovu o něco pozdějiabychom zjistili, zda existuje štěstí.