Saltar al contenido

Jak trvale aktivovat Windows 10 bez bezplatných programů

15 de agosto de 2022

Dnes se jdeme podívat jak aktivovat windows 10 trvale bez bezplatných programů ve velmi málo krocích. Existuje možnost aktivace operačního systému Microsoft zdarma a bez programů, uvidíme, jak bychom měli postupovat, abychom toho dosáhli.

Pokud se chystáte pracovat s operačním systémem Windows 10, je důležité znát základní příkazy pro spouštění programů.

Než budete pokračovat, povíme vám o omezeních, která ukládá. microsoft pro lidi, kteří chtějí nadále používat svůj operační systém bez jeho aktivace. Ve skutečnosti jsou jen dva a pro většinu lidí to není něco opravdu důležitého.

Pak vás naučíme několik metod, jak toho dosáhnout licence z počítače jednoduchým způsobem, abyste mohli aktivovat systém Windows.

Mohu používat Windows 10 bez aktivace?

Ve skutečnosti, když si nainstalujete Windows 10 a rozhodnete se přeskočit aktivaci produktu, můžete operační systém stále bez problémů používat. Samozřejmě budete mít nějaká omezení, ale určitě jsou minimální.

Jaká jsou tato omezení? V pravé dolní části obrazovky se objeví vodoznak a nebudete moci přizpůsobit operační systém. To znamená, že nemůžete změnit tapetu, zamykací obrazovku, změnit motivy, barvy atd.

Pokud ti to nevadí, tak je to úplně stejné, ať to máš zapnuté nebo ne. Vzhledem k tomu, že i bez jeho aktivace budete nadále dostávat všechny aktualizace ty taky.

Navzdory tomu, že jste používali operační systém Windows 10 bez jeho aktivace, stále na něm budete moci bez problémů pracovat, to znamená, že bez problému budete moci aktualizovat i ovladače nebo programy.

Aktivujte Windows 10 pomocí klíče uloženého v UEFI/BIOS

Microsoft aktuálně ukládá aktivační klíč pro váš operační systém v BIOS/UEFI. To v případě, že při zakoupení počítače měl nainstalovaný aktivovaný Windows s originální licencí.

Pokud jste naformátovali počítač, stále máte klíč v systému BIOS. Chcete-li získat tento klíč OEM produktu, který je již součástí vašeho počítače, musíte provést následující kroky:

Stiskněte klávesu «Okna“ na vaší klávesnici. Zadejte CMD a poté na něj klikněte pravým tlačítkem a vyberte „Otevřít jako správce“.

V konzoli musíte napsat následující: wmic path softwarelicensingservice získejte OA3xOriginalProductKey

Další možností je získat klíč pomocí PowerShell, také spustit jako správce pomocí tohoto příkazu: powershell «(Get-WmiObject -query ‘select * from SoftwareLicensingService’).OA3xOriginalProductKey».

modrá nabídka programů

Aktivujte si Windows 10 zdarma bez programů

Je zřejmé, že všichni víme o existenci programů jako KMSPick Y Microsoft Toolkit což jsou nástroje, které umožňují aktivovat prakticky všechny verze Windows.

Umožňují nám dokonce aktivovat Office ve všech jeho verzích. U tohoto druhu programu byste však měli mít na paměti, že při mnoha příležitostech skrýt škodlivý kód které mohou infikovat váš počítač. Generuje nejen vážný bezpečnostní problém, ale také to, že nefunguje správně.

Je zřejmé, že antivirus tento druh detekuje programy jako nebezpečné a pokračujte do odstranění stejného. Z tohoto důvodu se důrazně doporučuje vyhnout se používání tohoto druhu programů k aktivaci systému Windows a pokusit se o to legálně.

Je pochopitelné, že mnoho lidí nemá peníze na zaplacení licence Windows 10. Operační systém však můžete bez problémů používat i v případě, že není aktivován.

Jeho zakázání má jen velmi málo negativních věcí a nemá absolutně žádný dopad na stabilitu nebo výkon systému. Nestojí tedy za riziko, že skončíte s infikovaným počítačem nelegálním prováděním aktivace Windows 10.

Doporučujeme vám vyzkoušet bezplatné metody. Pokud se na váš případ nevztahují, zkuste uložit a získat licenci při používání OS bez aktivace, což je, jak jsme již několikrát zmínili, stejné.

Ale jak vidíte, existují různé způsoby aktivovat windows 10 trvale bez bezplatných programů během několika sekund.

Jakmile budete mít nainstalovaný a spuštěný operační systém Windows 10, vyhledejte nejlepší programy pro optimalizaci a urychlení jeho provozu.