Saltar al contenido

Jak tisknout fotografie a obrázky z galerie Fotky Google Je to možné? – Fotky Google

6 de agosto de 2022

Od 28. května 2015 přišly Fotky Google, aby usnadnily život milovníkům fotografie. Jedná se tedy o speciální aplikaci pro ukládání fotografií a obrázků do cloudu, aniž by zabírala příliš mnoho místa.

Je pravda, že aplikace je trochu těžká, ale nebojte se, pokud si uvolníte místo na interním úložišti, nebude to problém. Víme, že jste zde, abyste zjistili, zda můžete vytisknout a získat tyto obrázky, a ano, je možné to udělat ze stejné aplikace. Dále si ukážeme, jak na to krok za krokem.

Tisk obrázků z Fotek Google

Neuvěřitelně ze stejné aplikace, kterou můžete rychle vytiskněte všechny fotografie, které chcete, již nemusíte chodit do tiskového centra s USB a riskovat, že se vaše fotografie vytisknou nesprávně. Můžete to udělat ze svého mobilu v pohodlí domova po pouhých dvou krocích.

Postup tisku fotek a obrázků z Fotek Google

První věc, kterou byste měli udělat, je vybrat fotografie a obrázky, které chcete vytisknout, můžete vytisknout obrázky, které chcete, a dokonce upravte je, abyste získali lepší výsledek. Poté musíte kliknout na nákupní košík, který najdete vpravo nahoře. Tato možnost vás přenese na obrazovku rozložení.

Po dokončení těchto kroků definujte kryt a vyberte možnost «Platit“, pokud vytisknete přibližně 20 obrázků, cena se může pohybovat mezi 18 nebo 20 eury.

Proč používat Fotky Google

Jistě vás napadne, proč používat Fotky Google, když váš mobil nebo počítač už svou fotogalerii má. Odpověď je velmi jednoduchá, Fotky Google vám nabízejí skvělé výhody, mezi které patří tiskněte své fotografie z domova. Abychom vám ale ukázali výhody, které vám nabízí, vytvořili jsme seznam, ze kterého vám bude velmi jasné, proč si Google Fotky stáhnout a používat.

Má všechny funkce, které potřebujete

S Fotky Google můžete kategorizovat snímky a vytvářet alba abyste měli své obrázky a fotografie pořádané. Umožňuje vám také sdílet snímky s požadovanými aplikacemi, jako jsou sociální sítě, editory a mnoho dalších.

Poskytuje vám zálohu vašich obrázků

Určitě se vám stalo, že omylem smažete nějakou důležitou fotografii nebo obrázek a už se nemůžete vrátit v čase. Fotky Google vám k tomu nabízejí příležitost obnovit smazané obrázky a videa vytvoření zálohy každého obrázku.

Pro aktivaci této konfigurace vyberte zálohu v «Nastavení zabezpečení» a je to. Pokaždé, když se připojíte k síti Wi-Fi, automaticky se spustí zálohování.

Má výkonný vyhledávač

Fotky Google vám nejen nabízejí jednoduchý vyhledávač, ale také vám to umožňují užijte si vyhledávač s umělou inteligencí který vám umožní najít obrázky podle let nebo klíčových slov.

google photos fotografie osobního asistenta

Nabízí vám osobního asistenta

Přestože asistent, který vám nabízí Fotky Google, není jako asistent, je velmi efektivní, protože se o něj stará zobrazovat obrázky související s vaším obsahem vyhledávání. Najděte vše, co souvisí s činností, kterou v aplikaci děláte.

Má skvělý editor fotografií

Tato možnost je velmi užitečná, protože vám nabízí skvělé možnosti, jako je např upravovat obrázky, filtrovat, ořezávat, zlepšovat jejich vzhled a dokonce snadno vytvořit koláž.

Umožňuje vytvářet sdílená alba

Pokud jste milovníkem fotografií a neustále se přistihnete, že je sdílíte, bude se vám tato možnost Fotek Google líbit. Můžete pokračovat ve sdílení s rodinou a přáteli tím, že si je přidáte do svého účtu. Nejlepší ze všeho je to budete mít vždy kontrolu a pokud někdo smaže obrázek, nebude smazán za vás.

Fotky Google automaticky uvolní místo ve vašem mobilu

Tato výhoda, kterou Google Photos nabízí, je nepochybně velkolepá, když jsou vaše snímky automaticky zálohovány, aplikace Google Photos vás na to upozorní a odstraní snímky z vašeho mobilu, čímž se optimalizuje prostor. Stačí vybrat možnost „uvolnit místo” budete mít ve své galerii bezpečný a spolehlivý optimalizátor.