Saltar al contenido

Jak stahovat hudbu MP3 zdarma bez virů a bez programů? – Rychlé a snadné

1 de agosto de 2022

Ve světě tak plném problémů, které nás každý den stresují, všichni relaxujeme a povzbuzujeme k tomu, abychom mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu, kdykoli chceme. A možná si chcete stáhnout hudbu ve formátu MP3 bez virů nebo softwaru, a pokud ano, zde je řešení pro vás.

Proto vás dnes přímo zde naučíme, jak si jednoduchými kroky stáhnout hudbu zdarma do telefonu nebo počítače Android bez virů a bez programů.

S následujícími tipy, které vám dáme, si budete moci stáhnout veškerou hudbu, kterou chcete v a rychlé a snadnétakže můžete poslouchat a rozveselit se s hudbou, která vám dělá radost každý den.

Jak si můžete zdarma stáhnout hudbu ve formátu MP3 bez virů nebo programů

I když je pravda, že jich je hodně stránky pro stahování hudby po celém webu, mnohokrát nevíme, kde začít. Děje se tak ze strachu, že naše zařízení, do kterého chceme hudbu stáhnout, trpí viry, které jej mohou napadnout.

A jindy se to stává proto, že ze strachu z obdržení těchto virů musíme stahovat naši hudbu z extrémně drahých webových stránek nebo aplikací a nemůžeme si je dovolit. Ale pokud to byl váš případ, nebojte se. Existují velmi jednoduché a zcela bezplatné způsoby Stáhněte si hudbu mp3 bez virů, bez problému. Jejich stažením budete samozřejmě moci také komprimovat svůj MP3 zvuk bez ztráty kvality v případě, že se obáváte zaplnění paměti vašeho mobilního zařízení.

Jaké aplikace lze použít ke stažení hudby MP3 rychle a snadno

Tváří v tvář takové naléhavé situaci vás jistě potěší, že si můžete stáhnout hudbu, podcasty a písně jako Spotify. Existuje mnoho aplikací, které jsou zcela bezpečné a zdarma, kde si můžete snadno stáhnout hudbu, kterou chcete.

Jednou z těch úžasných aplikací, které se vám v tomto případě mohou hodit, je YouTube Go. Tato aplikace umožňuje stahovat videa, která chcete, samozřejmě z YouTube, takže je můžete sledovat a poslouchat bez ohledu na to, kde se nacházíte.

A to i přesto, že nemůžete použít YouTube Go Chcete-li stahovat pouze zvukové soubory, je možné v této aplikaci stahovat hudební videa, což vám umožní poslouchat je tolikrát, kolikrát chcete.

Jediné, co musíte udělat, abyste si tuto užitečnou aplikaci začali užívat, je přejít na Google Play nebo App Store v závislosti na zařízení, které máte, a stáhnout si ji odtud. Poté, co musíte udělat pro stažení videa, je:

  • Přihlaste se do aplikace YouTube Go.
  • Vyberte jazyk, ve kterém chcete aplikaci používat, a přihlásit se vyplnění všech požadovaných informací.
  • Do vyhledávače napište název skladby, kterou chcete stáhnout, nebo ji vyhledejte pomocí mikrofonu.
  • Kliknutím na video jej stáhnete nebo přehrajete, ale v tomto případě jej chceme stáhnout.
  • Po stažení ji můžete kdykoli zobrazit v aplikaci na kartě Stažené soubory nebo v galerii zařízení.

To je vše! Tímto jednoduchým způsobem si můžete bez problémů stahovat videa z YouTube, která chcete.

Jak používat YouTube Music Premium ke stažení bezplatné hudby rychle a snadno

Další skvělou možností stahování hudby zdarma je YouTube Music Premium. Služba YouTube Music Premium, která je dostupná na jakémkoli elektronickém zařízení, se stala a velmi pohodlná varianta pro ty, kteří chtějí stahovat plynule.

Tato aplikace vám umožňuje stahovat hudbu a videa, která chcete, a vše, co musíte udělat, je provést počáteční platbu za nízkou cenu dostupnou všem.

Jakmile jste v aplikaci YouTube Music Premiummůžete si stáhnout požadovaná videa podle následujících kroků:

  • Do vyhledávače napište název hledané skladby nebo jej vyslovte do vyhledávacího mikrofonu.
  • Jakmile skladbu najdete, přejeďte po videu doleva na obrazovce a označte ji jako staženou.

Začít poslouchat hudbu, která se vám líbí, je tak jednoduché a bez problémů. Také vám doporučujeme, pokud máte nějaké dotazy, přejděte do sekce Nápověda Google, kde najdete pokyny, které potřebujete, abyste své zkušenosti s používáním těchto aplikací využili na maximum.

přehrávat hudbu na telefonu Android

Doufáme, že tyto informace byly pro vás velmi užitečné, nezapomeňte, že existuje mnoho bezplatných aplikací pro poslech hudby v systému Android nebo iOS. Nenechte se proto ničím zastavit v tom, abyste si užili hudbu, která vám dělá radost.