Saltar al contenido

Jak stáhnout uTorrent v nejnovější verzi ve španělštině zdarma pro PC

15 de julio de 2022

uTorrent je typ programu vyvinutý rodinou programů Torrent slouží k výhradnímu stahování souborů dostupných na BitTorrent. Byl vyvinut asi před 7 lety a je dostupný pro operační systémy Windows Mac Linux a GNU.

V současné době existuje nová verze uTorrent vyvinutá pro uživatele prostřednictvím Androidu. V zásadě má program přístup k širokému katalogu souborů dostupných jako seriály a videa dostupný na platformě Torrent a program slouží jako odkaz pro stažení těchto produktů.

Jak stáhnout uTorrent v nejnovější verzi ve španělštině zdarma pro PC?

plošina uTorrent Umožňuje uživateli přístup k souborům dostupným na různých zdrojových stránkách Torrentu, mezi nimi najdeme Cinetorrent, EliteTorrent, PelisTorrent a mnoho dalších. V případě, že osoba chce také sdílet soubory prostřednictvím tohoto média, je to také možné.

Chcete-li stáhnout tento program, musíte provést následující:

 • Vstupte z prohlížeče na oficiální stránku uTorrent.
 • Najdete zde panel s různými možnostmi stahování. Měl by jsi vyberte uTorrent Basic (Tento výběr je nezbytný, protože zaručuje, že služba stahování je zdarma).
 • Jakmile najdete tuto možnost, musíte se ujistit, že je program stažen podle operačního systému vašeho počítače. U nich se můžete ujistit, že se podíváte na seznam operačních systémů Windows Mac Linux a GNU na levé straně obrazovky. (Musíte vybrat ten svůj a zobrazí se zeleně).
 • Jakmile vyberete tuto verzi a operační systém vašeho počítače, klikněte na «Stáhnout teď» pro zahájení procesu stahování.

Nainstalujte uTorrent na PC

 • Po provedení výše uvedeného se zobrazí ikona. «Založit» (proces instalace). Měli byste si uvědomit v tomto bodě a před výběrem možnosti «další» nebo ve španělštině dále zrušte zaškrtnutí možnosti, která umožňuje spuštění programu prostřednictvím nejnovější verze prohlížeče Ópera.
 • Poté najdete další reklamu související s antivirem McAfee, který má zkušební verzi, měli byste ji také zrušit.
 • Dále najdete panel se třemi možnostmi, které označují, zda chcete, aby se ikona uTorrent zobrazovala pouze na hlavní obrazovce vašeho počítače, ve vašich dokumentech a ve složce stažených souborů. Zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí těch, které považujete za vhodné.
 • Později nějaké najdete předpoklady nastavení, první se zeptá, zda souhlasíte s tím, že operační systém Windows Mac Linux nebo GNU pracuje s uTorrent. Musíte to nechat označené.
 • Pak najdete návrh číslo dvě, ptá se, zda chcete, aby se uTorrent spustil pokaždé, když zapnete počítač. Doporučuji zrušit zaškrtnutí, protože spotřebovává data a omezuje rychlost vašeho internetu.
 • Na konci konfigurace klikněte na «Dokončit» nebo ve španělštině a proces instalace začne.
 • setkáte se s a «nastavení» ve formě souboru zástupce a stačí na něj dvakrát kliknout. Vyberte v panelu možností «spustit jako správce» Na konci budete moci plně vstoupit do programu.
 • Ujistěte se, že je ve španělštině, a pokud ne, můžete vybrat v Možnosti>Předvolby>Jazyk>Španělština.
 • Tímto jednoduchým způsobem můžete přistupovat ke stažení programu z vašeho počítače nebo PC.

Aktualizace dostupné v nejnovější verzi uTorrent

utorrent černé pozadí

Vývojáři stahovacího programu integrovali nové nástroje, aby byl proces stahování ještě jednodušší a dynamičtější.

uTorrent umožňuje uživateli vybrat možnost získat či nezobrazit reklamní odkazy prostřednictvím stejného programu. Platforma je totiž bezplatná a je spravována prostřednictvím reklamních odkazů. Ale uživatel si vybere, zda chce tento druh reklam nebo ne.

Program usnadňuje uživateli výběr více souborů ke stažení a ty jsou uspořádány do a seznam ke stažení.

Vyvíjí se automaticky, uživatel si musí pouze vybrat soubor nebo soubory, které chce stáhnout, a ty budou okamžitě staženy jeden po druhém a uloženy do složky, která je pro něj určena.

uTorrent způsobil revoluci v systému stahování souborů, což umožňuje přístup k různým souborům ještě jednodušší a rychlejší. Každý den tisíce uživatelů vstoupí na stránku a začnou program používat a získávají pozitivní recenze v osobních zkušenostech s programem.