Saltar al contenido

Jak stáhnout nebo aktualizovat Windows Media Player na nejnovější verzi? – Velmi snadné

19 de agosto de 2022

Od počátku výpočetní techniky, svět plný velké příležitosti. Kde by mohly být navrženy pokročilé programy se specifickými funkcemi a tak trochu zlepšit způsob, jakým věci vnímáme.

Obraz, zvuk i hudba v tom všem hrály velmi důležitou roli, protože se hledal způsob, jak tyto soubory přenést do světa výpočetní techniky. Tato akce se mohla uskutečnit díky přehrávače médií.

To jsou v podstatě digitální programy které nám umožňují ukládat, organizovat a později přehrávat video, obrázky a zvukové soubory. Postupem času se tito hráči vyvíjeli a stále více zdokonalovali své vlastnosti.

Jedním z nejznámějších přehrávačů médií je Windows Media Player vyvinutý společností Microsoft, je to základní přehrávač jejího operačního systému Windows. Jeho oficiální uvedení na trh bylo v roce 1996.

Od svého objevení v operačním systému Windows se tento multimediální přehrávač stal a nezbytný nástroj pro naše počítače. Díky svému dobrému výkonu jako přehrávač multimediálních souborů.

Windows Media Player je program, který se vyznačuje neustálým vývojem, představující čas od času mnohem vylepšené verze ve srovnání s předchozími. Mezi hlavní funkce patří schopnost organizovat všechny naše multimediální soubory velmi uspořádaným způsobem. Tento program umožňuje uživateli vytvářet alba a přidávat obaly, převádět soubor CDA na MP3, převádět soubor WMA na MP3 atd.

The Rozhraní které vlastní, je to právě toto praxe při spouštění programu, stejně jako jeho rychlost a prezentace jsou překvapivé. Je velmi důležité, pokud máme tento skvělý program, udržovat jej aktualizovaný, aby fungoval lépe.

V případě, že jej nemáme, můžeme si jej stáhnout podle několika velmi jednoduchých kroků, které budou uvedeny níže. Kde stáhneme nejnovější verzi přehrávače médií Windows Media Player.

Pokud si chceme stáhnout Windows Media Player do našeho počítače, prvním krokem, který musíme udělat, je otevřít náš důvěryhodný prohlížeč. Další věc, kterou uděláme, je přejít na vyhledávací lištu, abychom měli přístup k oficiální stránce, která nám umožní stahování.

V něm musíme zadat tento odkaz, který nás nasměruje přímo na oficiální stránku Microsoftu, konkrétně na Stránka ke stažení windows media player. Po provedení tohoto procesu bude následující Zvolte jazyk do kterého chceme přehrávač stáhnout a kliknout na «Vybít».

Automaticky se spustí stahování Windows Media Player, počkáme na dokončení procesu. Nyní přejděte do složky «Stahování». a hledáme soubor, který jsme právě stáhli, dvojitým kliknutím na něj jej otevřete.

Požádá nás o udělení povolení a my klikneme na «Ano»otevře se instalační krabice, která nás přivítá, musíme vybrat možnost «Následující». Dále musíme přijmout podmínky a podmínky.

Vybereme stránku, kam chceme, aby byl náš přehrávač stažen, a klikneme na «Pokračovat». Proces instalace Windows Media Player začne, musíme být trpěliví, dokud nebude dokončen, konečně náš počítač se restartuje to pro úspěšnou instalaci.

Pokud to, co chceme, je aktualizovat naše přehrávač médií Windows Media Player na nejnovější verzi Co musíme udělat, je postupovat podle těchto kroků:

První věcí je otevřít náš vyhledávač Windows.

Dále do vyhledávače napíšeme Windows Update a stiskneme enter, jakmile jej najdeme, zadáme tento nástroj. Dalším krokem bude výběr možnosti «Vyhledat aktualizace»který se nachází v levé nabídce obrazovky.

logo windows media klíč modré pozadí

Automaticky zahájí proces kontroly aktualizací, když skončí, sdělí nám, kolik aktualizací čekáme. Klikneme tam a vyhledáme aktualizaci Windows Media Player.

Nakonec jej vybereme a poté provedeme, the proces aktualizace, po dokončení se doporučuje restartovat počítač, aby proces proběhl úspěšně. Takto připraveni jsme program stáhli a aktualizovali.