Saltar al contenido

Jak stáhnout, nainstalovat a aktivovat aplikaci Prisma Photo Editor na Androidu a PC

7 de agosto de 2022

Kdo by se nerad chlubil fotkami nebo selfie, když mají velkolepý design. Bohužel ne všichni víme, které aplikace můžeme použít k dosažení našeho cíle, dnes v části Sledujte, jak se to dělá, budeme mluvit o aplikaci Prisma photo editorse kterou se můžete cítit ztvárněni vaším oblíbeným umělcem malířem.


Index()

O čem přesně Prisma Photo Editor je

Tato aplikace vám to umožní přeměňte všechna selfie, která chcete, na vynikající umělecká díla. Tato aplikace má ve skutečnosti algoritmus, který nám umožňuje vytvářet autoportréty podle děl nejslavnějších malířů světa, a to vše na dosah kliknutí.

Tento editor fotografií, obsahuje širokou škálu filtrů které nám umožní změnit naše nudná selfie v různá světově uznávaná umělecká díla.

Obvykle má a operace velmi podobná aplikaci Instagram. Byl navržen především pro zařízení se systémem iOS, ale v současné době je možné jej používat i na většině zařízení s Androidem a pomocí některých nástrojů jej lze běžně používat i na našich počítačích, jako obvykle zde uvedeme podrobnosti.

Zkrátka, pokud jste opravdovým milovníkem selfie a kromě toho vás fascinuje i svět umění, možná vás potěší tato aplikace ve vašich rukou a také si pohrajete se svou fantazií, protože s ní pořídíte jakoukoli fotografii. úložiště paměti Y udělat to mnohem zajímavější, než by mohlo být.

Tato aplikace má přesnou imitaci uměleckých stylů různých děl uznávaných malířů a s velkou prestiží se opravdu velmi jednoduše používá a jak bylo před chvílí řečeno, má velké množství filtrů a efektů. Je to také jedna z nejlepších alternativ k Adobe Photoshop pro úpravu obrázků.

Jak si mohu stáhnout tuto aplikaci na svůj Android?

  1. První věc, kterou musíte mít, je zařízení Android ve vašich rukou, které musí mít operační systém 9.0
  2. jakmile se ujistíte, že je vaše zařízení správné, musíte přejít do aplikace Obchod Play který je běžně již ve výchozím nastavení nainstalován na vašem mobilním telefonu a napište název «hranolový editor fotografií“, pokud nemáte obchod Play, můžete také přejít na preferovaný vyhledávač a stáhnout si přes něj APK této aplikace.
  3. Jakmile se dostanete do okna obchodu Play věnovaného této aplikaci, stačí stisknout zelené tlačítko s nápisem „ke stažení“, počkejte několik minut v závislosti na rychlosti vašeho internetu a na konci se spustí proces instalace, který se stane automaticky.
  4. Po instalaci ve stejném okně, ze kterého jste stáhli, se zobrazí „OTEVŘENO“ na stránce, kde bylo tlačítko stahování, stačí stisknout.
  5. Jakmile je aplikace otevřena, stačí klepnout a užít si zábavu, kterou nám nabízí.

Mohu si tuto aplikaci stáhnout do svého počítače?

Ano, i když neexistuje žádná aplikace speciálně navržená pro použití na počítačíchje možné jej použít prostřednictvím nástroje emulátoru, který nám poskytuje podobný obrázek jako u našich zařízení, zde vám ukážeme krok za krokem:

emulátor ke stažení Prism do počítače

  1. První věc, kterou byste měli udělat, je navštívit Mac Store nebo Windows Appstore, to samozřejmě závisí na vašem počítači, jakmile tam budete muset stáhnout aplikaci Bluestacks nebo Nox.
  2. Jakmile je emulátor stažen, stačí přejít do sekce stahování na vašem počítači a jakmile jej najdete, musíte aplikaci spustit a její instalace se okamžitě spustí.
  3. Musíte pouze postupovat podle pokynů, které vám sdělí, přijmout licenční smlouvu a počkat na správné dokončení instalace.

Jak používat aplikaci v emulátoru?

Stačí otevřít emulátor, jakmile bude nainstalován, a v něm musíte jít do obchodu a vyhledat „hranolový editor fotografiíKde stačí stisknout tlačítko download a okamžitě se spustí, zabere to několik minut.

Poté už zbývá jen přejít tam, kde jsou nainstalované aplikace, stisknout ikonu aplikace a konečně si užívat výhod, které nám nabízí.