Saltar al contenido

Jak stáhnout hru Bubble Witch Saga 1, 2 a 3 zdarma Apk hru pro Android nebo PC

3 de agosto de 2022

Vzhledem k neustálému vytváření nových videoher pro Android i PC se objevují velmi návykové tituly, ale zároveň nejsou tak vyráběné nebo strategické, nakonec jsou o něco jednodušší, ale ne méně zábavné. Někteří z nich dokonce měli a nesmírně velká sláva.

To by klidně mohl být případ Candy Crush Saga, kterou vytvořil a vydal videoherní vývojář King 12. dubna 2012. Navzdory tomu, že od vydání této videohry pro platformy jako Android a iPhone uplynulo 9 let Stále je oblíbeným u mnoha uživatelů.

Král vývojářů má velký úspěch díky této a mnoha dalším hrám, které byly v průběhu let postupně odhalovány. Mezi nimi je docela ikonická a nápadná hra, která je stejně jako Candy Crush součástí ságy s některými vlastnostmi velmi podobnými slavné hře pro telefony.

Estetika této hry se totálně vymkne z rukou se všemi projekty vyvinutými a vytvořenými společností King, ale tento je jedním z mála, který dosáhl téměř stejné slávy a publika jako populární Candy Crush Saga. Zůstaňte s námi a my vám řekneme vše, co s touto hrou souvisí.

O čem je Bubble Witch Saga?

Tato hra je spolu s Candy Crush Saga jednou z hlavních předností vývojáře King. Bubble Witch Saga je a puzzle a bombová hra ve kterém budete mít za úkol zkombinovat 3 vystřelené bubliny tak, aby explodovaly postupně, dokud se nedostanete do další úrovně.

vaše téma Je založen na magickém příběhu, ve kterém je vyprávěn boj dobra se zlem.. Budeme mít za úkol pomoci hlavním postavám této videohry, kterými jsou Nero, Stella a Violet. Společně s nimi za každou cenu zabráníme šíření zla a vrátíme do království mír a harmonii.

bublinková čarodějnice

zlý darebák V tomto zajímavém příběhu je zastoupen jako Wilbur, který, přestože má příjemnou image, se jeho záměr soustředí na provedení všech problémů a neplechy, které mohu v království napáchat, přinášet s ním zkázu a temnotu, naším úkolem je to se nemůže stát.

Každý z hlavní postavy mají zvláštní schopnosti, na cestě každou z úrovní budeme moci používat tyto neuvěřitelné a mocné společníky. Ale to není vše, protože velká Fairy Queen je unesena zlým a hrozným Wilburem.

Proto pokaždé, když se nám podaří vyřešit a projít tyto hádanky, budeme moci rozpoutat a pomoci duchům, kteří obývají každou z úrovní, budeme schopni osvobodit sovy a budeme moci zachránit majestátní královnu víl před temné a zlé spáry Wilbura, zcela vyhýbat Ať temnota napadne království.

Jak si mohu stáhnout Bubble Witch Saga 1,2 nebo 3 pro Android nebo PC?

Tato hra je v současné době zdarma v Obchodě Play, alespoň prozatím. Z oficiálního profilu vývojáře Kinga najdeme hry Bubble Witch Saga 2 a 3. Bohužel první verze byla v Obchodě Play ukončena, ale můžete jej získat bez problémů jako APK.

Náš první krok ke stažení Bubble Witch Saga Vstoupí do oficiální aplikace Obchod Play, jakmile uvnitř napíšeme název hry nebo vývojáře, Nyní se otevře nový portál, kde můžeme vidět jak ságy Bubble Witch, tak další hry vydané tvůrcem, tj. Král.

Vybereme ten, který chceme, a klikneme na tlačítko «Stáhnout», počkáme na dokončení procesu a poté se automaticky nainstaluje do našeho zařízení. Na druhou stranu budeme mít i jiné alternativní obchody nebo třetí strany, kde si to budeme moci stáhnout, mohou to být Uptodown nebo APKpure.

Abychom si ji mohli stáhnout z našeho PC budeme muset pouze zadat jeho název do vyhledávače a vybereme první možnost, kterou najdeme. V tuto chvíli existuje pouze nejnovější verze hry, Bubble Witch 3.