Saltar al contenido

Jak stáhnout celou webovou stránku z Chrome pro offline prohlížení?

9 de agosto de 2022

Od svého vzniku v září 2008 se vyhledávač vyvinutý společností Google pro počítačové služby umisťuje jako celosvětově první volba webového prohlížeče.

Google Chrome je platforma, která uživatelům umožňuje vývoj vyšetřování a pátránía podobně vstupovat na webové portály na internet. Mezi tímto prohlížečem a ostatními, které byly v průběhu let vytvořeny, jsou však některé důležité rozdíly.

Platforma pro vstup na web se v průběhu času mění aby se přizpůsobila požadavkům svých spotřebitelů. Protože pokud provedeme podrobnou analýzu, můžeme odvodit, že před deseti lety byly potřeby uživatelů ve vztahu k internetovým službám odlišné.

Dnešní způsob, jakým prohlížíme internet, se ve velkém měřítku zlepšil. Schopnost zrychlit rychlost prohlížečů, jako je Google Chrome. Nyní je to tedy možné stáhnout celé webové stránky, abyste si je mohli přečíst později, bez připojení k internetu. Proto se jedná o velmi užitečnou možnost pro většinu uživatelů.

Jak stáhnout celou webovou stránku z Chrome pro offline prohlížení?

Google Chrome si klade za cíl nabídnout svému příjemci uspokojivé prostředí při přístupu k internetu. K tomu má rozšíření, která lze stáhnout, a docela užitečné nástroje, mezi nimiž můžeme vyzdvihnout rychlé a dynamické rozhraní, které vám umožní provádět vyhledávání s rychlostí odezvy mezi 2 až 5 sekundami.

Kromě toho byly implementovány některé služby, které lze provést použití zcela zdarma. Jak zkopírovat a vložit text z webové stránky do programu pro vytváření dokumentů zadejte v režimu inkognito (v této části prohlížeč neukládá data o vyhledávání nebo navštívených webových stránkách).

Google Chrome však ví, že mohou nastat okolnosti, kdy uživatel nemusí mít neustále přístup k internetu. Proto s ohledem na tuto situaci vytvořila možnost, která uživateli umožňuje stáhnout si stránku ve formátu PDF nebo celý web abyste jej mohli použít v kteroukoli konkrétní dobu.

Kroky ke stažení kompletní webové stránky z Google Chrome

Je důležité zmínit, že pro provedení procesu stahování je nutné mít připojení k internetu pro stažení stránky, později, pokud si stránku můžete prohlížet offline.

 • Nejprve zadejte domovskou stránku webového prohlížeče Google Chrome a přejděte na vyhledávací panel.
 • Zadejte informace o webové stránce, kterou chcete stáhnout, můžete zadat adresu URL webové stránky nebo název webové stránky.

Černé pozadí obrazovky Google

 • Jakmile se ujistíte, že webová stránka je uvedena, musíte na ni kliknout Nabídka možností z Google Chrome. Nachází se v levém horním rohu obrazovky (symbolizováno třemi šedými svislými tečkami).
 • Zobrazí se seznam dostupných nástrojů, klikněte na «Plus» a pak dovnitř «více nástrojů».
 • Vstupte «uložit stránku jako»v tomto okamžiku si budete muset vybrat, do kterého místa úložiště zařízení chcete webovou stránku uložit.
 • Pro snazší nalezení můžete přidat název ve formě popisu a na konci musíte kliknout na «Uložit» dokončit proces.

Stáhněte si webovou stránku z Google Chrome ze svého mobilu

V případě, že zařízení, na které chcete stáhnout webovou stránku, je mobilní telefon, jako ve většině případů, musíte provést následující:

 • Zadejte hlavní stránku webového prohlížeče Google Chrome a přejděte na panel vyhledávání.
 • Měl by jsi zadejte webovou stránku které chcete stáhnout.
 • Klikněte na Jídelní lístek dostupných možností, umístěných stejným způsobem v levém horním rohu obrazovky zařízení.
 • V tomto procesu se liší to, že verze prohlížeče Google Chrome na zařízeních přináší sekce posuvníků v horní části nabídky.
 • Klikněte na třetí sekci, která je určena pro stahování (symbolizováno šipkou dolů).
 • Počkejte na dokončení procesu stahování.
 • Webovou stránku, kterou jste si stáhli, najdete v ikoně stahování v menu vašeho mobilu.