Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat transparentní Facebook Messenger pro Android

19 de agosto de 2022

Sociální sítě jsou jednou z forem komunikace, která nejvíce změnila naši současnou společnost k lepšímu. Ty s sebou přinesly nové a lepší způsoby, jak jednoduchým způsobem předávat naše pocity druhým. Mají dokonce nové funkce a tajemství.

Jedna z nejlepších sociálních sítí se nazývá Facebook díky tomu, že má více funkcí a nástrojů pro všechny potřeby svých uživatelů. Tato sociální síť je jednou z nejpoužívanějších a má aplikaci výhradně pro povídat si zavolejte se svými přáteli Facebook Messenger.

Tato aplikace je velmi užitečná a můžete používat Facebook Messenger bez její instalace, navíc je velmi užitečná, pokud chcete sdílet psané nebo zvukové zprávy a také multimediální soubory s kontaktem. Jeho rozhraní, i když je velmi užitečné, se však mnohým nelíbí vizuálně, a proto jsme připravili tento článek.

Ukážeme vám, jak přidat témata Facebook Messenger a konkrétně téma, díky kterému je aplikace transparentní pomocí modu. Pokračujte ve čtení tohoto průvodce, pokud chcete své aplikaci dodat zcela jiný vizuální vzhled pomocí kroků, které vám ukážeme níže.

Jak stáhnout a nainstalovat Facebook Messenger transparentní mod?

Stažení a instalace tohoto modu je velmi jednoduchá a my vás provedeme postupem, který musíte provést, abyste si zdarma nainstalovali Facebook Messenger pro mobil. Jen pečlivě věnujte pozornost krokům, které vám k tomu níže ukážeme.

Před provedením tohoto postupu je třeba poznamenat, že k tomu musíte mít účet na Facebooku. Pokud tedy nemáte účet na Facebooku, utíkejte si to udělat z oficiální stránky této sociální sítě.

Krok 1

První věc, kterou musíte udělat, abyste měli tento mod ve svém smartphonu, je vyhledat, stáhnout a nainstalovat soubor.

Měli byste také odinstalovat svůj Originální aplikace Messenger takže v telefonu nemáte žádnou chybu ověřování. Nezapomeňte mít aktivovanou možnost instalovat aplikace z neznámých zdrojů, aby si telefon mohl nainstalovat mod.

Krok 2

Jakmile bude nainstalován, pokračujte v otevření modu, který bude jistě v zásuvce vaší aplikace a přihlaste se ke svému účtu na Facebooku jako obvykle na Messengeru. Počkejte, až se váš účet načte a opraví, že nejsou žádné chyby, pokud jste udělali vše správně, již budete mít svůj Messenger s průhledným pozadím.

Připraveno, nebylo to vůbec těžké, doufáme, že vám tento návod byl užitečný a že tento mod již v telefonu máte. Zveme vás, abyste prozkoumali více o tom, jaké další nástroje existují pro obnovu, například smazané konverzace Facebook Messenger.