Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat Transparent Poznámkový blok pro Windows 10

5 de agosto de 2022

Poznámkový blok je a nepostradatelný nástroj ve Windowsčasto používaný k vkládání poznámek a dokonce k přepisu HTML kódů pro přípravu programování stránky.

V současné době existuje několik možností, jak zlepšit estetiku počítačů a technologických zařízení, které jsou denně používány, s cílem zlepšit zážitek a pohodlí jeho uživatelů.

V případě této charakteristické podložky jsou lidé, kteří jim raději dají nový vzhled, ať už změnou barvy, tvaru, písma nebo rozměru v rámci obrazovky.

Dodnes bylo jednou z nejžádanějších změn od uvedení systému Windows 7 na trh zlepšení průhlednosti oken, které jim poskytlo vzhled skla, který zdůrazňuje jejich estetiku a vizi na obrazovce.

Skleněný poznámkový blok, prototyp podobný poznámkovému bloku, který všichni uživatelé milují

Pro ty z vás, kteří jsou unaveni hledáním zásuvného modulu, který funguje s tímto programem Windows, byste měli vědět, že Glass Notepad je alternativou, která umožní zachovat stejné funkce softwarus vylepšenou estetikou.

Doposud se jedná o program, který je dostupný pouze pro ty, jejichž operační systém zůstává mezi Windows Vista a Windows 7.

Pokud mluvíme o jeho přednostech a vlastnostech, měli byste vědět, že se jedná o přenosný software, to znamená, že nevyžaduje instalaci do počítače, takže jej lze uložit na pendrive a dále jej používat na jiném PC.

Podobně i tento poznámkový blok vyžaduje předchozí aktivaci motivu „Aero“. abyste mohli pracovat s totální efektivitou, kde můžete mimo jiné vytvářet poznámky, přidávat symboly, upravovat zarovnání textů.

Pokud z nějakého důvodu patříte k uživatelům, kteří neustále používají poznámkový blok, pamatujte, že tato možnost je přenosná, proto je snazší připnout ikonu na panel nástrojů, abyste ji mohli kdykoli otevřít.

Glass2K mění design všech oken na vašem počítači

V případě, že kromě poznámkového bloku chcete upravit zobrazení ostatních oken vašeho počítačeexistuje také možnost, která porušuje hodnocení stahování na mnoha stránkách.

Glass2K je program, který zatím zůstává ve své testovací fázi, ale počet kladných skóre se exponenciálně zvyšuje, a proto jej mnoho počítačů nechává nainstalovaný ve svém systému.

Vyznačuje se bytím lehký software, který upravuje vzhled oken a nabídek operačního systému Windows, se kterým počítač pracuje.

Podobně umožňuje každému uživateli upravit si míru průhlednosti podle svého, ať už pouze v okně poznámkového bloku, nebo třeba i v jiných aplikacích.

změnit rozložení oken počítače

Tímto způsobem a v závislosti na konfiguraci, kterou uživatel provedl pomocí výchozích zkratek, je programování Glass2K odpovědné za zapamatování provedených změn, aby je znovu zobrazilo při příštím použití okna nebo nabídky vašeho počítače.

Závěry a názory

Nutnost odstraňovat programy nebo měnit konfiguraci počítače pro získání požadovaného stylu je minulostí, protože dnes objevujete nové možnosti, které vám pomohou zlepšit viditelnost vaší plochy.

Design Aero, který mají různé verze Windows, někdy některým lidem nestačí, a tak se uchylují k programům, jako jsou tyto, aby se při používání svého počítače cítili pohodlněji a pohodlněji.

Ať už je to prostřednictvím přenosného softwaru nebo softwaru schopného upravit každé místo a nabídku ve vašem systému, je příjemné vědět, že můžete upravit vzhled notebooku abyste lépe viděli svá připomenutí, práci nebo poznámky, které si uložíte na plochu.

Bude tedy stačit dát jednomu z nich možnost zhodnotit míru spokojenosti, kterou dávají vašim potřebám, a pracovat tak konečně pohodlněji.