Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat PSeInt nejnovější verzi ve španělštině zdarma?

12 de agosto de 2022

Pokud začínáte ve světě programování a vývoje webových aplikací, nemůžete minout tento nástroj vytvořený s ohledem na nováčky. Tento program je ideální pro to, abyste začali lépe rozumět programovacím jazykům. Správně, PSeInt je nástroj, díky kterému budete růst. V tomto článku zjistíte, jak stáhnout a nainstalovat PSeInt ve španělštině.

Tento program vyvinuli sami studenti programování, takže obsahuje vše nezbytné pro ty, kteří v této oblasti začínají. Protože to pochází z myslí, které vědí, jak složité může být naučit se programátorský jazyk a všechen ten kód.

Jakmile budete pracovat s tímto druhem kódu, doporučujeme vám naučit se pracovat s příkazy CMD a jaké jsou nejlepší seznamy příkazů.

Nástroj vytvořený vámi a pro vás

Je to program, který je zdarma, tedy pro stáhnout a nainstalovat PSeInt ve španělštině Nemusíte se bát dodatečných výdajů. Můžete to jednoduše udělat přímo z jeho oficiální stránky. Ale později se dozvíte, jak to probíhá. Nyní se o systému a jeho fungování dozvíte trochu více.

PSeInt je software, který je založen na učení prostřednictvím interpretace svobodných a open source pseudokódů. Programování se můžete snadno naučit, protože má nástroje, jako jsou tutoriály, cvičení a didaktické rozhraní pro uživatele.

Jednou z charakteristik programu je, že již není potřeba učit se všechny jazyky silou a zároveň. To je intuitivní software že prostřednictvím jeho vývojové diagramyumožní studentovi vytvářet náčrty a kontrolovat různé výsledky.

Jakmile jste odborníkem na programovací jazyk, použijte příkazy CMD nebo konzoly k provádění úkolů, jako je vytvoření virtuální plochy.

Pseudokódy O co jde?

To je falešný jazyk nebo pseudojazyk vytvořené pro studenty nebo lidi, kteří s programováním teprve začínají. To se zaměřuje na to, aby se tito uživatelé mohli více soustředit na vývoj a ne tolik na jiné doplňkové činnosti.

Protože programovací jazyk pochází z angličtiny, vznikl tento pojmenovaný pseudokód jako alternativa ke španělštině. A aby tímto způsobem lidé pochopili hlavní koncepty a jak fungují.

Neexistoval však žádný nástroj, který by sloučil pseudokód úplně ve španělštině tím nejlepším způsobem. To je důvod, proč se PSeInt narodil s jeho rozhraní vytvořené výhradně pro výuku španělštiny. Dříve existovalo pouze několik nástrojů pro interpretaci pseudokódů, ale ne úplný program pro tento účel.

Účastníci školení museli používat papír k objasnění nápadů, což usnadňuje stahování a instalaci PSeInt ve španělštiněbýt nutností.

PSeInt je navíc aktualizován měsíčně, což znamená, že budete mít stále k dispozici nová cvičení, videa a návody. Není možné nechtít se ji naučit používat, pokud se chcete plně ponořit do programování, jsem si jistý, že se vám bude líbit.

Charakteristika PSeInt

  • Kromě toho, že se ponoříte do jazyka, budete moci svým programům dodat přirozenější strukturu prostřednictvím svého rodného jazyka koncepty a základy programování.
  • Má nástroj tzv «automatické doplňování», pomocí kterého můžete opakovat text a syntaxi. Zvýrazněte bloky a rozdělte podle barvy důležité části.

Hlavní stránka PSEINT

  • Má také funkci pro sledování chyb, která je indikuje tak, jak se objevují a v reálném čase, což vám umožňuje je v tuto chvíli opravit. Vyhnete se tak mnoha budoucím nepříjemnostem. Nabízí užitečné nástroje pro úpravy, jako jsou šablony, seznam funkcí a příkazů, spolu s proměnnými a operátory.

Nyní je řada na vás, abyste si stáhli a nainstalovali PSeInt ve španělštině

  • Vstupte na oficiální stránku PSeInt a vyberte tlačítko, které označuje «Vybít a Program». Dále se zobrazí další stránka, kde můžete vybrat požadovanou verzi v závislosti na vašem operačním systému. Je kompatibilní s Windows, Linuxem a iOs, nutno podotknout, že má verzi pro zařízení Android.
  • Jakmile vyberete odpovídající soubor, klikněte na příslušný odkaz. Po zahájení stahování se ocitnete na nové stránce. spustit program prostřednictvím složky ke stažení nebo přímo ve spodní liště obrazovky. Stačí jej otevřít kliknutím.
  • Jako každý jiný program postupujte podle zobrazených pokynů a jakmile se ikona objeví na určeném místě, dokončíte stahování a instalaci PSeInt ve španělštině.

Můžete začít testovat, jak tento program funguje, provedením jednoduchého úkolu, jako je použití PSInt k určení, kdy bude rok přestupným rokem.

Jakmile zvládnete pracovat s tímto multiplatformním bezplatným výukovým softwarem, budete schopni provádět složitější úkoly, jako je programování mikroprocesoru pomocí programovacího jazyka.