Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat Microsoft Office zdarma ve španělštině pro Android

26 de agosto de 2022

Možnost vykonávat kancelářskou práci z pohodlí domova. A to díky společnosti Microsoft, která od roku 1990 uvádí na trh Microsoft Office. Od své první verze byl spotřebiteli velmi dobře přijat, díky čemuž měli všichni uživatelé Windows přístup k balíčku počítačových programů.

Odtamtud bylo možné, aby průměrný člověk mohl vykonávat úkoly, které dříve bylo možné provádět pouze v kanceláři. Umožňuje nám přístup k řadě aplikací specializovaných na kancelářské úkoly.

Ta první verze pro Windows obsahovala Microsoft Word, Microsoft PowerPoint a Microsoft Excel. Od té doby se aplikace Microsoft Office podstatně vyvinuly a zlepšily jejich vlastnosti a funkce.

Jak stáhnout a nainstalovat Microsoft Office zdarma ve španělštině pro Android?

Microsoft Office je špičkou na trhu a neustále nám poskytuje nové verze. V současné době je k dispozici pro Microsoft Windows, iOS, Mac OS a Android, dokonce je možné používat Microsoft Office zdarma online.

To je pro nás nesrovnatelná výhoda, protože Microsoft Office můžeme nejen nainstalovat na naše počítače jako dříve, ale také k němu máme přístup, ať jsme kdekoli.

Díky verzi pro Android, pouhým stažením Microsoft Office do našich zařízení, můžeme tuto knihovnu nosit stále s sebou.

Toto je velmi užitečný nástroj, protože nám dává možnost vytvářet, upravovat a zdokonalovat naše díla. Proto vás v tomto článku naučíme, jak stáhnout a nainstalovat Microsoft Office zdarma ve španělštině pro Android.

Postup stažení a instalace sady Microsoft Office z Obchodu Play

nainstalovat aplikaci Microsoft Office

Obchod Play je oficiální obchod pro Android v něm můžeme přistupovat a stahovat aplikace ze zařízení, která mají operační systém Android. Dále vám ukážeme, jak stáhnout Microsoft Office z tohoto obchodu.

Prvním krokem, který musíme udělat, je otevřít aplikaci Obchod Play, jakmile budeme uvnitř, získáme aplikace, které by nás mohly zajímat. My ale zamíříme do horní části obrazovky, kde je vyhledávací lišta.

V této liště budeme klikat a psát Microsoft Office, pak získáme řadu souvisejících aplikací. Vybereme první, při vstupu budeme moci sledovat všechny informace týkající se této aplikace.

Jako série obrázků a videí, které ukazují předehru toho, co je Microsoft Office, a také vlastnosti této aplikace. Dalším krokem, který musíme provést, je vybrat možnost Vybít umístěn pod názvem Microsoft Office.

Poté se objeví rámeček, který nás informuje, že musíme udělit oprávnění, aby aplikace fungovala správně. A klikneme Přijmoutprovedením této akce se automaticky zahájí stahování sady Microsoft Office.

Musíme být trpěliví a počkat, až se stáhne úplně, po dokončení procesu se automaticky spustí instalace. Je třeba poznamenat, že Microsoft Office je zcela zdarma.

Provedením výše uvedených kroků, jak je uvedeno, již úspěšně stáhneme Microsoft Office z Obchodu Play. Museli bychom pouze vstoupit do aplikace a nakonfigurovat si ji podle svých představ.

Kroky ke stažení a instalaci sady Microsoft Office APK

Pokud se nám z nějakého důvodu nepodařilo stáhnout aplikaci předchozí metodou, zde vám ukážeme, jak to udělat pomocí APK. Pro ně musíme postupovat podle níže uvedených kroků:

Na našem mobilním telefonu Android otevřeme prohlížeč podle našich preferencí, jakmile jsme uvnitř, přejdeme do adresního řádku umístěného v horní části obrazovky. V této liště klikneme a napíšeme „Stáhnout Microsoft Office Mobile APK pro Android“.

Pak dáváme Vyhledávání a přesměruje nás na oficiální web pro stahování souborů Microsoft Office APK. Dále musíme vybrat možnost, která říká Stáhnout APKdáme dobře a automaticky se začne stahovat.

Důležité je mít vypnutou možnost instalovat externí aplikace nebo aplikace z neznámých zdrojů. Jakmile je soubor APK stažen, přejdeme do složky stahování našeho zařízení, vybereme stažený soubor APK a nainstalujeme jej.

Tímto způsobem jsme stáhli a nainstalovali Microsoft Office pomocí dvou metod, jednu prostřednictvím Obchodu Play a druhou stažením souboru APK, zcela zdarma a ve španělštině.