Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat GTA 5 roleplay? – Hraní rolí Grand Theft auto 5

9 de agosto de 2022

Pokud budete mluvit o hrách, které zestárly jako víno, GTA 5 vám pravděpodobně ukradne show. Je tomu tak, protože mu nestačilo být jedním z nejlepších ve své době, ale také se díky aktualizacím znovu objevil, aby se stal králem světa. S ohledem na to dnes uvidíte Jak stáhnout a nainstalovat GTA 5 roleplay?

A to je to, co by si nikdo nikdy nepředstavoval, že titul RockstarGames 7 let po svém spuštění by přišla s větší silou než kdy jindy. A mnohem méně, než by tomu bylo díky novému hernímu režimu, který uživatelům umožňuje vydávat se za zcela fiktivní postavy pouze z důvodu zábavy.

Co potřebujete k hraní rolí v GTA 5?

Než si budete moci stáhnout a nainstalovat GTA 5 roleplay, budete nutně potřebovat nějaké programy, protože bez nich nic nezmůžete. Tyto by byly: GTA 5 (kompletní a původní hra), FiveM a Discord. A také budete muset vědět, co je roleplay v GTA 5?, abyste později neprošli dlouhým instalačním procesem a nakonec se vám nezalíbilo, co budete hrát.

První z těchto programů, tedy hru jako takovou, je možné stáhnout (zakoupit) ze stránek Epic games, Steamu nebo Rockstaru. Opravdu nezáleží na tom, který z nich máte, protože všechny jsou stejné, verze pro PC.

V případě FiveM si jej můžete stáhnout i z jeho webu nebo oficiálních stránek. Pokud nevíte, co to je, je to v podstatě samostatný mod, který má integraci multiplayer zahrnuta. Jinými slovy, funguje jako brána ke spouštěči GTA 5, což vám umožní hrát hru v různých režimech.

Ačkoli to mělo ve své historii trochu kontroverze a několik jeho vývojářů bylo zakázáno. Nemůžete dostat ban za jeho používání (používají ho všichni), protože nepoužíváte originální servery GTA nebo dokonce osahání Rockstar Social Club (do kterého se ani nemusíte připojovat, registrovat a přihlašovat, protože nemusíte).

Nakonec si musíte stáhnout Discord, což je platforma pro online chatování s přáteli (je zdarma), běží na jakémkoli PC a je to platforma, kterou v současnosti používá herní komunita po celém světě (doslova vše, co ji používají youtubeři a tvůrci obsahu).

Jak stáhnout a nainstalovat GTA 5 roleplay?

Nyní, když máte na svém PC nainstalované vše výše uvedené, můžete pokračovat kroky, které vám pomohou stáhnout a nainstalovat GTA 5 roleplay. Počítejte s tím, že tento herní režim není nutné stahovat jednotlivě, tím, že máte FiveM, jej již můžete hrát.

K tomu musíte nejprve spustit program. Jakmile jste uvnitř, všimnete si, že nastavení jsou v angličtině, takže musíte přejít na „Možnosti“ nahoře a změňte jej na španělštinu. Po dokončení byste měli přejít na kartu „servery

V této části označte štítek „Hraní rolí“ a také vyberte jazyk serveru, který chcete najít. Dále vyhledejte server pro začátečníky v seznamu, který se objeví přímo tam (ty, které neříkají whitelist) a klikněte na ten, který chcete.

závodní motocykly gta 5

Tato akce vás přenese do okna, kde uvidíte podrobnosti o serveru a také data, která musíte zadat do Discordu, abyste mohli mluvit s ostatními (toto je povinné). Až budete mít vše připraveno, stiskněte „Připojit“. Tím se stáhne obsah nezbytný k tomu, abyste mohli vstoupit a začlenit vás do světa.

Když jste uvnitř, musíte nakonfigurovat svou postavu jak chcete, přidejte jméno, věk, velikost a další. A na oplátku můžete upravit požadované možnosti, jako je grafika nebo zvuk. Jakmile budete uvnitř, budete mít dokonce právo dělat věci, jako je vytvářet a připojit se k týmu (pokud to vaše role dovolí).

A je to, nyní můžete začít svou hru ve hře, takže otázka Jak stáhnout a nainstalovat GTA 5 hraní rolí?bylo konečně zodpovězeno, je čas, abyste se ponořili do své postavy a začali svět nekonečné zábavy.

V případě, že vás tento mod úplně neuspokojí, můžete vždy vyzkoušet jiný z nejlepších modů pro gta 5, abyste jich měli několik a nikdy se nenudili.