Saltar al contenido

Jak stáhnout a nainstalovat bezplatnou nejnovější verzi Minecraftu pro PC?

11 de agosto de 2022

Minecraft Je to jedna z nejžádanějších her současnosti. vzhledem ke své hratelnosti a rozsahu získává především nákupem na svých oficiálních stránkách; Stažení a instalace bezplatné nejnovější verze Minecraftu pro PC však nikdy nebylo tak snadné. Má jednu z komunit „hráči” největší a nejdéle běžící z hlediska her společnosti Microsoft.

Minecraft je aktualizován: Stáhněte si a nainstalujte bezplatnou nejnovější verzi Minecraftu pro PC

Chcete-li si zdarma stáhnout Minecraft, musíte mít na paměti, že vaše situace jako hráče samozřejmě nebude „pojistné” protože k nákupu původního produktu nepoužíváte ani cent (verzi v Minecraftu můžete kdykoli změnit, kdykoli budete chtít); takový aspekt však hru příliš neovlivní.

Stažení a instalace Minecraftu bude prakticky stejná, jako kdyby byla provedena prostřednictvím oficiálních stránek; ale to neznamená, že je všechno růžové.

Některé servery fungují pouze s prémiovou verzí, takže pokud chcete mít přístup k jednomu z nich, budete muset najít způsob, jak je přidat později pomocí možnosti „multiplayer» buď «multiplayer“, což vám umožní hrát multiplayer nebo se dvěma nebo více lidmi.

Kroky pro stažení a instalaci

První věc, kterou musíte vědět, je, že Minecraft má «spouštěč», nebo jinými slovy, neoficiální stránka ke stažení. Vstupte přes vyhledávač Google a seznamte se s jeho hlavní stránkou se všemi informacemi, které nabízí. Web spouštěče v podstatě popisuje některé další součásti nebo nástroje, které s ním můžete získat.

V horní části stránky, konkrétně vlevo, vynikají dvě možnosti „TLAUNCHER“ a „TLAUNCHER PE“. V tomto případě klikněte na první možnost (je to ta, která odpovídá počítačům), abyste získali přístup k další rozevírací nabídce.

Je třeba poznamenat, že pokud jde o stažení a instalaci nejnovější verze Minecraftu zdarma pro PC, nejde o nic jiného než o model 1.16 Minecraft Java Edition nedávno aktualizovaný v červenci.

kliknutím na «TLAUNCHER“ zobrazí tři možnosti: „pc» (Okna), «Operační Systém Mac“ (Apple) a „Linux“ (Linux). Vyberte si jeden z nich podle svého případu. Pro účely tohoto tutoriálu budou kroky popsány na základě „pc“ nebo Windows.

Automaticky zahájí stahování spouštěcího souboru Minecraft o hmotnosti přibližně 16 MB. Zatímco chvíli čekáte na dokončení procesu, měli byste se ujistit, že váš počítač má nejnovější verzi Javy.

Pokud tomu tak bohužel není, nemějte obavy, protože můžete navštívit webovou stránku a stisknout «Java volně ke stažení», a následně „Přijmout a zahájit bezplatné stahování“, takže váš počítač získá nejnovější verzi programu.

další

Vraťte se ke spouštěcímu souboru a po stažení stiskněte „Provést“ a instalace se spustí. Uvítá vás malou výchozí zprávou a v tomto okamžiku stiskněte „Pokračovat“. Kurzorem souhlasíte s licenčními podmínkami a poté znovu stiskněte “Pokračovat“. Dále stiskněte znovu “Pokračovat“, aby spouštěč sledoval svůj proces.

červené rozhraní java

Jakmile to uděláte, zobrazí se nové okno podobné těm předchozím s názvem «další úkol» kde budete mít automaticky vybrané akce, které se mají provést po dokončení instalace.

Stiskněte znovu, “Pokračovat” a po několika, ale ne příliš dlouhých minutách se objeví okno odpovídající TLAUNCHER. Pokud si přejete, vytvořte si účet v levé dolní části okna a vyhledejte nejnovější verzi, kterou chcete hrát, v tomto případě 1.16.

Krátce počkejte, než se čekací lišta načte, a voila, stiskněte „Dostaňte se do hry“. Stažení a instalace nejnovější verze Minecraftu zdarma pro PC je jednodušší, než se zdá. Teď už zbývá jen naplno si užít zážitek z Minecraftu zdarma.

Pamatujte, že Minecraft má mnoho verzí, takže pokud chcete hrát co nejlépe, měli byste si online zjistit, která verze je nejlepší pro hraní Minecraftu na PC? Je to proto, abyste zůstali aktualizováni a jakmile vyjde nová verze, můžete Aktualizovat Minecraft na nejnovější verzi a vždy hrajte s nejlepšími hráči tohoto titulu.