Saltar al contenido

Jak správně reagovat na komentáře na YouTube – snadno a rychle

23 de julio de 2022

YouTube je internetová platforma s vlastnostmi podobnými e-mailu. Umožňuje uživatelům vytvořit si vlastní účet a díky tomu je možné prohlížet všechny druhy videí, které byly sdíleny v cloudu.

Pokud si uživatel přeje, může vytvořit kanál YouTube a přidávat videa s obsahem, který je zajímavý pro různé typy publika. Kromě toho lidé dostávají platby prostřednictvím platformy zpeněžením svých videí, pokud se jejich kanál ukáže jako docela úspěšný. Je důležité vidět statistiky kanálu YouTube, abyste měli kontrolu nad tím, co se vašemu publiku líbí a která videa byla nejlépe přijata.

Na tomto místě je nutné upřesnit, že aby uvedená platba existovala, musí se jednat o kanál, který uživatelé dosti navštěvují, protože podmínky služby stanovily určité klauzule to musí být do puntíku splněno.

Jak správně odpovídat na komentáře na YouTube?

Takzvaní „youtubeři“ jsou uživatelé Majitelé kanálů YouTube kteří se věnují každodenní tvorbě a sdílení obsahu prostřednictvím platformy a správnému nahrávání videa na YouTube ze svého mobilního telefonu nebo počítače. Témata jsou různorodá, humor, věda, hudba, televizní programy a další.

Uživatelé, kteří navštíví kanál, mohou komunikovat se svým stvořitelem různými prostředky, včetně «Komentáře». V případě, že youtuber povolí komentáře ke svým videím, sledující budou moci vyjádřit své názory nebo dotazy k obsahu videa.

Existují situace, ve kterých je počet komentářů poměrně velký, proto je úkol při odpovídání na otázky nebo názory poněkud obtížný.

Jak reagovat na komentáře na YouTube?

Platforma YouTube seřadí komentáře uživatelů chronologicky, což pomáhá zobrazovat oznámení uspořádaným způsobem a umožňuje vám reagovat od nejstaršího po nejnovější komentář.

Chcete-li odpovědět, stiskněte ikonu s možností «Odpovědět» nachází se hned pod komentářem. Napište na ni svou odpověď a znovu klepněte na možnost „Odpovědět“.

Existuje také možnost zobrazit všechny komentáře rychle kliknutím na sekci «Náhled» umístěné v pravém horním rohu obrazovky pod videem a před seznamem komentářů. Pro ukončení stačí kliknout na «X» přidáno v horním rohu

Můžete přidat různé vliv na psaní vašich komentářů přizpůsobit je. Používání mimo jiné slov s tučné písmo (zvýrazněno černě), kurzívou nebo přeškrtnutím a je dokonce možné přidat a URL kód vašeho komentářetímto způsobem se zobrazí hypertextový odkaz, který uživatele přesměruje na nějakou stránku na webu.

Uživatelé mohou připnout komentáře, aby se v sekci komentářů zobrazovaly jako prioritní, což vám pomůže reagovat na ně rychleji a včas.

V případě, že chcete do komentářů přidat jen gesto, můžete to udělat. Klikněte na možnost «Líbí se mi to» umístěné vedle každého komentáře.

Předchozí aspekty konfigurace ve videích YouTube

červené pozadí loga youtube

Na YouTube jsou k dispozici některá nastavení, která tvůrcům obsahu umožňují určit uživatelům omezený přístup k jejich videím.

Veřejná videa jsou videa na YouTube dostupná všem uživatelům platformy. Tito lidé mohou komentovat, mají také možnost označte, zda se jim daný typ obsahu líbí či nikoli sdílené. Stejně tak všechny provedené akce může vidět široká veřejnost.

Vložte soukromá videa Jedná se o možnost v nastavení videa, která zabraňuje komentářům od ostatních uživatelů. Tuto možnost můžete použít na některý obsah, pokud si přejete.

YouTube zahrnuje celou komunitu uživatelů na globální úrovni, na platformě mohou komunikovat jak tvůrci nebo „youtubeři“, tak spotřebitelští uživatelé. Sdílejte nápadyzajímavé informace a také dejte svým oblíbeným kanálům vědět, jaký typ obsahu se vám líbí, díky čemuž je interakce ještě dynamičtější.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Nicméně rádi bychom znát svůj názor Dokázali jste správně reagovat na komentáře YouTube? Myslíte si, že je tato možnost YouTube důležitá? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.