Saltar al contenido

Jak správně propojit kameru Wyze s Alexou – Rychlé nastavení

22 de agosto de 2022

Kamera Wyze je kamera, která je v současné době široce používána pro svůj dobrý výkon a praktičnost. S ním můžete mít spoustu zabezpečení, protože když uslyšíte zvuk nebo zaznamenáte pohyb, zaznamená se automatické 12sekundové video.

Tato videa zaznamenaná kamerami Wyze se automaticky nahrávají do cloudu, aniž by je někdo musel sledovat nebo programovat. Takže to usnadňuje použití. Navíc v cloudu vydrží 14 dní a to nevyžaduje žádné platby za žádný program ani měsíční předplatné.

Teď je Alexa amazonský program který funguje jako virtuální asistent, extrémně praktický a šetří čas i peníze. Je k dispozici v několika jazycích a lze jej připojit k mnoha zařízením. Tento článek vysvětlí, jak správně připojit kameru Wyze k Alexa, a podrobnosti, které je třeba znát.

Co byste měli vědět, než propojíte fotoaparát Wyze s Alexou?

Pestrá řada kamer Wyze nabízí různé modely zařízení pro všechny chutě a potřeby. Při nákupu jednoho z nich musíte vzít v úvahu, zda je kompatibilní s Alexou v případě, že je chcete používat společně.

Taky, mnohokrát jsou náklady na některé kamery příliš dobré aby to byla pravda a můžete si koupit jednoduše proto, že cena je letmá, i tak musíte vědět, zda je kamera Wyze tohoto modelu vhodná pro použití s ​​Alexou. Je to detail, který je třeba vzít v úvahu.

Mnozí využívají zařízení Alexa pro věci, jako jsou tyto, protože jako virtuální asistent může být velmi užitečný. Slouží například ke konfiguraci věcí z auta a slouží jako asistent v tom místě, takže pro svou pohodlnost je vyhledáváno i využití například u kamer Wyze.

Které verze Wyze Cam lze propojit s Alexou?

Přestože v současné době existují verze fotoaparátu Wyze, které fungují ruku v ruce s Alexou a které lze poměrně efektivně používat, originál nikoli. Tato zpráva může dost odradit ty, kteří pracují s více kamerami tohoto typu a chtějí virtuálního asistenta.

Pro ověření, jakou verzi kamery máte, kromě obalu pod ní uveďte název a model Wyze Cam. Některé kompatibilní jsou: Wyze Cam V2 a také kamera Wyze Pan, lze je vyhledávat na Amazonu.

dívka hledá amazon

K jakým zařízením Alexa můžete připojit svůj fotoaparát Wyze?

Na Amazon Alexa lze vyhledat řadu kompatibilních zařízení Alexa. Některé z nich mohou být Echo Show, Echo Dot, Fire Tablet 7 nebo vyšší. Což se dá bez problémů najít.

Jak propojit kameru Wyze se zařízením Alexa?

Hlavní věcí je mít každé z vašich fotoaparátů Wyze aktuální. Alexa zase pracuje hlasem. Vzhledem k této skutečnosti se musíte ujistit, že v této aplikaci nejsou žádná jména, která se obtížně vyslovují, pokud ano, měla by být vyměnit za jednodušší.

Poté, co to vyřešíte, musíte aktualizovat schopnost Wyze vyslovení slov nahlas Umožňuje dovednost Wyze, poté vyberte dovednosti a hry, vyhledejte Wyzew a stiskněte aktivovat a budete připraveni. Aby bylo možné začít propojovat, bude nutné pouze aktualizovat přihlašovací údaje a objevit zařízení.

Jak používat Wyze Cam s Alexou po připojení?

Hlasové povely se používají neustále, jsou celkem jednoduché a lze je bez problémů používat. Řekněte něco jako: Alexa show me (a pak řekněte název aktuálně používané kamery Wyze).

V důsledku této akce, reakce, která se stane, je, že se objeví živý přenos, ale samozřejmě to bude trvat několik sekund. Otázka může trvat několik minut pouze v případě, že připojení k síti není tak rychlé nebo z důvodů Amazon a Wyze jako servery. Nějaké vnitřní selhání, které zdržuje akci.

Obecná doporučení pro používání Wyze Cam s Alexou, jakmile jsou připojeny: existuje více než jedna variace což může být pro příkaz možné. Například říct něco jako ukaž mi, ukaž mu, ukaž. Jsou to slova, která lze použít.

klávesnice pro kontrolu nastavení fotoaparátu wyze

Po synchronizaci systémů se také doporučuje zkontrolovat konfiguraci kamery, což pomůže zajistit, že bude schopna provádět zamýšlené akce bez možných problémů.

Co dělat, když vaše kamera Wyze nefunguje s Alexou?

Tyto problémy obvykle vznikají při výměně fotoaparátu. V mnoha případech s Alexou se také může stát, že s ní kamera není kompatibilní a musíte se přepnout na Google asistenta na Amazonu. Pokud tomu tak není a kamera dříve spolupracovala s Alexou, obvykle odešle zprávu o přerušení.

Alexa odešle zprávu s vysvětlením, že fotoaparát používáte, (název je uveden ve zprávě), je zakázáno. To lze vyřešit velmi jednoduchým způsobem. Jednoduše odstraňte dříve propojenou funkci, přejmenujte kameru a znovu ji připojte. Tentokrát by to mělo fungovat bez problémů.

Jen abych ji rozvázal musíte otevřít mobilní aplikaci, klikněte na odstranit, přijměte zprávu, která se objeví na obrazovce. Klikněte na aplikaci přidat nový fotoaparát, postupujte podle pokynů, které se zobrazí na obrazovce a je to. Tímto způsobem může být znovu použit bez jakéhokoli nesouladu.

Amazonka a Alexa

Někdy se takový problém stane při použití fotoaparátu Wyze s Alexou, ale tyto malé problémy se obvykle snadno vyřeší. Alexa a kamera Wyze tvoří neuvěřitelné duo pro ty, kteří je chtějí sloučit, jsou extrémně užitečné pro sledování, aniž by je někdo musel neustále hlídat.