Saltar al contenido

Jak správně odstranit zvuk z videa pomocí CapCut?

21 de julio de 2022

Aplikace CapCut je nejlepší nástroj pro úpravu vašich videí, vám nabízí mnoho možností, aby vaše videa měla profesionální povrch. A právě jednou z těchto možností, kterou můžete na své klipy použít, je odstranit zvuk, který chcete upravit, a tak jej sdílet na svých oblíbených sociálních sítích, ať už je to TikTok nebo Intagram Stories.

Aby vaše videa zněla kreativně a zábavně, ukážeme vám, jak je upravit odebráním zvuku a přidáním nových. Uvidíte, že je to velmi snadné a rychlé. Věnujte zvýšenou pozornost řádkům, které následují.

Jaké jsou dostupné možnosti CapCut pro odstranění zvuku z videa?

Na sociálních sítích můžeme sledovat nespočet videí. A většina uživatelů těchto sítí se obrací na aplikaci CapCut, aby je upravila, a říkáme to kvůli kvalitě, kterou tyto klipy ukazují, stačí se podívat na to nejlepší z Instagramu a zkontrolovat kvalitu videí. Jednou z věcí, které můžete v CapCutu udělat, je například odstranit zvuk a přidat nové. Dále se dozvíte o možnostech, které máte v CapCut k odstranění zvuku z videa.

ztlumit zvuk

Kroky k provedení této akce jsou následující: Vstupte do aplikace CapCut a vytvořte nový projekt. Vyberete si video, které chcete upravit, kliknete na něj a zobrazí se možnost Ztlumit zvuk tohoto klipu. Poté klikněte na tlačítko Ztišit a akci provedete. Jakmile zvuk ztlumíte nebo odeberete, můžete jej upravit přidáním zvuku nebo hudby z jiných videí.

V případě, že chcete zvuk extrahovat a smazat, postupujte následovně: Otevřete aplikaci CapCut, klikněte na Vytvořit nový projekt. Později si vyberete video, které chcete upravit, dotknete se videa a zobrazí se několik možností. Vyberte možnost Hlasitost a začněte snižovat hlasitost, dokud nebude zcela odstraněna.

Jak vidíte, je to velmi rychlá možnost provedení. Pokud jste to ještě neudělali, uveďte toto učení do praxe a všimnete si změn které budete mít ve svých videích, která sdílíte na svých sítích. Nahrávání videí do sítí je pro uživatele běžné, ale vyniknout je můžete pouze pomocí CapCut.

Jak přidám nový zvuk do videa pomocí CapCut?

S CapCut upravujete kvalitní videa, a to nejen extrahováním a odstraňováním zvuku z videa, ale také přidáváním nového zvuku, a může to být váš hlas, zvuk, který jste si uložili do zařízení nebo z jiného videa, nebo hudba, kterou chcete. . A chcete-li použít tento prvek, musíte postupovat podle pokynů:

Nejprve vstoupíte do aplikace a kliknete na Nový projekt. Za druhé, vyberete video, které chcete upravit, klepněte na něj. Za třetí přidáte zvuk. Pokud přidáte zvuk svého hlasu, můžete vstoupit do možnosti Dabingpomocí této možnosti můžete měnit tonalitu hlasu, aby byl ostrý nebo velmi tenký a zábavný.

Teď jestli chceš vložte jakýkoli jiný zvuk nebo hudbuKlikněte na možnost Zvuky. Otevře se okno, kde si můžete vybrat zvuk, který je v aplikaci dostupný, kliknutím na Výchozí zvuky; nebo si vyberte ty, které máte ve své mobilní galerii, kliknutím na Extrahováno, abyste si mohli přizpůsobit své video vložením hudby, kterou preferujete.

úprava videa přidáním zvuku nebo hudby pomocí capcut

Jak uložit nově upravené video do galerie?

První věcí je získat aplikaci CapCut, kterou si můžete stáhnout na platformě Google Play. Otevřete aplikaci a upravte nový projekt nebo si vyberte video z galerie. Aplikujete efekty již vysvětlené výše, přidejte zvuk svého hlasu nebo hudby. A pak přistoupíte k provedení kroku pro uložení videa, které jste upravili pomocí CapCut do vaší galerie.

Je to velmi snadné a jednoduché. Až budete mít video hotové, pokračujte kliknutím na ikonu šipky a výběrem možnosti Rozlišení, kliknutím na Exportovat. Tato akce může trvat několik minut v závislosti na délce a váze videa, na konci exportu se vaše video uloží do galerie.