Saltar al contenido

Jak snížit nebo odstranit zpoždění ve Fortnite pro PC, PS4, Android, iOS Switch a Xbox

20 de agosto de 2022

V něčem, na čem se mnozí z nás mohou zcela shodnout, je, že internet způsobil revoluci ve světě. Být schopen propojit miliony lidí kolem planety ve zlomcích sekundy, je to něco extrémně neuvěřitelného.

Vzdálenosti se zmenšily, komunikace se zjednodušila a zkušenost s webem globalizovala život. Zábavní společnosti se podílely na vývoji různých forem zábavy, mezi které samozřejmě patří např. úžasné videohry.

A je to tím, že komunita hráčů se každou minutu rozrůstá, web je jejich domovem a neustále se rozšiřuje v každém koutě světa, kde jsou přítomny telekomunikace.

Problémy s připojením

Představte si, že se nacházíte v intenzivní chvíli a že to slibuje neuvěřitelně epický ve hřea najednou je obraz zpožděný a neodpovídá zvuku, v horším případě se aktivuje příkaz, který jste nechtěli a prohrajete hru, úplná noční můra!

Tato zkušenost je prostě politováníhodná, minimalizuje trpělivost a podporuje hněv fanoušků. Protože však nic není věčné, není ani tato nepříjemná a znepokojivá situace.

Jednou z hlavních příčin zpoždění komunikace v počítačové síti (Lag) je mít slabé připojení k internetu. Vyšší rychlost stahování než rychlost odesílání nebo odesílání obvykle způsobí zpomalení hry, což likviduje interaktivní dynamiku.

Mohu to opravit?

Odpověď je anotakže můžete začít relaxovat, jakmile je problém vyřešen, váš ping se sníží, samozřejmě. Řešení může být hned za rohem, ale v tomto případě je to v tomto psaní.

Jak jsme již naznačili, internetové připojení musí být optimální. Tímto způsobem můžete vyhnout se zkreslení a zpoždění komunikace na některé cíle ve hře.

zpoždění na ps4

Chcete-li opravit zpoždění hry na konzoli PlayStation4, kromě toho zkontrolujte, zda je připojení k internetu dobrémusíte postupovat takto:

  • Pokračujte v zavření aplikace.
  • Chcete-li, podržte tlačítko PlayStation restartujte konzoli.
  • Po provedení resetu PS4 by zpoždění mělo být pryč a hra by měla fungovat dobře.

Xbox, Switch, PC a mobilní zařízení

Vzhledem k tomu, že příčiny, pro které může dojít ke zpoždění, když jste ve hře, jsou na všech konzolích podobné, vracíme se k problému s připojením k serveru.

V případě konzolí, doporučuje se je restartovat a zkontrolovat připojení k internetu. Na mobilních zařízeních se naopak doporučuje kromě restartu aplikace pozastavit kromě smazání mezipaměti i ty aplikace, které se nepoužívají.

mobilní zařízení

V případě Nintendo Switch uživatelé hlásili problémy s neustálým zpožděním po poslední exkluzivní aktualizaci Fortnite pro tuto konzoli. Fanoušci si stěžovali přímo u herního vývojáře Epic Games a žádali o optimalizaci hry.

Zvukové efekty a opakování

I když tyto konfigurace slouží jako vodítka pro představte si, kde jsou nepřátelé, ovlivnit váš herní výkon a snížit plynulost hry.

Chcete-li ji deaktivovat, stačí přejít do nastavení hry v sekci hlasitosti a zobrazit možnost „Zobrazit zvukové efekty“ v sekci „Zvuk“ a pokračovat v její deaktivaci.

Dalším nastavením, které ovlivňuje výkon, je Přehrání Fortnite, to není zvlášť nutné a navíc zpomalují interakci a odsuzují zážitek.

Přímo do konzole

Abyste se vyhnuli této zoufalé situaci pomalé hry, doporučuje se, aby byla konzole připojena přímo přímo k ethernetovému kabelu a ne k bezdrátové síti. Tento přímější odkaz snižuje šanci na selhání a zlepší váš herní zážitek.

Veškerý internet poteče přímo do konzole nebo do vašeho PC, povznášející zážitek a snížení možnosti neočekávaných situací.

Neomezený zážitek

Je čas zkontrolovat své připojení, zvednout si adrenalin a připojit se k zážitku, který nabízí tato neuvěřitelná hra. experiment epické bitvy a komunikovat s miliony uživatelů po celém světě v jediné hře, Fortnite.