Saltar al contenido

Jak snadno změnit a nakonfigurovat Google Nest Hub ve španělštině

13 de agosto de 2022

Naučte se, jak snadno změnit nebo nakonfigurovat Google Nest Hub ve španělštině, je zásadní pro dosažení maximálního výkonu zařízení google asistent.

A pravdou je, že od doby, kdy vyšly chytré reproduktory, tu zůstanou. Jediný detail je, že je důležité, aby byly ve vašem jazyce, abyste mohli vydávat příkazy.

Je to téměř to nejlepší z produktů, nástrojů a služeb, které Google nabízí. Pro svou funkci je to bezpochyby docela užitečné.

Protože tato chytrá zařízení fungují příkazy že daná osoba dává, a je nutné, aby v případě, že to není ve vašem jazyce, provedli změnu.

Výhodou, kterou Google Nest Hub nabízí, je, že má obrazovku, která funguje a je nakonfigurována na iPhonu nebo Androidu.

Kromě toho v něm budete moci provádět konfiguraci jednoduchým a snadným způsobem a zcela změnit to, co ve španělštině potřebujete.

V každém případě změnit nebo nakonfigurovat Google Nest Hub ve španělštině nepotřebujete používat obrazovku zařízení, můžete si ji nakonfigurovat například ze svého smartphonu. Za tímto účelem vás opustíme nastavení níže, abyste mohli postupovat podle kroků a provést konfiguraci.

Změňte jazyk Google Nest Hub na španělštinu

Změna jazyka aplikace je životně důležitá, abyste ji mohli používat co nejlépe. Například při používání Google Nest Hub k ovládání zařízení chytré domácnosti.

naučit se změnit a nastavit Google Nest Hub ve španělštině nebo jiném jazyce, musíte provést následující postup:

 • pomocí vašeho chytrý telefon nebo tabletu, otevřete aplikaci Google Home.
 • Otevřete ikonu nastavení na domovské stránce, která vypadá jako počítač.
 • Posouvejte se, dokud se nedostanete k Asistentovi Google a poté vyhledejte možnost, která říká „Více nastavení“.
 • V nové nabídce, která se objeví, se podívejte na možnosti, které se zobrazují nahoře, a vyberte „Průvodce“ a přejděte do sekce vpravo.
 • Nyní musíte vybrat jazyk, k tomu musíte vybrat možnost „Jazyky“.

Zde musíte udělat důležitou volbu. Můžete si vybrat španělštinu nebo vybrat nový jazyk a změnit primární jazyk používaný Asistentem.

Nebo si také můžete vybrat „Přidat” jazyk pro přidání dalšího jazyka do Google Nest Hub vedle hlavního jazyka, což je užitečné pro bilingvní domácnosti atd. Jazyky dostupné pro chytrých zařízení Patří mezi ně mimo jiné němčina, francouzština, italština, japonština, španělština.

Vezměte prosím na vědomí, že Dostupné jazyky na vašem zařízení se může lišit v závislosti na zařízení Google Nest, které máte, a regionu, ve kterém se nacházíte. Budete muset zkontrolovat nastavení, abyste zjistili, co konkrétně máte k dispozici.

Nastavte si Google Nest Hub a změňte svůj hlas

Nyní, když jste mohli změnit a nastavit Google Nest Hub španělština Zajímalo by vás, jak by to znělo, kdyby mělo Google Nest Hub jiný druh přízvuku?

zařízení google nest hub

Nebo možná žijete v dvojjazyčné domácnosti a chcete, aby se někteří členové rodiny cítili pohodlněji při komunikaci s Google Nest Hub? Provedením těchto kroků, které vám nechám níže, můžete změnit nastavení hlasu.

 • Nejprve musíte na svém smartphonu nebo tabletu spustit aplikaci Google Home.
 • Vybrat «Nastavení“ (vypadá jako ozubené kolo) v hlavní nabídce.
 • V části Nastavení přejděte do sekce Asistent Google a vyhledejte možnost, která říká „Více nastavení“. Vyberte tuto možnost.
 • Na další obrazovce se podívejte do horní nabídky a vyberte „účastník” pro přístup ke správným možnostem.
 • Nyní v rozevírací nabídce vyberte hlas asistenta. Poté vstoupíte do zajímavé nabídky ikon různých barev, které můžete přecházet.
 • Vyberte barvu a uslyšíte ukázku hlasu.
  Existují různé přízvuky, stejně jako mužské a ženské hlasy, takže svitek dokud nenajdete ten, který se vám opravdu líbí.
 • Poté stačí aplikaci zavřít a Asistent Google bude tuto aplikaci nadále používat. hlas.