Saltar al contenido

Jak snadno vytvořit složku a podsložku na Disku Google z mobilního telefonu

5 de agosto de 2022

Pořadí je velmi důležitý faktor z hlediska nebo pohledu, ve kterém je viděn. Od kanceláře až po domov. Existuje stálá zvláštnost, která se odehrává již několik let.

Jde o pořádek v počítačích. Neuspokojuje vás mít vše perfektně uspořádané ve složkách? A co je lepší, nechtěli byste vědět jak vytvářet složky a podsložky na Disku Google z mobilního telefonu?

Disk Google byl jedním z nejdůležitějších nástrojů, které nejznámější vyhledávač na světě dokázal vyvinout. Hlavně proto, že vám to umožňuje mít důležité soubory z jakéhokoli zařízení a na jakémkoli místě. Digitální záloha, kterou by měl mít každý.

Jak vytvořit složky a podsložky na Disku Google z mobilního telefonu?

Jak již bylo zmíněno výše, při tolika práci vám asi hodně záleží na pořádku. To je důvod, proč hledáte tvořit složky a podsložky na Disku Google. Naštěstí je způsob, jak to udělat, velmi jednoduchý.

  1. Přihlaste se na Disk Google ze svého mobilního telefonu.
  2. Klikněte na znaménko plus (+).
  3. Objeví se rámeček „Vytvořit nový“. Vyberte možnost „Pořadač“.
  4. Přiřaďte složce název.
  5. Klikněte na tlačítko „Vytvořit“.

Teď můžeš vyberte soubory které chcete přenést do této složky. Kliknutím na ně je vyberte a poté klikněte na ikonu složky, která se zobrazí na vašem mobilním telefonu. Později vyberete složku, kterou jste právě vytvořili, abyste soubor přesunuli.

Hotovo, je čas na to vytvořit podsložku. U toho opět musíte kliknout na znaménko plus a postup opakovat. A s tím jsou vytvořeny vaše podsložky! Vše je připraveno začít organizovat soubory na Disku Google. Je čas objednat!