Saltar al contenido

Jak snadno vyhledat, uložit a stáhnout obrázek v Obrázcích Google

15 de julio de 2022

Není pochyb o tom, že různé aplikace, které denně používáme na našich mobilních zařízeních nebo osobních počítačích, nám pomáhají v našich každodenních úkolech. A jeden, který nabízí různé nástroje, produkty a služby, je Google.

V tomto článku budeme hovořit o vyhledávači obrázků této platformy. A v jednoduchých krocích vám to ukážeme jak snadno vyhledávat, ukládat a stahovat obrázek v obrázcích Google.

Pokud jste uživatel, který je zvyklý používat vyhledávač obrázků Google, měli byste vědět, že možnost nebo tlačítko Zobrazit obrázek Byl odstraněn. Což vám umožnilo vidět obrázek a ne stránku, která obsahovala uvedený obrázek. Toto jsou změny, které platforma provedla a které mohou mnoha uživatelům chybět.

Můžeme vám však říci, že tato možnost nebude nutná, protože je možné provést totéž, ale pomocí jiné cesty. Chcete-li obrázek zobrazit, stačí v zobrazení plné velikosti kliknout nebo klepnout na libovolný obrázek podle vašeho výběru. Samozřejmě ze zařízení nebo vybavení, které používáte, ale pokračujte ve čtení, abyste se mohli učit jak snadno vyhledat, uložit a stáhnout obrázek v Obrázcích Google.

Jak snadno vyhledat, uložit a stáhnout obrázek v Obrázcích Google

Nyní si ukážeme kroky, které musíme dodržet snadno vyhledávejte, ukládejte a stahujte obrázek v Obrázcích Google, z různých dostupných zařízení. Dále vám řekneme, co byste měli dělat ve verzi Obrázků Google na osobním počítači.

Prvním krokem je tedy vstoupit do aplikace Obrázky Google a pokračovat v hledání obrázku, který chceme stáhnout. Jakmile se zobrazí výsledky, vybereme velký obrázek, ale k tomu musíme mít nainstalovaný plugin Google Chrome. Toto rozšíření je pojmenováno Přímo do plné velikosti pro Obrázky Google.

Pokud dokážeme přeložit název pluginu, bylo by to něco jako přechod přímo na plnou velikost pro Obrázky Google. Pokud nevíte, jak tento plugin nainstalovat, stačí otevřít prohlížeč Chrome a zadat název rozšíření. Jakmile se objeví, musíte kliknout na možnost Přidat do Chrome a plugin se nainstaluje do prohlížeče.

A budete ho moci vidět na pravé straně prohlížeče Google Chrome v podobě ikony podobné zápasníkovi sumo. Nyní, jakmile je tento proces připraven, můžeme pokračovat s obrázkem, který jsme vybrali dříve. Při výběru obrázku, který chceme stáhnout, se již nebude zobrazovat náhled obrázku jako dříve.

Namísto zobrazí se obrázek v plné velikosti a to díky pluginu nebo rozšíření, které jsme přidali. Nyní, abychom mohli tento obrázek uložit, umístíme se na obrázek kurzorem myši a klikneme pravým tlačítkem. Tato akce vygeneruje nabídku možností, ze které vybereme Uložit obrázek jako.

Tímto způsobem si můžeme stáhnout a uložit hledaný obrázek Google obrázky a máme to na našem PC. Nyní vám ukážeme, co musíte udělat, abyste provedli stejný postup, ale z mobilu.

Kroky k vyhledání, uložení a stažení obrázku v Obrázcích Google z mobilu

Ke stažení obrázků v mobilní verzi Google Images budeme muset použít aplikaci, protože není možné instalovat rozšíření. V tomto případě, protože používáme zařízení Android, stáhneme aplikaci z Obchodu Play. Dotyčná aplikace se jmenuje ImageDownloaderje ideální pro to, co potřebujeme udělat.

uložit obrázky google

Jakmile je aplikace nainstalována na vašem mobilu, musíte ji otevřít a odtud můžete hledejte obrázek Co chceš. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko Type to Searchimage a poté musíte napsat obrázek, který chcete vyhledat, a kliknout na ikonu lupy. Nyní se zobrazí výsledky, klepněte na obrázek, který chcete vidět, a poté si jej stáhněte do mobilu.

Použití této aplikace je tak snadné a jednoduché a obrázky se budou ve výchozím nastavení ukládat do složky pro stahování a v původní velikosti. Tímto končí tento tutoriál, který vám ukázal jak snadno vyhledat, uložit a stáhnout obrázek v Obrázcích Google.