Saltar al contenido

Jak snadno stáhnout obrázky nebo fotografie v původní velikosti z Facebooku

20 de julio de 2022

Facebook zaznamenal velkou změnu v technologii od svého založení před více než deseti lety. Od této generace pak zvyklá komunikovat se svými přáteli nebo rodinou pomocí jiných primitivnějších prostředků, abych tak řekl.

Vše začíná, když se Marck Zuckerberg, počítačově zdatný student Harvardské univerzity, rozhodne vytvořit platformu pro své spolužáky, aby mohli navzájem posuzovat svou fyzickou přitažlivost.

Při použití osobních materiálů uživatelů však musel být odstraněn. A tak se pak rozhodne tvořit společně s dalšími přáteli nový sociální síť pro interakci studentů.

Později, když pozoroval neuvěřitelnou vnímavost, kterou jeho stránka měla, začal pracovat na projektu, který osloví lidi po celém světě, a stal se tak jednou z prvních a nejoblíbenějších sociálních sítí ze všech.

Jak stáhnout obrázky nebo fotografie v původní velikosti z Facebooku?

Jedním z hlavních důvodů, proč si Facebook udržel svůj význam v digitálním světě, je díky představení nových produktů pro svou uživatelskou komunitu, protože ačkoli mnoho lidí používá toto médium, aby zůstali v komunikaci se svými přáteli a rodinou.

Existují další sektory, které se snaží zvýšit své prodeje, a k tomu využívají komerční strategie, jako je tržiště nebo firemní stránky.

Množství a kvalita obsahu, který lidé mohou příspěvek na svůj profil, protože dříve byl na stěně umístěn pouze obrázek nebo fotografie a ostatní lidé by vás takto identifikovali. V dnešní době můžete kromě videí, gifů a mnoha dalších prvků přidat tolik fotek, obrázků a videí, kolik chcete.

Pokud jste jedním z uživatelů, kteří sdílejí fotografie na svých sociálních sítích, aby mohli komunikovat se svými přáteli, Facebook je vynikající volbou, protože nabízí stahování ve vysokém rozlišení a ke svému obsahu máte přístup, když jej potřebujete. Pokud si přejete, můžete si stáhnout fotoalba svých přátel.

Kroky ke stažení obrázků nebo fotografií v původní velikosti z Facebooku

Uložit obrázky z Facebooku

Facebook je vynikající alternativou, pokud jde o ukládání multimediálního obsahu, který si chcete ponechat pro další generace. Je to díky jeho konfiguraci, ve které jakmile své fotografie nebo videa sdílíte, budou smazány pouze tehdy, když se tak rozhodnete a v každém případě by se proces prováděl ručně.

Nicméně, pokud si chcete stáhnout obrázky nebo fotografie Musíte vzít v úvahu některá pravidla Facebooku, protože v případě, že jsou obrázky založeny v profilu nebo na obálce účtu, budou mít určité parametry měření, které nelze upravit.

V případě všech ostatních obrázků nebo fotografií nahraných do sítě však budou nahrány v původní velikosti. Abychom to vysvětlili, proces stahování obrázků nebo fotografií vašeho profilu nebo profilu účtu nebo jiného přítele je poměrně jednoduchý. Nejprve se musíte přihlásit ke svému účtu a zadejte obrázek které chcete stáhnout.

V levém horním rohu obrázku najdete tři svislé tečky, které symbolizují nabídku možností, klikněte na ni a klikněte na možnost «uložit do zařízení». Poté budete muset počkat na dokončení procesu stahování. To bude trvat několik sekund v závislosti na hmotnosti souboru.

V případě, že považujete za nutné zabezpečit obsah, který sdílíte ve svém profilu (tak, aby jej nemohl stáhnout žádný uživatel), můžete omezit množství veřejnosti, která má přístup k vašim informacím.

Chcete-li to provést, můžete provést úpravy v nastavení ochrany osobních údajů nebo také kliknout na konkrétní obrázek, kliknout na «upravit soukromí» a vybrat si z veřejného (vidí ho každý). „Přátelé mých přátel“, „přátelé“ (vaši přátelé na Facebooku) nebo „pouze já“ (uvedený obsah budete moci zobrazit pouze vy).

Proto je třeba poznamenat, že platforma Facebook neustále pracuje na nových aktualizacích. které poskytují lepší zážitek pro vaše uživateleproto je to výhodné při sdílení některých informací nebo propagaci značky, společnosti, obchodu a dalších.

Nakonec je třeba zmínit, že proces stahování obrázků na Facebooku je jedním z nejjednodušších. Vzhledem k tomu, v jiných sociálních sítích a dokonce i to je nemožné.

Také by se vám mohlo líbit: Jak stáhnout všechny označené obrázky na Facebooku do mého PC krok za krokem?