Saltar al contenido

Jak snadno přeměnit webové stránky na aplikace pro PC

3 de agosto de 2022

Konvertovat libovolnou webovou stránku v PC aplikaci je možnost, kterou by vydavatelé blogů a stránek měli zvážit. Od nejmenších blogů až po největší online stránky, které existují, lze je nakonfigurovat tak, aby v počítači vytvořily zástupce.

Ale tentokrát nebudeme mluvit o zkratkáchale budeme mluvit o tom, jak převést webovou stránku na aplikaci pro náš počítač, kde k ní můžete přistupovat z plochy bez použití webového prohlížeče, a také si vysvětlíme, jak na to.

Jak nainstalovat a převést libovolnou webovou stránku do aplikace pro váš počítač?

Chcete-li převést jakýkoli web na aplikaci na našem počítači, existují platformy, které to umožňují, a dnes si povíme o jedné z nich, která je pojmenován po Firework.

Firework je program speciálně navržený pro tento úkol, je založen na převodu webové stránky pomocí odkazu na jakoukoli PC aplikaci; zvládnutí zřízení přístupu, který uživateli nemusí zprostředkovávat webový prohlížeč.

Proces je do jisté míry podobný instalaci a používání aplikací pro Android na počítači, je však trochu jiný, především díky mechanismu, který je v něm použit. V případě mobilních aplikací Android je pro jejich použití na počítači nutné použít emulátor pro tento operační systém.

Ale u Fireworku je mechanismus jednodušší: první věc, kterou musíte udělat, abyste změnili jakoukoli webovou stránku na aplikaci pro váš počítač, je stáhněte a nainstalujte si do počítače software Firework.

Proces instalace je jako každý jiný, můžete to udělat zdarma a stačí jej spustit jako správce a přihlásit se jako jeden z nich ve Windows. Jakmile je ve vašem počítači, můžete nyní webovou stránku převést.

Jaké jsou výhody přeměny webové stránky na aplikaci?

Jednou z hlavních výhod provádění této konverze je to můžete svůj web proměnit v aplikaci kompatibilní s téměř jakýmkoli zařízenímV současné době mají aplikace jako Firework schopnost přizpůsobit webové stránky a učinit je plně kompatibilními se systémy Android, iOS, Windows a Windows Phone.

Dalším plusovým bodem je to není nutná instalace z obchodu s aplikacemito znamená, že můžete mít přístup ke sdílení své webové aplikace, aniž byste ji museli hostovat v Obchodě Play nebo Apple App Store.

Je také důležité vzít v úvahu, že webová aplikace nepotřebuje aktualizace, protože když web, ze kterého aplikace pochází, obdrží aktualizaci, změny se automaticky projeví v dané aplikaci, takže ušetříte spoustu času a peněz. Tyto webové aplikace se spouštějí z prohlížeče, který zařízení, kde je spouštíte, nakonfigurovalo jako výchozí, což znamená, že jeho použití je velmi dostupné a přizpůsobitelné velkému množství zařízení.

Jak vytvořit účet vývojáře pro převod webových stránek na aplikace

V závislosti na tom, jakou vaši hlavní platformu běžně používáte, to bude způsob, jakým můžete si vytvořit účet vývojáře, abyste mohli své aplikace publikovat zdarmamůžete si za ně dokonce nastavit jednorázovou platbu ve Windows store.

Pokud jste uživatelem obchodu Google Play, můžete svou aplikaci publikovat v aplikaci Word, stačí mít aktivní e-mail Gmail a zaregistrujte se na oficiální stránce Google Delelopers www.developers.google.com/ a vyplňte všechna pole, která jsou zde požadována, abyste získali svůj účet.

Na druhou stranu, pokud jste uživatelem Apple Store, budete potřebovat počítač Mac, Apple ID a budete mít přístup do App Store jakmile dokončíte svou registraci na oficiální stránce vývojáře Apple iOs na stránce www.developer.apple.com/

vytvořit účet vývojáře

Jak proměnit webovou stránku v aplikaci pro váš počítač s Fireworkem?

Když je software Firework plně nainstalován, tam ano, můžete přistoupit k převodu jakékoli webové stránky na aplikaci pro váš počítač snadno.

Při otevření tohoto programu budeme požádáni o odkaz pro jeho zadání do vyhledávacího pole. Tady musíme poté vložte adresu URL adresy naší stránky nebo jakékoli stránky.

Proces asimilace trvá několik sekund v závislosti na počítači a jeho zdrojích, proto se doporučuje před použitím tohoto kroku počítač vyčistit, optimalizovat a zrychlit.

Bez ohledu na to, jak dlouho to trvá, důležité je, že na konci propojení ohňostrojůvygeneruje se přímý odkaz na webovou stránku, ale tentokrát pro vstup jako do jakékoli jiné aplikace.

Pokud nemáte stránku a chcete si ji vytvořit, abyste měli aplikaci a měli k ní přístup přímo z plochy, neztrácejte čas a pomocí Bloggeru vytvořte stránku snadno.

přímý přístup bude tvořena ikonou, která bude odpovídat platformě použité k vytvoření stránky; V případě, že jste stránku vytvořili pomocí Bloggeru, ikona aplikace bude mít oranžové logo Bloggeru.

Jaké nástroje se používají k přeměně webových stránek na dokonalé aplikace?

Pokud chcete udělat krok a pustit se do vývoje webové aplikace pro osobní nebo profesionální použití byste měli vědět, že máte řadu velmi kompletních nástrojů, které vám umožní toho dosáhnout snadno a rychle.

používat webové nástroje

Fed.nu

Jak si již dokážete představit, Fed.nu je jedním z nejpopulárnějších nástrojů, který existuje, pomocí kterého si můžete vytvořit svou vlastní webovou aplikaci, přes kterou budete moci velmi rychle publikovat své aplikace na Android Marketu. Jde o velmi praktickou aplikaci, která vás pouze požádá o vytvoření účtu na její platforměpak musíte vytvořit nahrání pro novou webovou aplikaci, počkat na dokončení procesu, poté si můžete stáhnout soubor s příponou .apk a jakmile jej budete mít, můžete jej nahrát na Android Market.

Budete si muset vytvořit účet vývojáře ve službě Android Market Jak jsme již vysvětlili v předchozím bodě, jedná se o velmi jednoduchou platformu na používání, nepotřebujete znalosti programování a je zcela zdarma.

AppMakr.com

Toto je další zajímavá možnost, jak se pustit do světa webových aplikací, tento nástroj nabízí rychlé vytváření aplikací, které jsou kompatibilní s širokou škálou zařízení, protože prostřednictvím HTML5 kódu dokáže tento nástroj přizpůsobit prakticky jakoukoli stránku, kterou chcete. Jistě se vám podaří získat velmi profesionální povrchovou úpravu vašich webových aplikací bez znalosti programovacích jazyků, AppMakr se o celý tento proces postará.

Má také placenou verzi, která nabízí řadu dalších nástrojů pro přizpůsobení aplikací. Své projekty můžete také automaticky publikovat na různých platformách, jako je Apps Store a Google Play, jednoduše ze stejného rozhraní AppMakr. Obsahuje také záznamy o všech aplikacích, které jste pomocí tohoto nástroje vytvořili, takže k nim máte snadný přístup a můžete je kdykoli upravit nebo změnit.

nainstalovat a převést jakoukoli webovou stránku do aplikace pro PC

AppMachine

Tento nástroj vám umožňuje vytvořit aplikaci pro systémy Android a Windows Phone. Budete si muset vybrat mezi více než 35 vývojovými bloky, které tento nástroj obsahuje, kde uvidíte různá témata a funkce se kterým budete svou webovou aplikaci sestavovat velmi intuitivním způsobem. Nabízí vám také měsíční plán předplatného výměnou za specializovanější „bloky“ pro konkrétní témata pro vaše aplikace, například vám nabízí exkluzivní obsah, pokud se chystáte vyvinout webovou aplikaci pro cestovní ruch, umění, události nebo cestovní ruch. A má vlastní internetový obchod, kde budete moci propagovat své aplikace.

ohňostroj

Jedná se o výkonný bezplatný nástroj, pomocí kterého můžete také převést webovou stránku na desktopovou aplikaci, má velmi organizované a intuitivní rozhraní, stačí si nainstalovat nástroj do počítače a začít experimentovat přidáním webů, abyste je mohli všechny testovat jeho funkce, v podstatě musíte přidat webovou adresu webu, který chcete převéstpak vám nástroj umožní vybrat, zda chcete svou webovou aplikaci sdílet prostřednictvím přímého přístupu, a pokud zvolíte tuto možnost, zobrazí se vám odkaz, který můžete snadno odeslat svým kontaktům.

Taky můžete svou webovou aplikaci přizpůsobit změnou ikonyzvolte jazyk a má akcelerátor aplikací a řadu nástrojů, které opravdu stojí za vyzkoušení.

Jaké jsou nevýhody používání Fireworku k převodu webových stránek na aplikace?

nevýhody při vytváření webových aplikací

Protože všechno v tomto životě nemůže být tak dokonalé, je třeba poznamenat, že ohňostroj není výjimkou z této myšlenky. K vytvořit aplikaci s přímým přístupem k internetu pro přístup na webovou stránku, která odpovídá jakékoli stránce, jsou kromě určitých omezujících podmínek uvedeny některé chyby.

Například můžete přistupovat, pokud máte internet, pokud ne, nebude možné získat přístup na webovou stránku, stejně jako na samotný software.

ze své strany omezení, která jsou součástí Fireworku jsou jiné povahy; pokud chcete zadat nebo vytvořit dvě aplikace, které by odpovídaly dvěma různým webovým stránkám, nebudete to moci udělat.

Program vás omezuje na jednu aplikaci z počítače a také nebudete mít přístup do všech koutů webu, i když jste správcem dané stránky.

Nicméně, ano, je možné získat nějaké výhody S touto metodou přeměny webové stránky na PC aplikaci to musíte vyzkoušet.