Saltar al contenido

Jak snadno obnovit smazaný kontakt na Snapchatu

3 de agosto de 2022

Tentokrát si povíme jak přidat nebo obnovit smazaný kontakt nebo přítele na Snapchat. Víme, že je to jedna z celosvětově nejoblíbenějších sociálních sítí, kde se můžete bavit se svými přáteli sdílením statusů ze dne na den pomocí zábavných filtrů, abyste se dobře bavili.

Víme, že někdy můžete někoho ze Snapchatu smazat Kvůli nedorozumění nebo dokonce náhodě si tentokrát povíme, jak můžete obnovit ty kontakty, které jste si nechtěně smazali ze svého účtu. Prozradíme vám také nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak přidat přátele prostřednictvím této sociální sítě.

Jak najít někoho, koho jsem smazal na Snapchatu

Tato sociální síť má možnosti mazat, mazat a dokonce blokovat přátele na Snapchatu, u kterých už nechcete vidět svůj obsah. Mnohokrát se tyto věci mohou stát náhodně nebo litujete rozhodnutí, které jste udělali. Vždy byste měli mít na paměti, že když smažete a znovu přidáte přítele, tato osoba si všimne, že jsem na chvíli pryč. ve vašem seznamu kontaktů.

Chcete-li tyto smazané přátele obnovit, je nejlepší hledat nejprve v seznamu svých přátel, pokud se u daného kontaktu stále zobrazuje znaménko plus, tak to pro vás bude snazší znovu začlenit ve vašich kontaktech. Další možností, kterou můžete udělat, je vyhledat ji v přidání uživatelů s jejich jménem Snapchat a okamžitě se objeví.

Mezi složitější možnosti patří znovu přidat přátele pomocí snapcode, protože tímto způsobem mu budete muset vysvětlit, co se stalo, aby vám mohl poslat obrázek se svým kódem a pokud to nebylo náhodou, dlužíte mu několik vysvětlení. Nakonec, co můžete udělat, je vyhledat ji v profilu ostatních společných přátel a přidat ji odtud.

Jak přidat někoho, koho jste smazali na Snapchat

Pokud chcete přidat kontakt, že máte zájem vidět jejich publikovaný obsah, postupujte podle našich rad. Snapchat je jednou z nejjednodušších sociálních sítí pokud jde o přidávání přátel, a proto vám přinášíme několik možností.

Tyto metody jsou stejné jako při pokusu získat zpět přítele na této sociální síti. Doporučujeme také propojit svůj účet Snapchat s účtem Instagram, takže když vaše kontakty na Instagramu uvidí vaše příspěvky, chtějí si vás přidat a sledovat vás také prostřednictvím tohoto média.

Stejně jako všechny sociální sítě, i Snapchat slouží k navazování nových přátel, kteří jsou blízko toho, kde jste a můžete je následovat nebo je nechat projít, i když by to byl dobrý způsob, jak dostat více veřejnosti na svůj profil. Měli byste také vidět, že v mnoha jiných sítích existuje možnost sdílení příběhů, kde je dobré opustit svůj Snapchat profil.

Existují různé způsoby, jak přidat přátele, kteří byli dříve smazánipoté si vysvětlíme kroky různých funkcí, které mohou být velmi užitečné, proto nás sledujte a zjistěte všechny podrobnosti.

Kroky k obnovení kontaktu: Seznam přátel

 • Naším prvním krokem bude přímý vstup do aplikace Snapchat.
 • Jakmile jsme uvnitř, budeme muset jít na ikonu, která je v rohu obrazovky. Toto je uživatelský profil, klikneme zde.
 • Již v uživatelském profilu klikneme na sekci Přátelé a poté na přátele. Jakmile to uděláme, bude nám předložen rozsáhlý seznam všech uživatelů, kteří nás sledují a my sledujeme.
 • Je možné, že uvedený uživatel, který byl dříve smazán, je v tomto seznamu se symbolem + vpravo, pokud ano, klikneme na + a je to. Přidáme dříve smazaný kontakt. POZNÁMKA, tato možnost funguje pouze v případě, že si vás daný uživatel také přidal do svých přátel.

kroky k obnovení přítele na snapchatu

Kroky k obnovení kontaktu: Hledání uživatele

Další zajímavý způsob, jak získat kontakt byl dříve smazán hledá svého příslušného uživatele. Zůstaňte a my vám vysvětlíme kroky, jak toho dosáhnout.

 • Opět vstoupíme přímo do aplikace Snapchat.
 • Již v hlavní domovské stránce přejdeme do sekce ‘Přidat přátele’, která je v rohu obrazovky, přesněji vpravo nahoře. Tam klikneme.
 • Dále se nám zobrazí vyhledávací pole, zde napíšeme uživatelské jméno nebo jeho označení pro vyhledání profilu dříve vyloučené osoby.
 • Jakmile jej najdeme, budeme si moci všimnout, že se políčko jeho profilu objeví s + na pravé straně, klikneme tam a automaticky to bude opět náš přítel na Snapchatu.

Všichni jsme o tom slyšeli zajímavý a oblíbený Snapcode ze Snapchatu. Je to jedinečný kód, který má každý účet vytvořený v této sociální síti, pomocí tohoto kódu můžeme přidat uživatele do našeho seznamu přátel a zde vám řekneme kroky, které musíte provést, abyste tento postup provedli s úplným úspěchem.

 • Nejprve budeme muset vstoupit do aplikace Snapchat. Jakmile jsme uvnitř, přejdeme na příslušnou ikonu profilu, která je v rohu obrazovky.
 • Jakmile jsme uvnitř, zobrazí se nám některé možnosti, klikneme na Přidat přátele.
 • Jakmile to uděláme, zobrazí se nám nová sekce, ve které můžeme vidět vyhledávací pole. Vpravo můžeme vidět novou ikonu, která má tvar ducha, podobně jako původní logo Snapchat, tam klikneme.
 • Nyní bude naším dalším krokem vyhledání obrázku Snapcode našeho přítele, který jsme hostili na našem zařízení, a vybereme jej.
 • Po vyhledání a výběru bude Snapchat pokračovat v skenování Snapcode našeho přítele. Po dokončení bude uživatel automaticky přidán do našeho seznamu přátel.

Nahrajte své sledující na Snapchat

Pokud potřebujete získat více sledujících na Snapchatu, existují různé způsoby, jak to udělat, abyste si mohli získat publikum na svém profilu nebo se jinak přiblížit více přátelům prostřednictvím obsahu, který sdílíte a který také zveřejňují na této sociální síti.

aplikace snapchat

Existují různé způsoby, jak to udělat, ale vždy to musíte mít na paměti Snapchat odstartoval 24hodinový příběhový boomproto byste měli využít příběhy jiných sociálních sítí jako WhatsApp, Facebook a Instagram, aby se tímto způsobem o vašem účtu dozvědělo více kontaktů a chtěli zde vidět váš obsah.

Vytvářejte videa na Snapchat se zábavnými a trendy tématy, tímto způsobem uvidíte, jak na svůj profil přilákáte více lidí a výrazně zvýšíte počet sledujících. Nyní, pokud se chcete posunout na úroveň influencera, měli byste zvážit reklamu, kterou můžete dělat na Snapchatu, protože existují různé způsoby, jak to udělat. Můžete to udělat prostřednictvím lidí, kteří jsou již známí, nebo prostřednictvím reklamy.

Užijte si všechny možnosti, které vám tato sociální síť dává k zábavě a pořizování originálních a nezapomenutelných fotografií. Sdílejte se svými přáteli své různé aspekty soukromými zprávami nebo jejich označením v příbězích a uvidíte všechny možnosti, které vám Snapchat poskytuje, abyste mohli komunikovat se svými blízkými.