Saltar al contenido

Jak snadno nahrávat videa TikTok mým hlasem? – Upravujte svá videa bez problémů

15 de julio de 2022

Pokud jste se stali tvůrcem obsahu TikTok, jistě znáte některé nástroje, které vám umožní upravit vaše video podle toho, co chcete promítat. Forma přizpůsobení nahrávky je pomocí vlastního hlasu. Chcete-li se dozvědět, jak z toho vytěžit maximum, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Jaké jsou požadavky na vložení mého hlasu do videí TikTok?

TikTok vynikl pro spousta videí nahraných denně na různá témata, některé jsou založeny na výzvách, které jsou populární po celém světě. I když jsou lidé, kteří se více ztotožňují s tvorbou materiálu, který zahrnuje jejich hlasy.

Možná je obsahem výukový program, který vyžaduje použití několika videí v jednom obsahu, může to být také materiál, který potřebujete nahrát v pomalém režimu. Ať už je důvod jakýkoli musíte svůj hlas překrýt, abyste získali vyšší kvalitu co budeš lézt.

Abyste mohli vložit svůj hlas do videa TikTok, musíte se ujistit o dvou zásadních věcech, nejprve musíte mít v aplikaci účet a zadruhé vytvořit nahrávku nebo nahrát z galerie třetí.

Nahrajte video s hudbou z aplikace

Další zásadní věcí je, že při vytváření nahrávky musíte použít hudbu, která je v aplikaci dostupná. Naštěstí má TikTok mimo jiné velmi kompletní knihovnu písní, audia, vtipů, virálních videí, filmových klipů.

Když jdete natočit video, jedna z prvních věcí, kterou musíte udělat je vyhledat hudbu, která bude na nahrávce. Po dokončení materiálu stačí stisknout ikonu hudby, abyste získali možnost hlasového komentáře.

Z tohoto prvku můžete nastavit sekci videa, která bude mít váš hlas, dokonce se můžete rozhodnout, zda budete mít původní hudbu nahrávky na pozadí, jaká bude hlasitost hudby nebo vašeho hlasu, kromě zkontrolujte, zda vaše slova nejsou zkreslená.

Co mohu udělat pro to, abych ve svých videích uvedl svůj hlas přesně v ten okamžik?

Pokud se učíte používat nástroje této aplikace, možná jste narazili na prvky, které umožňují pořídit záznam obráceně. Můžete také přidat efekty a filtry do jedné sekce nebo do celého videa.

Myšlenka je, že můžete použijte každý prvek ve svůj prospěch a udělejte z každého obsahu jiný a atraktivní materiál, abyste získali více sledujících. V příspěvku můžete dokonce použít hashtag, který je populární, takže vaše videa uvidí mnoho lidí.

Když v této aplikaci upravíte nahrávku, máte lištu, kde můžete vidět časovou osu přehrávání. Na této liště si můžete vybrat část obsahu, do které chcete přidat text, efekt nebo svůj hlas.

videa s vaším hlasem na tiktok

Vylepšete videa a synchronizaci Lyp

TikTok byl původně popularizován synchronizace rtů paralelně se zvukem nebo skladbou. Díky tomu mohou lidé simulovat, že zpívají nebo vedou dialog, aniž by museli používat svůj hlas.

Po jejím spuštění s názvem, pod kterým aplikaci aktuálně známe, lze natáčet další typy videí, aniž by opustila její původní podstatu. Takže s funkcí překrytí hlasu můžete zlepšit kvalitu nahrávky a zvýšit atraktivitu nahrávky.

Stačí aktivovat funkci a simulovat slova hudby na pozadí paralelně, můžete dokonce střídat hlasitost tak, že v některých sekcích bude slyšet původní zvuk, zatímco provádíte Lyp Sync a v jiných bude slyšet váš hlas.

Jak zpomalím svůj hlas ve videích TikTok?

Když vytvoříte video, ať už jej chcete uložit nebo publikovat v tuto chvíli, máte možnost nastavit rychlost svého hlasu nebo zvuku. Když nahráváte, na pravé straně obrazovky jsou svislé ikony.

Druhá ikona v orientaci shora dolů je ta, na kterou musíte klepnout, abyste zrychlili nebo zpomalili hlas ve videu. Skvělé na aplikaci je, že si můžete vybrat, zda bude jen jeden úsek záznamu pomalejší nebo rychlejší než zbytek.

přidejte svůj hlas k videu tiktok

Efekt pomalého hlasu může nechat vyniknout konkrétní okamžik nebo zdůraznit konkrétní kliknutí. Po stisknutí této sekce máte několik možností rychlosti a můžete si s nimi hrát podle svého gusta.

Nyní, pokud stále nevíte, jak to použít, nezneužívejte je, protože jejich výsledek může být pro vaše produkce negativní. Nejprve si proto nacvičte a vizualizujte jeho vývoj, abyste zjistili, zda je efekt takový, jaký jste očekávali, a můžete jej použít.