Saltar al contenido

Jak snadno aktivovat Deep Freeze Standard ve Windows bez hesla

22 de julio de 2022

Pro ty, kteří pracují se sítí počítačů v určitém prostoru, jsou velmi užitečné programy jako Deep Freeze Standard, které jim umožňují zvýšit stupeň ochrany vašeho zařízení.

Ačkoli tento typ softwaru není omezen na styl používání počítače, jsou u tohoto typu běžné, protože s nimi obvykle manipuluje různý počet lidí.

A to je důvod, proč je tak široce používán, protože Deep Freeze Standard nabízí systém pro „zmrazit“ počítač v určitém místě použitívčetně programů, souborů a nastavení.

Tímto způsobem, když jej třetí osoba začne používat k provedení nějakého úkolu nebo připojí zařízení s možnou infekcí, může být restartováno.

Je třeba poznamenat, že když mluvíme o restartu, máme na mysli, že i po akcích provedených osobou, počítačem se vrátí do původního tvaru, ve kterém byla konfigurace nastavena.

Pokud se chcete dozvědět něco více o tomto zajímavém programu, který je velmi užitečný pro ty, kteří chtějí svým počítačům se systémem Windows poskytnout větší ochranu, pokračujte ve čtení.

Hlavní vlastnosti Deep Freeze Standard

Věnováno především vytvářet virtuální oddílylze to přirovnat k „bezpečnostní záloze“ proti jakémukoli možnému útočníkovi nebo úpravě, která poškodí zařízení.

V případě podobné situace bude nutné pouze přistupovat ke konfiguraci programu a spustit restartaby byly znovu stanoveny výchozí hodnoty zařízení.

Aby bylo možné tento typ funkce generovat efektivně, má program některé funkce, které mu umožňují dosáhnout svého cíle.

ochranné vlastnosti

The Phishing je nový typ hrozby, která se stala velmi běžnou v počítačích veřejných subjektů, a proto se na ni Deep Freeze Standard specializuje a snaží se vyhnout se hrozbám zero-day.

Rozšiřuje se tak nastavení antiviru, které obvykle nastavuje limit. Prostřednictvím tohoto programu budete moci odstranit jakoukoli nepředvídanou infekci.

restaurátorské technologie

Jak bylo uvedeno výše, má schopnost restartovat počítač, aby se obnovila hodnota dříve nakonfigurovaná pomocí programu, čímž je zaručeno kompletní obnova zařízení.

Administrativní dovednosti

Pro vyvarujte se nesprávné manipulaci třetích osob, provádění restartů je chráněno hesly a stealth kontrolou. Skrytí vzhledu ikony na obrazovce.

Na druhou stranu konfiguruje svobodu používání zařízení připojených k počítači. Kromě toho zálohuje aktualizace OS, aby je bylo možné nasadit v případě provedení restartu.

Nainstalujte Deep Freeze Standard na Windows

Jedním z nejpoužívanějších operačních systémů je Microsoft, proto se program snaží prezentovat co největší kompatibilitu s Windows.

Nainstalujte Deep Freeze Standard na Windows

K instalaci programu v rámci tohoto OS bude nutné pouze získat spustitelný soubor. A otevřete jej, jakmile bude uvnitř počítače.

Okno průvodce se skládá ze stejného instalačního postupu jako jakýkoli jiný software, tedy po stisknutí „Další“. Objeví se žádost o přijetí podmínek „Licenční smlouvy“ a žádost o její kód.

Odtud se zobrazí řada disků, které má váš počítač, přičemž ve výchozím nastavení je vybrán pevný disk. V tomto okamžiku je vybrán úložný prostor, ve kterém je hodnota «Zmrazit».

Umožní vám vygenerovat virtuální oddíl, zahájí instalaci a po dokončení restartuje počítač. Když počítač znovu spustíte, nabídne vám nastavení hesla.

Nastavení šifrování bude zcela na vásprotože je to aspekt, který se používá k potvrzení postupu při pozdějším provedení «Resetování».

Po dokončení všech těchto kroků bude stačit pouze aktivovat software Deep Freeze Standard. Kromě vytvoření nastavení použijte změny a restartujte počítač znovu.

Tímto jednoduchým způsobem již budete mít na svém počítači nainstalovaný velmi užitečný ochranný nástroj pomocí jednoduchého postupu. Stanovení hodnot, které nejlépe chrání aspekty vašeho PC.