Saltar al contenido

Jak smazat, odhlásit nebo zrušit můj účet MercadoLibre navždy

14 de julio de 2022

V celém roce 2021, pandemie nadále klade překážky v ekonomicetolik lidí musí mít přístup k alternativním metodám generování peněz neformálním nabízením služeb nebo zboží.

To znamená, že se jedná o operace, které nemají žádnou registraci a řídí se podřízenou ekonomikou které lidé mají.

Pokud jde o obchodování se starým nebo použitým zbožím, neexistuje žádný subjekt, který by reguloval výměnu a dodržoval základní standardy kvality tak, aby se prodávající i kupující mohli setkávat v bezpečném prostoru, který zaručuje spravedlnost a bezpečnost pro obě strany.

Pro to vznikly bleší trhy, což byly trhy, na kterých se lidé chystali prodat věci, které našli ve svém domě, a tak se rozhodli jít je prodat, aby pro ně získali zisk. Na těchto trzích začaly být procesy regulovány a lidé mohli mít jistou jistotu v nákupech, které uskutečnili.

Mnoho společností se rozhodlo předběhnout a začalo vytvářet platformy pro nákup a prodej předmětů Mnohem větší než bleší trhy. Ty byly vysoce ceněny lidmi po celém světě. Společnosti jako Amazon využily potřeby lidí nakupovat věci na dálku a vytvořily monopol, který můžeme vidět dnes. Mezi tyto společnosti patří Mercado Libre.

Co je volný trh?

Je to společnost, která přeskakuje fáze konvenčního výrobního procesu. To je proto, že umožňuje subjektům, které nejsou regulovány vládami, obchodovat vaše zboží ve virtuálním prostoru, který má určitá základní omezení.

Ty se více než cokoliv jiného řídí seznamem položek, které nelze zasílat poštou nebo státem zakázanými službami a zbožím.

Tím, že povolíte na tomto webu obchodovat lidem bez licence, umožníte prodej velkého množství neregulovaných položek, ale Mají určité standardy kvality.

Je to proto, že společnost dělá člověka souhlasit s určitými podmínkami které ji činí právně odpovědnou za ekonomickou činnost, kterou provádí, a pokud se pokusí o podvod nebo krádež, může za ni společnost převzít právní odpovědnost.

Volný trh má mnoho metod, jak ověřit, že lidé jsou skuteční a spolehlivé, s cílem poskytnout kupujícím jistotu a pokračovat ve využívání jejich služeb, což se pro lidi při hledání zvláštních prvků ukazuje jako velmi užitečné.

Důležité na tom, abyste věděli, jak nakupovat v Mercado Libre, je to existují zvláštní výhody které jsou přidělovány účtům, kterým web důvěřuje a mají dobré recenze od ostatních uživatelů. Čím lepší recenze, tím lepší produkt.

Společnost má aplikaci v Obchodě Google Play, ve kterém můžete provádět různé akce od nabízení produktů, nákupu produktů, kladení otázek a dokonce hledání dalších věcí ke koupi. Mnohokrát nechceme, aby věděli, co hledáme, takže někdy je nutné vědět, jak smazat historii vyhledávání aplikace na volném trhu.

kartu a telefon

Jak mohu navždy zrušit svůj účet MercadoLibre?

Toto je možnost, že uživatelům vždy k dispozici kteří nejsou spokojeni se službou a chtějí se od společnosti oddělit. K tomu musíme vstoupit na web Mercado Libre, vybrat si zemi, ze které vstupujeme, a přihlásit se k našemu účtu pomocí našeho e-mailu a hesla.

Na hlavní stránce je tlačítko, které je kolečkem s otazníkem (?). Kliknutím na toto se zobrazí nabídka nám umožňuje představit pochyby, které máme. Do tohoto pole budeme muset napsat ¨Jak smazat můj účet Mercado Libre¨. Kliknutím na něj nám web zobrazí řadu požadavků, které musí být splněny, aby byl účet smazán.

Jakmile uživatel splní tyto požadavkykteré obvykle souvisejí s finalizací plateb a objednávek, které účet může mít, musíte kliknout na tlačítko „Kontaktujte nás“.

Jakmile kliknete sem, stránka přenese uživatele do nabídky, ve které musíte specifikovat, proč svůj účet zavřete, a požadovat, abyste poslali dopis s vysvětlením svých důvodů koherentním způsobem. Po schválení tohoto dopisu bude váš účet smazán.