Saltar al contenido

Jak smazat nebo odebrat účet Google Samsung A10/A20/A30/A50/A70/A80

19 de agosto de 2022

Dnes vám to prozradíme jak odstranit nebo odebrat účet Google Samsung A10/A20/A30/A50/A70/A80 v několika krocích. K tomu je potřeba mít SIM kartu s PINem zámku, zařízení s továrním nastavením a přístupem k Wi-Fi síti (pokud nevíte, jak obnovit Android do továrního nastavení, hledejte).

Nezapomeňte si vytvořit záložní kopii všech dat, informací nebo stažených aplikací, o které nechcete přijít (pokud chcete, můžete si vytvořit záložní kopii v cloudu Samsung).

Jak vložit PIN na SIM kartu v několika krocích

Abyste mohli svůj čip připnout, začněte tím, že přejdete do nastavení zařízení. Odtud přejděte do Biometrie a zabezpečení > Další nastavení zabezpečení > Nastavit zámek SIM karty a zaškrtnutím políčka budete moci zadat heslo.

Nyní zadejte čtyřmístný kód a klikněte na OK. Zadejte stejný kód znovu pro ověření hesla a znovu stiskněte OK.

Tímto způsobem v několika krocích budete mít umístěn klíč k vašemu SIM karta.

Jak smazat nebo odebrat účet Google Samsung A10/A20/A30/A50/A70/A80

Jak bylo uvedeno výše, potřebujeme, aby vaše zařízení Samsung mělo tovární nastavení, SIM kartu s PIN zámku a přístup k síti Wi-Fi.

Začít, vyjměte SIM kartu a zapněte mobilní zařízení. Nechte jej po ruce a na podnosu, připravený k opětovnému umístění, protože jej budete potřebovat v dalším kroku.

Při opětovném vložení SIM karty obrazovka zčerná, musíme automaticky posunout prst z horní části obrazovky dolů.

Pokud tak učiníte, na obrazovce se nyní zobrazí zpráva, která vás požádá o zadání kódu PIN pro odemknutí, a pod numerickou klávesnicí, abyste tak učinili. Když se objeví nová obrazovka, neměli byste pustit prst, dokud nevyjmete SIM kartu.

Vyjměte čip ještě jednou a v textovém poli, které vás informuje o vyjmutí SIM karty, klikněte na OK.

Znovu přejetím prstem z horní části obrazovky dolů odkryjte oznamovací lištu.

Nyní klikněte na Nastavení a upozornění. Odtud pokračujte Zobrazit vše > Nejnovější > Vše > YouTube > Oznámení aplikací > Informace > Zásady ochrany osobních údajů.

Přenese vás do prohlížeče zařízení. Zadejte do horního vyhledávacího pole QuickShortcutMaker a stáhněte si aplikaci.

Po stažení a instalaci jim musíte udělit potřebná oprávnění.

Otevřete aplikaci a na hlavní obrazovce umístěte ukazatel myši na kartu Aktivity. Vyhledejte domovskou stránku One UI, a to buď zadáním do vyhledávacího pole v horní části obrazovky, nebo přejetím prstem dolů přes možnosti.

Až ji najdete, klikněte na tuto možnost a zadejte ji. Nyní klikněte na Vyzkoušet. Nyní se zobrazí domovská obrazovka vašeho zařízení.

Zadejte nastavení ještě jednou a poté stiskněte Biometrie a zabezpečení > Další nastavení zabezpečení > Správa zařízení > Najít zařízení > Zakázat.

vložte sim kartu

Návrat do hlavní nabídky nastavení. Vyhledejte a vyberte Aplikace > Služba Google Play > Deaktivovat > Potvrdit.

Nyní zadejte z domovské obrazovky vyhledávač Google a do vyhledávacího pole zadejte Remote Gsmedge. Stáhněte si aplikaci odtud.

Po instalaci udělte potřebná oprávnění, abyste mohli pracovat a znovu zadejte nastavení.

hledat tam Účty > Google > Zadejte svůj e-mail. Nyní vstupte do Aplikace z hlavní nabídky> Služby Google Play > Aktivovat.

Restartujte zařízení Samsung. Musíte provést veškerou počáteční konfiguraci. Vaše zařízení tak již nebude ke svému fungování potřebovat e-mailový účet.

Nyní musíte zadat Nastavení > Obecný obdiv > Obnovit data > Obnovit výchozí > Smazat svůj účet.

Tento proces může trvat několik minut. Po dokončení jej budete moci normálně používat, aniž byste museli mít účet Google na mobilních telefonech řady A.

V případě, že chcete odstranit nebo smazat účet Google z jakéhokoli Androidu, měli byste pro to vyhledat konkrétního průvodce.