Saltar al contenido

Jak smazat historii jízdy v Life360? – Kompletní návod

9 de agosto de 2022

Tato aplikace je založena na poskytnout uživatelům druh GPS ovládání polohy. Díky této skvělé technologii můžeme prostřednictvím aplikace lokalizovat naše příbuzné. Je to velmi jednoduchá a bezpečná metoda pro případy, kdy nám neodpovídají a nelze odeslat zprávu, víme, že jsou v bezpečí díky Life360.

Co se ale stane, když chceme vyjít ven, aniž bychom byli sledováni nebo máme pocit, že vždy vědí, kde jsme? Chcete-li mít trochu více svobody, je také možné smazat historii aplikace. K tomu vám tento článek poskytne podrobnosti.

Jak funguje historie jízdy Life360?

Life360 je vyhledávač lidí, je mimořádně efektivní, pokud jde o umístění nás na mapu a poskytování naší přesné polohy ostatním členům aplikace. Kromě toho, že je super užitečný při cestování s přáteli a rodinou.

Je snadné se naučit používat aplikaci Life360, historie jízd se nachází v profilu člena kruhu. Když vidíme obrázek, který tam je, a stiskneme ho, získáme přístup k našim jízdním datům, můžeme také přistupovat k naší aktuální poloze.

Existují šipky a specifické body, které pracují na detailu určité aspekty projeté cesty, které lze vzít v úvahu, když chcete sledovat trasu. Všechny tyto aspekty jsou prováděny za účelem upřesnění aplikace. I když někteří nejsou moc nadšení, že aplikace má tolik detailů pro zlepšení bezpečnosti a soukromí.

Je mazání historie v Life360 efektivní a jak to udělat?

Nevýhodou používání aplikace je zjevně to, že pokud jsou například rodiče příliš ochranitelští, mohou své děti používáním aplikace přemoci. aby věděli, kde vždy jsou. Přestože tvůrci aplikace dali jasně najevo, že historii nemůžete smazat, existuje několik způsobů, jak tento systém obejít.

Někteří se rozhodnou Life360 vypnout a jiní aplikaci hacknout. Ale účinnost vymazání historie v Life360 je pro uživatele do značné míry efektivní. Většina říká, že se stávajícími kroky stačí, aby se při používání aplikace cítili méně ohromeni a sledováni.

logo life360

Jaké jsou nejlepší alternativy k vymazání historie jízdy?

V tom může pomoci vypnutí dat a připojení k internetu, ale v případě, že tato možnost není příliš užitečná, něco, co lze také udělat, je vypnout GPS. Tímto způsobem lze vyhodnotit, zda se historie jízd tímto způsobem nezaznamenává. Mnohokrát se nám to osvědčilo.

Smazání účtu Life360 je také skvělá možnost, aby bylo možné vymazat historii jízdy. Tímto způsobem nezůstane žádná stopa po naší poloze. Ale k tomu si to musíte mentálně uvědomit aplikace řekne, že momentálně nejsme online.

Life360 je stále dvousečná aplikace. Některé ze zde uvedených možností nám mohou velmi pomoci, ale vždy to má za následek, že aktualizace aplikace zabrání naplnění Hacku. Kvůli tomuto detailu mnozí nechtějí aplikaci stahovat.

Tato aplikace byla vytvořena speciálně pro rodiny. Je to velká pomoc pro rodiče, kteří se zajímají o umístění svých dětí, ale mnohokrát to může být pro děti nevýhoda při pocitu přetížení. Je to něco, co by měl každý vzít v úvahu, když chce začít používat aplikaci známým způsobem a mluvit o tom.

sledování aplikací

Zakázat sledovatelnou polohu

Existují aplikace, které mohou falšovat naši polohu při používání Life360. Jednou z těchto aplikací je Fake GPS Location. Toho lze využít k dosažení úkolu vymazat historii jízdy.

To může sloužit k tomu, aby nebylo možné sledovat polohu. V případě, že přímo z aplikace chceme zakázat samotnou sledovatelnou polohu, existuje možnost, že si někdo všimne, že to děláme. Bylo by to dost riskantní.

V každém případě má tato možnost v aplikaci svůj důvod a uživatel při tom vychází pouze jako odpojený. Podobně se při odinstalaci aplikace objeví stejný výsledek odpojení uživatele.