Saltar al contenido

Jak sloučit více fotografií do jednoho obrázku ve stylu koláže? – Zdarma a online

30 de julio de 2022

Fotografie jsou každým dnem slavnější v sítích, proto vás naučíme, jak na to vytvořit obrázek s mnoha fotografiemi ve stylu koláže abyste tímto způsobem mohli originálně umístit všechny fotografie, které máte rádi, na své sociální sítě.

Jsme uprostřed digitálního věku a všichni chceme být v módě, takže zde budete moci zdarma a online najít různé způsoby, jak vytvořit obrázek s mnoha fotografiemi ve stylu koláže.

Vytvářejte koláže pomocí online programů

Když hledáte na internetu, existuje mnoho programů, které vám nabízejí vytváření krásných koláží. Navíc vám umožňují retušovat je snímky které mají tu či onu vadu, která se vám nelíbí. Vytvořte si například koláž z fotografií pomocí Photoshopu nebo také vytvořte koláž pro fotografie online zdarma.

Rozhodli jsme se tedy vzít některé z nejběžnějších možností, které jsou podle našeho názoru nejlepší pro vytváření obrázků s mnoha fotografiemi ve stylu koláže a jsou také zcela zdarma.

Plátno

Canva je aplikace, která je k dispozici jak pro práci online, tak i ke stažení do mobilu. Navíc má bezplatnou verzi, která vám sice neumožňuje používat všechny nástroje, pokud můžete vytvářet krásné fotografie, flayery, oznámení a mnoho dalšího.

Je to dobrá alternativa, pokud jde o vytváření mozaiky nebo koláže fotografií ve Wordu, protože tento kancelářský program je někdy těžkopádný.

Chcete-li začít upravovat svůj obrázek s mnoha fotografiemi ve stylu koláže, musíte přejít na jeho oficiální stránky a zaregistrovat se na Gmailu, Facebooku nebo vytvořením nového účtu.

Jakmile je toto hotovo, stačí kliknout na „Vytvořit nový design“ a začněte nahrávat všechny své fotografie, abyste je mohli umístit na plátno, které se objeví uprostřed stránky. Můžete umístit samolepky, text nebo cokoli chcete.

Poté klikněte na „Uložit” Tuto možnost najdete v pravé horní části stránky, vyberte si formát, ve kterém chcete svůj obrázek uložit a je to.

pizap

Na druhou stranu je tato stránka známá jako jedna z nejpoužívanějších pro tvorbu koláží. Co byste měli udělat, je vstoupit na jejich stránku a kliknout na „Koláž” Tato možnost je v horní části stránky.

Najdete zde několik výchozích formátů, takže si můžete vybrat ten, který chcete, a s počtem fotek, o které se jedná. Jakmile si vyberete ten, který chcete, objeví se nové pole, kde máte možnost nahrát své fotografie z počítače nebo ze svých sociálních sítí.

Nyní si vyberte fotografie, které chcete, objednejte si je, jak chcete, a umístěte požadovaný filtr, text nebo nálepky, jakmile to dokončíte, klikněte na «Stáhnout obrázek» a připraven.

všechny možnosti jsou dobré

Existuje mnoho možností, jak vytvořit obrázek s mnoha fotografiemi ve stylu koláže online.

Použijte Pizap Photo Editor

Fotor.com

Další výbornou možností je fotor.com, stejně jako u předchozích webů stačí zadat oficiální web a na hlavní stránce nahoře najdete možnost “Koláž“, klikněte tam.

Objeví se nová obrazovka, kde uvidíte plátno, kde budete pracovat a na obou stranách menu. Na levé straně stránky najdete možnost „Importovat“, klikněte na ni a nahrajte všechny fotografie, které chcete z počítače vytvořit, abyste vytvořili svou koláž.

Nyní v nabídce, která je na pravé straně, přejdete na najít všechny dostupné možnosti úpravy koláže. Můžete změnit rám obrazu, umístit texty, lepidla, nálepky, umístit filtry a další možnosti.

Jakmile dokončíte úpravy své koláže, přejdete do nabídky v horní části stránky a kliknete na „Uložit“, vyberte, kam chcete svou koláž uložit, a je to.

Jen musíte být kreativní.

Nyní, když znáte různé možnosti, jak vytvořit svůj obrázek s mnoha fotografiemi ve stylu koláže, je čas popusťte uzdu své fantazii takže můžete vytvořit koláž plnou vlastního stylu a osobnosti.

Je pravda, že každý z výše uvedených nástrojů vám dává různé možnosti, jeden je lepší než druhý. Vše ale bude záležet na tom, co zrovna potřebujete, jak jednoduchou nebo barevnou chcete, aby vaše koláž byla.