Saltar al contenido

Jak sledovat Netflix v HD kvalitě z Chrome nebo Firefoxu? – Nejlepší nastavení

2 de agosto de 2022

Kdo by rád nesledoval film na Netflixu v nejlepší HD kvalitě? Bez ohledu na to, zda jste u televize nebo přímo u počítače, vždy se najdou nepříjemnosti, kterých se nikdo nevyhne. Chyby zvuku nebo špatná kvalita videa jsou poměrně časté, ale protože vše má řešení, v tomto článku uvedeme pokyny, abyste mohli nakonfigurovat a získat kvalitu 1080p v prohlížeči Google Chrome nebo Mozilla Firefox.

Jistě, úprava kvality videa týkající se filmů, seriálů nebo dokumentů nabízených Netflixem není tak jednoduchá. Někdy se na vašem zařízení objeví chyby přihlášení nebo v tomto případě není tak jednoduché kliknout na nastavení a problém vyřešit rychle. Tato platforma je také obvykle pomalejší v závislosti na rychlosti síťového připojení při otevírání prohlížečů Chrome nebo Mozilla. Proto upravuje kvalitu videa podle rychlosti internetu, kterou máte.

Navzdory tomu můžete Netflix nastavit na a Kvalita 1080p z těchto prohlížečů zcela ručně. To znamená, že máte možnost zvolit tento typ kvality, aby platforma automaticky neoptimalizovala filmy v závislosti na rychlosti vašeho síťového připojení. Nezapomeňte, že své oblíbené seriály Netflix můžete sledovat také z mobilní aplikace a webu, pokud hledáte větší pohodlí.

Změna nastavení kvality videí v prohlížeči zahrnuje řadu důležitých kroků, jak toho dosáhnout. Zde máte alternativu nastavte kvalitu v závislosti na různých úrovních, jako je základní, střední a vysoký, což je ten, který se vyznačuje tím, že je 1080p. Mějte na paměti, že pokud používáte data, znamená to vyšší náklady na službu. Každopádně níže vám ukážeme dva nejlepší způsoby, jak tohoto cíle dosáhnout.

Pokud procházíte Chrome

Mnoho lidí dává přednost stahování Netflixu na Smart TV, ale pokud je vaším oblíbeným prohlížečem Chrome, můžete si tyto služby stále užívat odtud. V okamžiku získání této dlouho očekávané kvality potřebujete stáhněte si rozšíření s názvem Netflix 1080p. Od dnešního dne není možné, aby prohlížeč přehrával obsah ve full HD sám. Obecně je přehrává v rozlišení 720p.

Díky tomuto bezplatnému pluginu můžete vynutit přehrávání na 1080p, kdykoli budete chtít. Proces konfigurace je navíc velmi jednoduchý, stačí otevřít vámi zvolený program, přehrát jej a stisknout příkaz Ctrl+Alt+Shift+S pro zobrazení nabídky Video Bitrate. Kde, musíte vybrat možnost 1080p a je to. Nezapomeňte, že to musíte udělat vždy, když chcete povolit tento typ rozlišení, protože změny se neukládají automaticky.

způsob, jak sledovat netflix z prohlížeče na počítači

V případě, že používáte Firefox

V případě prohlížeče Firefox se děje to samé jako v Chrome. Kde není možné přehrávat videa nativně, takže je dobré použít bezplatné rozšíření, které pomůže problém vyřešit. Z tohoto důvodu doporučujeme nainstalovat rozšíření pro přehrávání Force 1080p pro Mozilla Firefox, abyste si mohli vychutnat ten nejlepší digitální obsah bez bariér a s vynikajícím rozlišením.

Proč Netflix nehraje správně při sledování v rozlišení 1080p?

Může se stát, že navzdory provedení příslušných nastavení budou videa a seriály Netflix nadále rozmazané nebo s nízkým rozlišením. To je způsobeno připojení k internetu, které může být značně nestabilní. I když problém lze vyřešit kontrolou rychlosti přímo z vašeho počítače. Abyste tomu vyhověli, můžete z Chrome nebo Mozilly přistupovat na platformu Fast.com, abyste si ověřili, že vaše připojení splňuje parametry pro spouštění videí v rozlišení 1080p.

Také můžete pokud je vaše připojení pomalejší, kontaktujte svého poskytovatele internetu než normálně a kupte si pokročilejší plán. Dalším možným řešením tohoto problému je restartovat počítač a poté znovu vstoupit na platformu Netflix. Pokud si všimnete, že vše zůstává při starém, doporučuje se za každou cenu řešit poruchy domácí sítě.