Saltar al contenido

Jak sledovat Instagram přímo z PC, mobilu a televize

19 de julio de 2022

Instagram je sociální síť, která je zodpovědná za revoluci v technologii. Tato síť vám umožňuje vstoupit do okamžité interakce s vašimi následovníky. Proto se dnes v tomto článku dozvíte, jak mohu sledovat živá videa, žije nebo přímo na Instagramu z mého Windows PC.

Tato aplikace se do roku 2017 stala poměrně výkonnou sítí Instagram měl asi 700 milionů aktivních uživatelů na této platformě. Proto se tato společnost postupně šplhá na vrchol a inovuje své uživatele.

Požadavky na sledování živých přenosů z mého Windows PC

Platforma Instagram ve své verzi přizpůsobitelné počítačům se systémem Windows, před časem nebylo možné vidět žádné živé vysílání; protože na webu nebyla dostatečná přizpůsobivost, aby bylo možné spustit. Dnes je to však již možné, v některých případech jednoduchým způsobem; v jiných tolik ne.

Několik uživatelů si všimlo, že z jejich počítače se kruh na profilovém obrázku nezobrazuje některých účtů, které sledujete, když vysíláte živě; To znamená, že počítač pro něj není vhodný, takže vyžaduje instalaci programu do zařízení, aby je odtud bylo možné vidět.

Nástroj, který vám v tomto případě pomůže, je „IG Stories pro Instagram“; který je kompatibilní s prohlížeči Chrome, Brave a dalšími podobnými prohlížeči. Musíte si ji stáhnout a pak můžete normálně přejít na svůj účet a vidět životy těch, kteří vás následují.

Musím mít na svém počítači se systémem Windows rozšíření pro Chrome, abych mohl sledovat videa?

V zásadě záleží na tom, jakou máte výbavu a jakou máte verzi Windows a prohlížeč. Taky je důležité zkontrolovat, zda můžete sledovat filmy, seriály, dokumenty a další podobné z vašeho PC. Kromě toho můžete vstoupit na Instagram a pokud jsou životy reprodukovány, je to proto, že to nemusíte; jinak musíte jeden nainstalovat.

V mnoha případech se doporučuje nainstalovat do prohlížeče rozšíření Chrome; protože díky tomu budete moci sledovat videa bez jakékoli nehody můžete sledovat živá videa z Instagramu.

Existuje více možností, jak sledovat živé přenosy z mého PC?

V prvním případě z našeho PC můžeme vidět pouze příběhy našich kontaktů. Z tohoto důvodu dnes provedeme několik jednoduchých kroků, které nám umožní vidět životy nebo přímo z Windows.

Hlavní a zásadní je mít účet na Instagramu. Přejdeme do našeho prohlížeče, nejlépe Google Chrome, protože tam si stáhneme rozšíření které nám umožní tuto akci provést.

Jdeme do Internetového obchodu Chrome, tuto funkci můžeme získat v našem společném vyhledávači. Po tomto hledáme rozšíření ‘IG Stories For Instagram’.

Chcete-li jej přidat do našeho vyhledávače, klikněte na možnost „Přidat do Chromu“ a v poli, které se objeví na obrazovce, klikněte na ‘Přidat rozšíření’. Všimnete si, že nyní se rozšíření objeví v horní liště.

Klikněte na něj a vyberte možnost „Přejít na Instagram“. To vás okamžitě přesměruje do nového okna, kde se můžete přihlásit. Zadáte svá data a po pár sekundách se vedle příběhů zobrazí životy nebo přímé události, které se v tu dobu odehrávají. Klikněte na živě, který chcete vidět, a tímto způsobem budete prohlížet životy nebo přímo z počítače se systémem Windows.

Kde mohu sledovat streamy na Instagramu?

Instagram svým uživatelům nabízí možnost sledovat živé vysílání z jakéhokoli zařízení, které se jim podaří připojit ke svým příslušným účtům; pokud mají aktualizaci aplikace, která jim to umožňuje a je s ní kompatibilní. Můžete je vidět na: tabletech, chytrých telefonech, počítačích a další technologická zařízení.

sledovat živá videa přímé životy na instagramu

Na počítači se systémem Windows nebo MAC

Chcete-li vidět živě z vašeho Windows nebo Mac PC, je to snadné; První musíte mít aplikaci IG Stories for Instagram nainstalován, poté otevřete svůj účet v prohlížeči, vyhledejte uživatele, který vysílá živě, a zadejte jej; Nakonec se načte živě, kde kromě lajků uvidíte také vytvořené komentáře a komentáře.

Z vašeho mobilního zařízení

Bez ohledu na to, zda váš mobil má systém Android nebo iOS, můžete přejít do živého vysílání ze svého Instagramu podle pokynů níže.

  • Otevřete Instagram na svém mobilu
  • Ve feedu můžete nahoře vidět účty, které sledujete, a které z nich fungují
  • Vyberte ten, který chcete vidět, a je to
  • Pokud účet nesledujete, vyhledáváte jej pomocí kurzoru aplikace
  • Zadáte svůj profil a kliknutím na kroužek na profilovém obrázku uvidíte vysílání

Přehrajte si je v televizi

Nyní, pokud chcete získat lepší přehled o živém vysílání Instagramu, můžete jej přiblížit, když se přehrává v televizi. K tomu je nutné mít po ruce PC, v něm aplikace IG Stories for Instagram, navíc s konektorem Chromecast a; postupujte podle níže uvedených kroků.

  1. Připojte Chromecast z počítače k ​​televizi
  2. Zapni televizi
  3. Otevřete svůj účet Instagram na počítači
  4. Odtamtud přejděte k živému vysílání a můžete jej vidět na svém televizoru

Instagram profil obrazovky bílá ruka

Výhody Instagramu

Na této platformě najdete přednostně grafický materiál založený na vizuální komunikaci. Vyznačuje se nahráváním fotografií nebo příběhů na tuto platformu.

V poslední době zavedla systém, který umožňuje ukládat fotografie z jiných účtů na této platformě, aniž by si toho všimli. To je přesně na uložit své fotografie Osoba neobdrží upozornění, tím méně zprávu.

Má více než 20 filtrů a umožňuje použití štítků. Příběhy mají rozpoznávání obličeje, což zvyšuje bezpečnost vašeho účtu. A to bylo právě to, co umožnila svým uživatelům jej přizpůsobit takovým snadným způsobem.

Pokud jde o soukromí, tato platforma se zvýšila funkce pro zajištění bezpečnosti vašeho obsahu. Rozvíjení možnosti regulovat svůj účet v soukromém režimu. Takto vám každý, kdo vás bude chtít sledovat, pošle žádost.

Jeho jednoduchost a snadná manipulace z něj udělaly oblíbeného. Navíc se díky tomu budete cítit jako fotograf profesionální. Stejně jako propagace hashtagů a zvýhodnění interakce mezi tvůrcem – sledujícím.

obchodní instagram

Instagram usiluje o začlenění celého svého publika, a proto se rozhodl umožnit společnostem, aby si na této platformě také vytvořily svůj účet. A z tohoto způsob, jak usnadnit prodej svých produktů.

Jeden z zásadní kroky pro úspěch vaší značky je design vašeho účtu. To je nanejvýš důležité, protože je to určitě první dojem, který bude mít uživatel o vaší firmě.

přímý instagram z mého počítače s Windows

Dalším doporučením je publikovat obsah pravidelně a hodnotně. Tipy nebo triky, které upoutají pozornost uživatele a umožní mu vzdělávat se prostřednictvím vašeho účtu. Může to být 80 % vašich příspěvků.

Instagram vs. TikTok

Instagram byl spuštěn teprve v posledních několika měsících funkce Reels ve více než 50 zemích. Na základě krátkých videí s archivem skladeb, které máte k dispozici.

Aplikace velmi podobný TikTokale jelikož tato platforma nechce zůstat pozadu, byla spuštěna pobídka pro influencery podle jejich názorů a interakce jejich uživatelů.

To vše však bude záviset na vkusu a preferencích uživatelů, ale navzdory tomu má TikTok nevýhodu od roku Loni byl ve Spojených státech zakázán.