Saltar al contenido

Jak si zdarma vytvořit osobní nebo firemní blog na Facebooku – Krok za krokem

17 de agosto de 2022

Facebook je jednou z nejznámějších sociálních sítí na světě, má miliony registrovaných uživatelů a nyní nám nabízí možnost vytvoření blog nebo webkteré mohou být osobní nebo obchodní.

V mnoha případech je velmi důležité získat více lajků a reakcí na vašem Facebooku, abyste mohli zvýšit počet sledujících a komentáře. Abyste toho dosáhli, bude velmi užitečné naučit se podrobnosti, jako je vytvoření ankety na Facebooku s několika možnostmi, posílení našeho obsahu sdílením příběhů Instagramu na Facebooku nebo dokonce jednoduché věci, jako je změna písma a barvy písma na vašem profilu.

Facebook se za posledních pár let vyvíjel, tvořil facebookovou stránku našeho blogu, nám pomůže rozšířit náš dosah na této sociální síti. Takže můžeme snadno stát se virální články, které publikujeme. V tomto příspěvku uvidíte, jak vytvořit blog na Facebooku a jaké výhody to přináší.

Vytvořte stránku na Facebooku

Chcete-li vytvořit tuto stránku Facebook měli byste jít do Jídelní lístek; v sekci, která má ikona plus Vybrat vytvořit; klikněte na Start a pak vyberte kategorii nebo typ stránky chcete tvořit tímto způsobem, bude to pro lidi jednodušší najít tuto stránku. Existují 3 kategorie nebo typy stránek, které vám Facebook umožňuje vybrat.

Typy blogových nebo facebookových stránek

Kategorie vám pomohou zlepšit kvalitu vašeho blogu. Jsou to: vlastní podniky; Velké společnosti nebo služby; osobní blog; Hudba / Kapely a zábava.

Nastavte si svou stránku na Facebooku

Nejprve musíte definovat, jaké informace mohou být popište svou stránku, adresa URL vašeho blogu; Musíte myslet pouze na adresu Facebooku, kterou chcete, protože ji můžete změnit pouze jednou a popis stránky nebo blogu.

Za druhé, vyberte profilový obrázek, upravte jej dokonale tak, aby poskytoval požadovaný obraz a byl atraktivní pro ostatní uživatele, čímž mezi čtenáři vytváří větší důvěru a blízkost.

Na třetím místě přidat k oblíbeným, tímto krokem přidáte svou stránku do sekce oblíbených, takže ji budete mít snadněji po ruce. Konečně, tento krok osloví více lidí pouze v případě, že máte možnost investovat do propagace své stránky na Facebooku; Pokud to není ve vašem zájmu, můžete tento krok přeskočit. Tímto způsobem získáte stránku nebo blog na Facebooku.

Známky

Můžete také vytvářet poznámky, jsou podobné blogu. Můžete je vytvořit zadáním svého facebooková profilová stránkaklikněte na tlačítko plustam najdete možnost poznámky. Také to můžete najít ve svém facebooková stránka mezi informacemi a přáteli; pak klikněte na přidat do poznámek.

Vytvořte poznámku

Chcete-li vytvořit poznámku ve svém profilu a na stránce Facebook musíte provést tyto jednoduché kroky:

  • Jít do sekce poznámek na svém profilu nebo stránce.
  • klikněte v přidat poznámku.
  • Cnakonfigurovat Soukromí.
  • Přidat fotku podle čeho chcete propagovat.
  • Přidat titul a v odstavec něco napsat můžeš vložte popis odpovídající fotografii, kterou nahrajete do poznámky.
  • Můžeš přidat doporučenou fotku a nakonfigurovat jej tak, jak chcete, můžete psát velké doporučené texty. Stejně tak můžete přidat další obrázek a pokud chcete, popište to.

vytvoření facebookové stránky

– Klikněte na příspěvek pro své přátele nebo to tak můžete mít personál. Pokud jej ještě nechcete publikovat, můžete jej uložit jako koncept.

Pokud si budete přát upravit poznámku, kterou jste vytvořili jít do stupněklikněte na vidět víc a poté vyberte zapnuto upravit poznámku. Po dokončení úprav poznámky můžete kliknout zveřejnit aktualizaci. Ale pokud se něco pokazilo a chcete to odstranit Můžeš jít do stupně znovu; kliknete na vidět víc v poznámce, že chcete smazat a vyberte v upravit poznámkukonečně kliknete vlevo dole Smazat.

Nyní, když víte, jak vytvořit osobní nebo firemní blog na Facebooku, můžete jej vytvořit rychle a snadno. Tím se zlepšuje růst vašeho podnikání nebo propagovat některé články osobní a získejte mnoho návštěv vaší stránky.