Saltar al contenido

Jak si zdarma stáhnout filmy a seriály Netflix do počítače se systémem Windows 10

9 de agosto de 2022

Pokud máte rádi seriály a filmy Netflix, existuje způsob, jak je můžete sledovat bez připojení k internetu z počítače. Pokud je váš operační systém Windows 10, můžete si je zdarma stáhnout pomocí účtu Netflix a sledovat je, kdykoli budete chtít. Abyste se to naučili, dnes pro vás připravujeme téma: Jak si zdarma stáhnout filmy a seriály Netflix do počítače se systémem Windows 10.

Jak si zdarma stáhnout filmy a seriály Netflix do počítače se systémem Windows 10

Chcete-li zahájit proces stahování filmů a seriálů z této platformy do počítače, musíte nejprve stáhnout aplikaci. Chcete-li stáhnout aplikaci Netflix na Windows 10, musíte přejít do obchodu Microsoft Store nebo Microsoft Store a prohledejte na něm Netflix.

Pokud se jedná o oficiální aplikaci, stáhněte si ji kliknutím na tlačítko Získat a poté se stahování automaticky spustí na vašem PC. Tento první proces končí instalací aplikace do počítače a poté se na něm musíte přihlásit ke svému účtu Netflix.

Nyní ano, můžete velmi snadno začít stahovat nejlepší seriály a filmy Netflix do počítače. Nyní musíte vyhledat sérii nebo film ke stažení na Netflixu, pokud se jedná o sérii, musíte si stáhnout kapitolu po kapitole.

Jakmile najdete kapitolu seriálu nebo filmu, musíte kliknout na ikonu odpovídající stahování, poté musíte počkat na dokončení stahování.

Chcete-li získat přístup k obsahu, který jste již stáhli, přejděte do složky, kde jsou stažené soubory uloženy. Do této sekce se dostanete snadno, klikněte na Netflix na ikonu nabídky a poté na možnost moje stahování pak budete moci hrát, co jste si stáhli.

Abyste zabránili tomu, aby obsah na vašem počítači zabíral méně místa, můžete si zvolit zobrazení staženého obsahu v nižší kvalitě obrazu. Musíte mít přístup Netflix, a klikněte na tři body, které jsou na levé straně obrazovky, poté uvidíte sekci nazvanou Stahování.

V této sekci jsou možnosti zobrazení a stáhnout obsah ve standardním režimu (stahuje se rychleji a zabírá méně místa) a Vysoká (zabírá více místa). Aktivací standardního režimu tak budete moci stahovat mnohem lehčí obsah, aby nebyla překročena paměť vašeho PC.

Omezení při stahování filmů a seriálů Netflix do počítače se systémem Windows 10 zdarma

v době stahování filmů a seriálů Netflix na vašem PC, jsou s tím spojena určitá omezení, která byste měli zvážit.

V první řadě byste měli vědět, že pro stahování obsahu z Netflixu musíte nejprve vyhovět požadavky Jak mít svůj účet Netflix aktivní. Dále je nutné mít připojení k internetu (ke stahování, nikoli prohlížení obsahu) a verzi Windows 1607. A také je nutné, abyste měli aktualizovanou verzi aplikace Netflix.

Další nevýhodou, či spíše omezením, je fakt, že můžete stáhnout a uložit do počítače až 100 seriálů a filmů, i když když se nad tím zamyslíte, je to docela hodně.

Měli byste také vědět, že počet zařízení, do kterých si můžete stáhnout obsah Netflix, je stejný počet placených obrazovek, jako máte. Jinými slovy, pokud máte například dvě obrazovky Netflixu, můžete si zdarma stáhnout obsah na dvě zařízení.

Dalším méně pozitivním aspektem, který je třeba zmínit, je skutečnost, že ne veškerý obsah Netflix lze stáhnout. Jen to, co mají ikonu stahování Kromě toho si je můžete zdarma stáhnout do počítače.

obrazovka notebooku

Jste připraveni na maraton filmů a seriálů Netflix? Nyní, když víte, jak je mít na počítači se systémem Windows 10, bude vše jednodušší. I když nemáte Spojení na internet, Můžete si vychutnat exkluzivní obsah Netflix tím, že si jej stáhnete předem zdarma.

Od nynějška, kdykoli budete chtít, můžete sami nebo se svou rodinou sledovat, co Netflix nabízí, a to vše z pohodlí počítače se systémem Windows 10.