Saltar al contenido

Jak si vytvořit účet, zaregistrovat se nebo se zdarma zaregistrovat na Vinted – Snadno a rychle

16 de julio de 2022

Webů a mobilních aplikací, které svým uživatelům nabízejí usnadnění nákupů a prodejů, přibývá. Vinted je jedním z nich, má však určité zvláštnosti, které jiné stránky nenabízejí, jako například většina článků, které se na něm prodávají, je z z druhé ruky a Vinted neúčtuje provize z prodeje.

Jak Vinted funguje?

Platforma Vinted funguje v zásadě podobným způsobem jako jiné online obchodní platformy, to znamená, že musíte mít a Uživatelský účet v rámci toho budeme komunikovat, abychom provedli nákup nebo změnu. Prodeje nebo výměny na této platformě se uskutečňují lokálně, na národní a mezinárodní úrovni.

Chcete-li vytvořit účet na Vinted, musíte zadejte oficiální stránku nebo aplikaci, s e-mailem, abyste mohli data ověřit. V profilu uživatele je vhodné přidat fotku a pár základních informací o tom, kdo účet spravuje, vzniká tak určitá důvěra u ostatních prodejců a kupujících.

Musíte se zaregistrovat a kreditní karta ve vašem účtu jako požadavek. Pokud se chystáte věc prodat, měli byste si být vědomi toho, že cena musí odpovídat jejímu stavu s ohledem na to, že jde o bazar. Pokud jde o zásilky, náklady na tyto zásilky musí vždy nést kupující.

Nejlepší možností odeslání z Vinted je přes poštovní balíková společnost, protože má dostupné ceny pro kupující. V případě, že si chcete něco koupit, měli byste mít na paměti, že platby lze provádět prostřednictvím PayPal převodů peněz, plateb kreditními kartami, Vinted balance a dokonce i Apple Pay, pokud aplikaci používáte na iOS zařízení.

Důležité je spolkomunikace mezi kupujícím a prodávajícímprotože uzavírají dohody o provedení bezpečného nákupu na Vinted a způsobu platby.

Jak si vytvořit účet, zaregistrovat se nebo se zdarma zaregistrovat na Vinted?

K registraci na Vinted budete potřebovat platný e-mail, legitimní účet na Facebooku, vaše Apple ID nebo váš účet Google, kterákoli z těchto možností je platná v době registrace. ověřte svůj uživatelský účet. Registrace na této platformě je velmi jednoduchá a základní. Zaměřuje se na zobrazení fotografie uživatele a některých informací o uživateli. Aby existovala určitá důvěra u ostatních uživatelů.

Stačí přejít na oficiální web Vinted nebo si stáhnout jeho mobilní aplikaci do zařízení se systémem iOS nebo Android a vybrat možnost přihlášení, vyplňte políčka s údaji, přijměte obchodní podmínky a je to. Na této platformě nemůžete mít dva účty se stejnými daty. Pokud duplikujete jeden se stejnými daty, může vám být zakázán přístup na platformu Vinted.