Saltar al contenido

Jak si půjčit nebo koupit filmy v Cinépolis Klic?

23 de agosto de 2022

Pokud už dlouho hledáte způsob online rodinné zábavy, který by se přizpůsobil novým okolnostem, pak jste jej již našli u Cinepolis Klic pro nákup a půjčování filmů. chceš vědět Co to je, jak to funguje a jak si půjčit filmy?nebojte se, zde vysvětlíme všechny tyto podrobnosti, abyste jej mohli začít používat hned.

Obsah nabízený Cinépolis Klic si můžete prohlížet z jakéhokoli zařízení. Buď počítač, notebook, tablet nebo telefon. Protože kromě vynikající webové platformy si můžete stáhnout i mobilní aplikaci dostupnou pro Android i iPhone.

Jaký je rozdíl mezi Cinépolis Klic a Netflix?

Velký rozdíl je v tom, že při platbě za Netflix máte přístup k veškerému obsahu co je na platformě. Zatímco Cinépolis Klic kupuje a pronajímá filmy, za každý film nebo seriál, který chcete vidět, musíte zaplatit.

Dalším rozdílem, který může ovlivnit rozhodování mezi Netflixem a Cinépolis Klic, je platba. plošina Cinépolis nabízí o něco levnější předplatné než Netflix, i když nemá tolik obsahu.

Ve stejném smyslu se v současnosti stal Netflix producent mnoha svých filmů a seriálů. Zatímco Cinépolis umísťuje obsah vytvořený jinými produkčními společnostmi na svou platformu s jejich příslušným zákonným povolením.

Kromě toho můžete také uvést téma popularity a dosahu každé platformy. Netflix je mnohem větší a širší než Cinepolis Klic. Netflix má proto mnohem větší sledovanost než mexická platforma.

Stejně tak Netflix produkuje obsah pro mnoho zemí po celém světě. Není proto divné dostat na Netflix německou sérii jako Dark nebo mexickou sérii jako Control Z. Zatímco Cinépolis se v

Ve kterých zemích je služba dostupná?

Jak jsme již zmínili, původně to začalo v Mexiku. Nicméně kousek po kousku řetěz virtuální streamování Cinépolis Klic se rozšiřuje, takže je dostupnější pro obyvatele Latinské Ameriky. Od svých záměrů bylo od počátku oslovit velkou část světa a konkurovat těm nejlepším službám. Takže zpočátku se tato platforma dostala do následujících zemí:

 • Chilli.
 • Kolumbie.
 • Kostarika.
 • Guatemala.
 • Honduras.
 • Mexiko.
 • Spasitel.

Cinépolis Klic pro nákup a pronájem filmů se však v posledních letech rozšířil mnohem více v Latinské Americe. Od té doby se již dostal do Peru a postupně se rozšířil na chilské území.

Jak funguje Cinépolis Klic

Služba této platformy jeho použití je snadné a praktické. CJak jsme zmínili, je to prostřednictvím streamovaného přehrávání a s registrací na platformě.

 • Potřebujete dobrou rychlost připojení k internetu a když si vytvoříte uživatele, získáte přístup k nejnovějším filmům.

cinepolis junior funkce

 • Můžete se také podívat na filmy z minulých let. Obsahuje také speciální předplatné s kanály jako HBO, Fox Sports a Baby First.
 • A výbornou možností je bezplatné programování díky vámi vytvořenému účtu a transakci, která generuje příjem zdarma.
 • Cinépolis vás dělá velmi dobrá doporučení.
 • Výběr filmu vám zobrazí všechny informace týkající se filmu, které vám pomohou vybrat.
 • obsah všech žánrů.
 • Po vytvoření účtu můžete v případě potřeby provést změny později.
 • Stažením aplikace ji můžete synchronizovat s jinými zařízeními.
 • Získejte výhodu prvního bezplatného filmu za to, že jste novým uživatelem, musíte si být vědomi svých e-mailových upozornění.

Snadno si půjčujte nebo půjčujte filmy

Prostřednictvím katalogu předplatného si můžete prohlédnout dostupné ceny nebo sazby, které jsou přizpůsobeny vašim okolnostem. Půjčit si nebo vypůjčit své oblíbené filmy, jako jsou ty, které vám ukážeme níže, je tak snadné na pár kliknutí.

 1. musíte udělat své Záznam na platformu Cinépolis Klic, můžete použít aplikaci Cinépolis nebo z jejích oficiálních stránek. Základními údaji pro registraci je vaše celé jméno, datum narození, email, vytvořte si heslo, které musíte ověřit.
 2. Vstupte do katalogu.
 3. Vyberte film co chcete vidět.
 4. A když se objeví možnost pronajmout nebo koupitvyberete si a je to, hned tam uvedete způsob platby
 5. Ceny se budou lišit v závislosti na formátu filmu nebo videa a roku vydání budou mít nejnovější verze vyšší cenu.
 6. Můžete mít kartu Club Cinépolis, která svým uživatelům přináší skvělé výhody.

cinepolis klic kupujte a půjčujte si filmy, abyste je mohli sledovat jako rodina

Jaká je cena filmů na platformě?

Cinépolis Klic pro nákup a půjčování filmů nabízí přiměřeně pohodlné ceny pro uživatele, kteří chtějí platformu používat. Cena filmů není standardní. Protože to může jít kolem mezi 20 a 45 mexickými pesos pro každý film, protože se jedná o zemi původu společnosti.

U ostatních latinskoamerických zemí je hodnota ekvivalentem této částky v místní měně. Cinépolis Klic vám proto umožňuje platit pouze za to, co vás zajímá, a ne za veškerý obsah. Tímto způsobem, pokud chcete vidět pouze jeden nebo dva filmy, platíte za tento obsah a ne za celý měsíc předplatného.

Jak mohu zaplatit za své filmy na Klic?

Platební metody Cinépolis Klic za nákup a půjčování filmů jsou rozmanité a dostupné. Registrací na platformě můžete platit jakoukoli debetní nebo kreditní kartou. Stejně tak můžete platit virtuálními metodami s Paypalem i jinými kartami, mezi které patří American Express, Mastercard a VISA.

V Cinépolis Klic můžete také zrušit pronájmy se speciální kartou Cinépolis Klic. který přichází s Cinépolis kupony pro slevy a platby.

Jak dlouho musím film sledovat, než vyprší jeho platnost?

Doba, kterou vám Cinépolis umožňuje sledovat film, není tak dlouhá. Po provedení platby odpovídající filmu, máte jen dva dny nebo 48 hodin.

Obsah, za který jste zaplatili, si však můžete v daném časovém limitu prohlédnout, kolikrát chcete. Stejným způsobem můžete zadat účet nebo film, který se chystáte vidět z 5 různých zařízení. Můžete tedy sledovat stejný film s přáteli, ale každý na svém telefonu nebo počítači.

 1. žena sledování filmů v cineapolis klic

Návrh při registraci na Cinépolis Klic

Každá služba má své vlastní podmínky použití a bezpečnostní upozornění, takže si je při registraci přečtěte a přijměte je. Mnohokrát vyvstávají pochybnosti, mnohé z nich jsou zodpovězeny v této části, dokonce nás to vede k tomu, jak tuto platformu používat.

Užijte si s přáteli a rodinou dobrou zábavu, kterou Cinépolis Klic nabízí, už nebudete mít nudné dny ani vám nebudou chybět nejnovější verze.