Saltar al contenido

Jak si koupit, vytvořit a najmout nebo zaplatit účet Netflix pomocí mého účtu RUT

20 de agosto de 2022

S pandemií Netflix nás zachránil před strávením nudné a monotónní karanténytato streamovací zábavní společnost je světová jednička s filmy a seriály pro celou rodinu, jste tu proto, že si také chcete doma užít vše, co Netflix pro tyto dny nabízí.

Studna, zde vám pomůžeme vytvořit účet Netflix a zaplatit za jeho služby filmů a seriálů s vaším účtem RUT. Bez jakýchkoli pirátských stránek nebo dalších nákladů, stačí mít svůj účet, kartu RUT a pokračovat ve čtení.

Plaťte Netflix pomocí účtu RUT

První věc, kterou byste měli vědět, je to, abyste mohli platit za služby Netflix je vyžadována kreditní karta a virtuální můžete mít zcela zdarma, zde se zaměříme na vysvětlení, jak mít virtuální kartu přes MACH.

Všimněte si, že MACH je nástroj, jak mít svou virtuální kartu které vám pomohou při virtuálních nákupech a platbách za další služby, jako je Spotify, PrimeVideo, Rappi a další.

Můžete vstoupit na jeho oficiální stránku, abyste poznali všechny výhody MACH, o tom vás také ujišťujeme této platformě můžete 100% důvěřovat, protože společnost je podporována solidními korporacemi na trhu s nezbytným zabezpečením, aby se postarala o vaše peníze a virtuální kartu.

S výše uvedeným jasným, postupujte podle těchto jednoduchých kroků užít si všechnu zábavu, kterou Netflix nabízí vám a celé vaší rodině:

  1. Stáhněte si aplikaci MACH na svém mobilním zařízení to můžete udělat z AppStore, Playstore nebo AppGallery.
  2. Po stažení si vytvořte účet. Přejděte do části „vízová karta“ a postupujte podle uvedených kroků
  3. Nyní, když je vše připraveno, potřebujete peníze na své nové kreditní kartě, přejděte na MACH > Dobít. Poté postupujte podle pokynů pro převod peněz z vašeho účtu RUT na vaši kartu MACH.
  4. Nyní s penězi na vašem účtu MACH přejděte na oficiální stránku Netflix a vyberte možnost «Vyzkoušet» zadejte svůj Gmail, vytvořte heslo a poté vyberte plán pro pokračování
  5. Připravte se, ve chvíli, kdy jste tak dlouho čekali, zaplaťte! Karta MACH funguje jako kreditní karta, to nejlepší na této kartě je protože je předplacen, vyhnete se dluhům.

Je to tak snadné, že nyní můžete zaplatit svůj účet Netflix pomocí účtu RUT, aniž byste museli žádat o další kartu od banky, čímž se vyhnete dodatečným nákladům na nákupy. Nyní si užijte svou oblíbenou zábavní službu s novými filmy a oblíbenými seriály.

Pokud vás MACH nepřesvědčí, můžete si vytvořit virtuální kartu také přes SuperDigital nebo Tenpo, ujišťujeme vás, že se jedná o zcela bezpečné virtuální platformy a kroky k platbě za Netflix jsou podobné bez ohledu na to, zda si vyberete kteroukoli ze 3 platforem důležité je mít virtuální kartu.

ale možná se divíte Můžete také platit za Netflix debetní kartou?odpověď je prostě ano, čtěte dále a dozvíte se o tom více.

Jak platit za Netflix debetní kartou?

Naštěstí tato zábavní platforma přijímá platby virtuálními, předplacenými, kreditními a ano, debetními kartami. Při platbě debetem postupujte takto:

  1. Vytvořte si účet Netflix zadejte svůj Gmail a vytvořte heslo
  2. Ve třetím a posledním kroku vás o to Netflix požádá zadejte údaje o své debetní kartě
  3. Všimnete si, že se jedná o stejné kroky, které jste provedli při registraci svého účtu MACH.
  4. Ujistěte se, že uvádíte legitimní údaje, tedy své jméno a údaje podle vašeho dokladu totožnosti a údajů z vaší karty
  5. Teď prostě musíte klikněte na „Pokračovat“ a vaše karta bude zaregistrována na vašem účtu Netflix, nyní si můžete užívat svou oblíbenou zábavu.

žena s kartou v ruce před notebookem

Jednou z výhod registrace debetního účtu je to v době platby se budete cítit bezpečněji, Vzhledem k tomu, že za službu můžete platit malé vklady, mějte na paměti, že pokud vám na účtu dojdou prostředky, Netflix nebude moci službu účtovat a službu zruší, takže byste si měli být vždy vědomi toho, že účet s dostatkem peněz, aby se předešlo nepříjemnostem.

Nezůstávej u toho, že budeš vědět jen jednu věc, Sledujte naši stránku a dozvíte se více o společnosti Netflix a jejích novinkách. Užijte si tyto dny doma s tou nejlepší streamovanou zábavou.